Immi- en emigratie naar geboorteland, leeftijd (31 december) en geslacht
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Buitenlandse migratie
ImmigratieEmigratieMigratiesaldo
Emigratie inclusief administratieve c...Migratiesaldo inclusief administratie...
GeslachtPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Leeftijd (op 31 december)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.GeboortelandPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Burgerlijke staatPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Totaal mannen en vrouwenTotaalTotaalTotaal burgerlijke staat2017234 957154 29280 665
Westerse geboortelanden (incl Nederland)Totaal burgerlijke staat2017147 854116 10231 752
Niet-westerse geboortelandenTotaal burgerlijke staat201787 10338 19048 913
Europese Unie (exclusief Nederland)Totaal burgerlijke staat201792 39857 85434 544
AfrikaTotaal burgerlijke staat201716 1237 5808 543
AmerikaTotaal burgerlijke staat201723 26413 5709 694
AziëTotaal burgerlijke staat201752 71521 30231 413
Europa (inclusief Nederland)Totaal burgerlijke staat2017140 779110 26830 511
OceaniëTotaal burgerlijke staat20172 0761 572504
AlbaniëTotaal burgerlijke staat2017458241217
AndorraTotaal burgerlijke staat201712210
AngolaTotaal burgerlijke staat2017140188-48
AntarcticaTotaal burgerlijke staat2017000
Antigua en BarbudaTotaal burgerlijke staat2017422
ArmeniëTotaal burgerlijke staat2017533320
ArubaTotaal burgerlijke staat2017717339378
AustraliëTotaal burgerlijke staat20171 5281 174354
AzerbeidzjanTotaal burgerlijke staat2017794732
BahreinTotaal burgerlijke staat201739930
BangladeshTotaal burgerlijke staat2017338197141
BarbadosTotaal burgerlijke staat20171082
BelgiëTotaal burgerlijke staat20174 0182 0851 933
BelizeTotaal burgerlijke staat2017220
BeninTotaal burgerlijke staat201722148
BermudaTotaal burgerlijke staat2017431
BhutanTotaal burgerlijke staat20171124-13
Bosnië-HerzegovinaTotaal burgerlijke staat2017723240
BraziliëTotaal burgerlijke staat20173 1681 3601 808
Brits Territorium in de Indische OceaanTotaal burgerlijke staat2017110
Britse MaagdeneilandenTotaal burgerlijke staat2017330
BulgarijeTotaal burgerlijke staat20175 7032 9412 762
Burkina FasoTotaal burgerlijke staat201715141
BurundiTotaal burgerlijke staat2017725715
CambodjaTotaal burgerlijke staat2017271116
CanadaTotaal burgerlijke staat20171 3311 089242
Caribisch NederlandTotaal burgerlijke staat2017381424
CaymaneilandenTotaal burgerlijke staat2017101
Centraal-Afrikaanse RepubliekTotaal burgerlijke staat2017817
ChinaTotaal burgerlijke staat20176 7244 3172 407
ColombiaTotaal burgerlijke staat20171 057676381
Congo (Democratische Republiek)Totaal burgerlijke staat2017129153-24
CookeilandenTotaal burgerlijke staat201701-1
Costa RicaTotaal burgerlijke staat2017934350
CuraçaoTotaal burgerlijke staat201730941268
CyprusTotaal burgerlijke staat2017302132170
DenemarkenTotaal burgerlijke staat2017659495164
DjiboutiTotaal burgerlijke staat20171129
DominicaTotaal burgerlijke staat2017817
Dominicaanse RepubliekTotaal burgerlijke staat2017563369194
EcuadorTotaal burgerlijke staat2017295195100
El SalvadorTotaal burgerlijke staat2017462026
EstlandTotaal burgerlijke staat2017270143127
Faeröer-eilandenTotaal burgerlijke staat2017101
FalklandeilandenTotaal burgerlijke staat2017000
Federale Republiek JoegoslaviëTotaal burgerlijke staat2017865036
FilippijnenTotaal burgerlijke staat20171 403637766
Frans GuyanaTotaal burgerlijke staat20173940-1
GabonTotaal burgerlijke staat2017110-9
GambiaTotaal burgerlijke staat20171123775
GeorgiëTotaal burgerlijke staat2017903654
GhanaTotaal burgerlijke staat2017663445218
GibraltarTotaal burgerlijke staat2017404
GrenadaTotaal burgerlijke staat2017220
GroenlandTotaal burgerlijke staat201724-2
GuatemalaTotaal burgerlijke staat2017783840
Guinee-BissauTotaal burgerlijke staat201716133
GuyanaTotaal burgerlijke staat201732239
HaïtiTotaal burgerlijke staat2017472522
HongarijeTotaal burgerlijke staat20172 9162 120796
Hong-KongTotaal burgerlijke staat201735531144
IJslandTotaal burgerlijke staat201712511411
(voormalig) JoegoslaviëTotaal burgerlijke staat20172 1111 505606
JordaniëTotaal burgerlijke staat201720152149
KaapverdiëTotaal burgerlijke staat201718915435
KanaaleilandenTotaal burgerlijke staat201720614
KatarTotaal burgerlijke staat2017604911
KeniaTotaal burgerlijke staat2017308188120
KirgiziëTotaal burgerlijke staat20171688
KiribatiTotaal burgerlijke staat2017000
KoeweitTotaal burgerlijke staat201718062118
KosovoTotaal burgerlijke staat2017330
KroatiëTotaal burgerlijke staat2017210109101
LetlandTotaal burgerlijke staat20171 157639518
LibanonTotaal burgerlijke staat2017447128319
LiberiaTotaal burgerlijke staat20174261-19
LibiëTotaal burgerlijke staat20171396079
LiechtensteinTotaal burgerlijke staat2017220
LitouwenTotaal burgerlijke staat20171 506724782
MacedoniëTotaal burgerlijke staat2017814140
MalawiTotaal burgerlijke staat2017341618
MaldivenTotaal burgerlijke staat2017211
MaleisiëTotaal burgerlijke staat2017339230109
MaliTotaal burgerlijke staat20171486
MaltaTotaal burgerlijke staat2017643529
Marshall-eilandenTotaal burgerlijke staat2017101
MartiniqueTotaal burgerlijke staat20171486
MauritaniëTotaal burgerlijke staat2017541
MauritiusTotaal burgerlijke staat2017331914
MayotteTotaal burgerlijke staat2017000
MoldaviëTotaal burgerlijke staat201731079231
MonacoTotaal burgerlijke staat201716115
MongoliëTotaal burgerlijke staat201750428
MozambiqueTotaal burgerlijke staat2017412912
MyanmarTotaal burgerlijke staat2017843054
NederlandTotaal burgerlijke staat201732 83143 378-10 547
NepalTotaal burgerlijke staat201720416044
Nieuw-CaledoniëTotaal burgerlijke staat2017321
NigerTotaal burgerlijke staat20171117-6
NiueTotaal burgerlijke staat2017000
Noordelijke MarianenTotaal burgerlijke staat2017000
OekraïneTotaal burgerlijke staat2017636279357
OezbekistanTotaal burgerlijke staat2017261214
OostenrijkTotaal burgerlijke staat2017801563238
PakistanTotaal burgerlijke staat20171 033511522
PalauTotaal burgerlijke staat2017000
PanamaTotaal burgerlijke staat2017382117
PitcairneilandenTotaal burgerlijke staat2017000
PolenTotaal burgerlijke staat201723 79014 4429 348
PortugalTotaal burgerlijke staat20172 1271 507620
Puerto RicoTotaal burgerlijke staat201727918
RéunionTotaal burgerlijke staat201725-3
RoemeniëTotaal burgerlijke staat20177 0193 5023 517
RuslandTotaal burgerlijke staat2017953411542
Rusland (oud)Totaal burgerlijke staat2017000
RwandaTotaal burgerlijke staat2017684028
Saint Kitts en NevisTotaal burgerlijke staat2017624
SomaliëTotaal burgerlijke staat20177221 120-398
Sovjet-Unie (oud)Totaal burgerlijke staat20173 3961 6461 750
(voormalige) Sovjet-UnieTotaal burgerlijke staat20178 7094 1574 552
SpanjeTotaal burgerlijke staat20174 8633 2611 602
Sri LankaTotaal burgerlijke staat201719917227
SurinameTotaal burgerlijke staat20172 3241 2671 057
SwazilandTotaal burgerlijke staat2017844
SyriëTotaal burgerlijke staat201716 82173816 083
TadzjikistanTotaal burgerlijke staat201713121
ThailandTotaal burgerlijke staat2017866460406
Timor LesteTotaal burgerlijke staat2017202
TsjaadTotaal burgerlijke staat2017440
TsjechiëTotaal burgerlijke staat2017390230160
Tsjecho-Slowakije (oud)Totaal burgerlijke staat20171 228951277
TunesiëTotaal burgerlijke staat2017288108180
TurkijeTotaal burgerlijke staat20175 9283 7042 224
TuvaluTotaal burgerlijke staat2017000
UruguayTotaal burgerlijke staat201755532
VenezuelaTotaal burgerlijke staat2017537241296
Verenigde Arabische EmiratenTotaal burgerlijke staat201734259283
Verenigde Staten van AmerikaTotaal burgerlijke staat20176 2084 0832 125
Verre eilanden van de VSTotaal burgerlijke staat2017000
VietnamTotaal burgerlijke staat2017976410566
Geboorteland onbekendTotaal burgerlijke staat2017000
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 15-12-2018