Kerkelijke gezindte per corop 1999
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.GezindteKerksheid
GereformeerdenNederlands hervormdRooms-katholiekAndere gezindteGeen gezindteZelden of nooitMinder 1 keer per maand1 keer per maand2 tot 3 keer per maand1 keer per week of vaker
CoropgebiedenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.%
Totaal Nederland7143184167105513
Oost-Groningen122474547462514
Delfzijl en omgeving141466617830415
Overig Groningen151176617563412
Noord-Friesland222078446745717
Zuidwest-Friesland1722136426585913
Zuidoost-Friesland161478547263515
Noord-Drenthe122046587842512
Zuidoost-Drenthe922176477282611
Zuidwest-Drenthe212936417053617
Noord-Overijssel2131126305284828
Zuidwest-Overijssel5163264267135610
Twente6163483657137717
Veluwe1333129335686922
Achterhoek524365316511869
Arnhem/Nijmegen29445406913658
Zuidwest-Gelderland829236346388416
Utrecht818209456894514
Kop van Noord-Holland3831553749557
Alkmaar en omgeving48287537311448
IJmond4728556808355
Agglomeratie Haarlem3921661798446
Zaanstreek45191360815248
Groot-Amsterdam35151662797339
Het Gooi en Vechtstreek614199537674410
Agglomeratie Leiden en Bollenstreek8182754268126411
Agglomeratie 's-Gravenhage5122115497664411
Delft en Westland10163253762156612
Oost-Zuid-Holland823207436675617
Groot-Rijnmond6171513507463413
Zuidoost-Zuid-Holland1124910476653323
Zeeuwsch-Vlaanderen518482276714649
Overig Zeeland1524139396653521
West-Noord-Brabant27654236318758
Midden-Noord-Brabant476042564165510
Noordoost-Noord-Brabant13723215719969
Zuidoost-Noord-Brabant236662361159510
Noord-Limburg0180315522110710
Midden-Limburg118531147259713
Zuid-Limburg1378415521711813
Flevoland1312139547273514
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 10-12-2018