Immi- en emigratie naar geboorteland, leeftijd (31 december) en geslacht
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Buitenlandse migratie
ImmigratieEmigratieMigratiesaldo
Emigratie inclusief administratieve c...Migratiesaldo inclusief administratie...
GeslachtPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Leeftijd (op 31 december)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.GeboortelandPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Burgerlijke staatPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Totaal mannen en vrouwenTotaalTotaalTotaal burgerlijke staat2016230 739151 54579 194
Westerse geboortelanden (incl Nederland)Totaal burgerlijke staat2016135 603113 28822 315
Niet-westerse geboortelandenTotaal burgerlijke staat201695 13638 25756 879
Europese Unie (exclusief Nederland)Totaal burgerlijke staat201683 09554 13328 962
AfrikaTotaal burgerlijke staat201616 7648 3938 371
AmerikaTotaal burgerlijke staat201619 49513 9945 501
AziëTotaal burgerlijke staat201664 54519 53145 014
Europa (inclusief Nederland)Totaal burgerlijke staat2016127 960108 21919 741
OceaniëTotaal burgerlijke staat20161 9751 408567
AlbaniëTotaal burgerlijke staat2016381136245
AndorraTotaal burgerlijke staat2016523
AngolaTotaal burgerlijke staat2016158184-26
AntarcticaTotaal burgerlijke staat2016000
Antigua en BarbudaTotaal burgerlijke staat2016330
ArmeniëTotaal burgerlijke staat20165152-1
ArubaTotaal burgerlijke staat2016598326272
AustraliëTotaal burgerlijke staat20161 4891 037452
AzerbeidzjanTotaal burgerlijke staat2016835033
BahreinTotaal burgerlijke staat2016281216
BangladeshTotaal burgerlijke staat2016311131180
BarbadosTotaal burgerlijke staat20161376
BelgiëTotaal burgerlijke staat20163 7651 9691 796
BelizeTotaal burgerlijke staat2016404
BeninTotaal burgerlijke staat2016281711
BermudaTotaal burgerlijke staat2016808
BhutanTotaal burgerlijke staat20161418-4
Bosnië-HerzegovinaTotaal burgerlijke staat2016792554
BraziliëTotaal burgerlijke staat20162 3351 742593
Brits Territorium in de Indische OceaanTotaal burgerlijke staat2016000
Britse MaagdeneilandenTotaal burgerlijke staat2016110
BulgarijeTotaal burgerlijke staat20164 7632 9191 844
Burkina FasoTotaal burgerlijke staat201624159
BurundiTotaal burgerlijke staat201654103-49
CambodjaTotaal burgerlijke staat201626197
CanadaTotaal burgerlijke staat20161 237999238
Caribisch NederlandTotaal burgerlijke staat201625421
CaymaneilandenTotaal burgerlijke staat201601-1
Centraal-Afrikaanse RepubliekTotaal burgerlijke staat201634-1
ChinaTotaal burgerlijke staat20165 9754 2151 760
ColombiaTotaal burgerlijke staat2016972625347
Congo (Democratische Republiek)Totaal burgerlijke staat2016163195-32
CookeilandenTotaal burgerlijke staat201601-1
Costa RicaTotaal burgerlijke staat2016986137
CuraçaoTotaal burgerlijke staat201621848170
CyprusTotaal burgerlijke staat201620911990
DenemarkenTotaal burgerlijke staat2016645448197
DjiboutiTotaal burgerlijke staat20161129
DominicaTotaal burgerlijke staat2016954
Dominicaanse RepubliekTotaal burgerlijke staat2016511391120
EcuadorTotaal burgerlijke staat201625817781
El SalvadorTotaal burgerlijke staat201634295
EstlandTotaal burgerlijke staat201625818375
Faeröer-eilandenTotaal burgerlijke staat2016000
FalklandeilandenTotaal burgerlijke staat2016000
Federale Republiek JoegoslaviëTotaal burgerlijke staat2016742648
FilippijnenTotaal burgerlijke staat20161 195608587
Frans GuyanaTotaal burgerlijke staat2016372314
GabonTotaal burgerlijke staat2016862
GambiaTotaal burgerlijke staat20161083672
GeorgiëTotaal burgerlijke staat2016713635
GhanaTotaal burgerlijke staat201656848880
GibraltarTotaal burgerlijke staat2016211
GrenadaTotaal burgerlijke staat2016312
GroenlandTotaal burgerlijke staat2016321
GuatemalaTotaal burgerlijke staat2016483216
Guinee-BissauTotaal burgerlijke staat20161923-4
GuyanaTotaal burgerlijke staat201634322
HaïtiTotaal burgerlijke staat2016361026
HongarijeTotaal burgerlijke staat20162 6871 987700
Hong-KongTotaal burgerlijke staat201634629254
IJslandTotaal burgerlijke staat201613310330
(voormalig) JoegoslaviëTotaal burgerlijke staat20162 0931 442651
JordaniëTotaal burgerlijke staat201619140151
KaapverdiëTotaal burgerlijke staat201615910653
KanaaleilandenTotaal burgerlijke staat201618153
KatarTotaal burgerlijke staat2016974156
KeniaTotaal burgerlijke staat2016312186126
KirgiziëTotaal burgerlijke staat201619181
KiribatiTotaal burgerlijke staat201602-2
KoeweitTotaal burgerlijke staat201627978201
KosovoTotaal burgerlijke staat201614113
KroatiëTotaal burgerlijke staat201617262110
LetlandTotaal burgerlijke staat2016973756217
LibanonTotaal burgerlijke staat2016452113339
LiberiaTotaal burgerlijke staat20162965-36
LibiëTotaal burgerlijke staat201621290122
LiechtensteinTotaal burgerlijke staat2016734
LitouwenTotaal burgerlijke staat20161 170701469
MacedoniëTotaal burgerlijke staat2016981187
MalawiTotaal burgerlijke staat201621714
MaldivenTotaal burgerlijke staat2016606
MaleisiëTotaal burgerlijke staat2016319213106
MaliTotaal burgerlijke staat2016510-5
MaltaTotaal burgerlijke staat2016713833
Marshall-eilandenTotaal burgerlijke staat2016000
MartiniqueTotaal burgerlijke staat201679-2
MauritaniëTotaal burgerlijke staat2016516-11
MauritiusTotaal burgerlijke staat201626233
MayotteTotaal burgerlijke staat201601-1
MoldaviëTotaal burgerlijke staat201618346137
MonacoTotaal burgerlijke staat201615114
MongoliëTotaal burgerlijke staat2016704723
MozambiqueTotaal burgerlijke staat20163841-3
MyanmarTotaal burgerlijke staat2016523121
NederlandTotaal burgerlijke staat201631 64845 242-13 594
NepalTotaal burgerlijke staat201620915158
Nieuw-CaledoniëTotaal burgerlijke staat2016413
NigerTotaal burgerlijke staat20161165
NiueTotaal burgerlijke staat2016000
Noordelijke MarianenTotaal burgerlijke staat2016000
OekraïneTotaal burgerlijke staat2016511172339
OezbekistanTotaal burgerlijke staat2016261412
OostenrijkTotaal burgerlijke staat2016708535173
PakistanTotaal burgerlijke staat2016928531397
PalauTotaal burgerlijke staat2016101
PanamaTotaal burgerlijke staat2016351718
PitcairneilandenTotaal burgerlijke staat2016000
PolenTotaal burgerlijke staat201623 05714 0419 016
PortugalTotaal burgerlijke staat20161 9611 360601
Puerto RicoTotaal burgerlijke staat201629209
RéunionTotaal burgerlijke staat2016505
RoemeniëTotaal burgerlijke staat20165 0122 8162 196
RuslandTotaal burgerlijke staat2016767336431
Rusland (oud)Totaal burgerlijke staat2016000
RwandaTotaal burgerlijke staat20164884-36
Saint Kitts en NevisTotaal burgerlijke staat201634-1
SomaliëTotaal burgerlijke staat20168301 499-669
Sovjet-Unie (oud)Totaal burgerlijke staat20163 0981 6981 400
(voormalige) Sovjet-UnieTotaal burgerlijke staat20167 4064 1463 260
SpanjeTotaal burgerlijke staat20164 3933 1381 255
Sri LankaTotaal burgerlijke staat201624719948
SurinameTotaal burgerlijke staat20161 9311 479452
SwazilandTotaal burgerlijke staat2016633
SyriëTotaal burgerlijke staat201627 97146527 506
TadzjikistanTotaal burgerlijke staat20161138
ThailandTotaal burgerlijke staat2016877500377
Timor LesteTotaal burgerlijke staat2016000
TsjaadTotaal burgerlijke staat2016826
TsjechiëTotaal burgerlijke staat2016311198113
Tsjecho-Slowakije (oud)Totaal burgerlijke staat20161 1921 012180
TunesiëTotaal burgerlijke staat2016245120125
TurkijeTotaal burgerlijke staat20164 5143 801713
TuvaluTotaal burgerlijke staat2016000
UruguayTotaal burgerlijke staat2016694623
VenezuelaTotaal burgerlijke staat2016410225185
Verenigde Arabische EmiratenTotaal burgerlijke staat201638280302
Verenigde Staten van AmerikaTotaal burgerlijke staat20165 2573 8921 365
Verre eilanden van de VSTotaal burgerlijke staat2016000
VietnamTotaal burgerlijke staat2016774334440
Geboorteland onbekendTotaal burgerlijke staat2016000
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 23-4-2018