Bevolkingsontwikkeling; herkomstgroepering en generatie
Eerste / tweede generatiePas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Totaal van de bevolkingsgroep
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.ImmigratieEmigratieMigratiesaldo
Emigratie inclusief administratieve c...Migratiesaldo inclusief administratie...
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.200420052006200720042005200620072004200520062007
HerkomstgroeperingPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Niet-westerse allochtoon38 93135 91036 73139 68439 53444 37848 19341 768-603-8 468-11 462-2 084
Westerse allochtoon38 64739 39244 82856 62636 22136 59841 68740 3312 4262 7943 14116 295
Totaal Afrika11 3659 9439 48910 04315 48816 22716 59813 727-4 123-6 284-7 109-3 684
Andorra12301121011-1
Angola3671731321541 3161 5291 405779-949-1 356-1 273-625
Benin382413252639441812-15-317
Bhutan14322635131414231181212
Burundi34044133927876123113127264318226151
Comoren11024160-30-62
Cyprus38363246313726317-1615
Falklandeilanden100001001-100
Ghana4799437605575228651 2271 021-4378-467-464
Guyana53365932446973729-33-14-40
Haïti786655431116162367503920
Honduras232821202114112621410-6
Indonesië2 1772 0382 1542 2922 5372 9213 0742 996-360-883-920-704
Ivoorkust157821211146269424695137968
- Joegoslavië (oud)9798538691 0092 0361 7651 7001 283-1 057-912-831-274
- Montenegro  00  00  00
- Slovenië2614103215-14135
Kameroen23119116416419522519217336-34-28-9
Katar3527313504-12
Libanon115130208146160173134152-45-4374-6
Liberia201171748114421126617157-40-192-90
Libië62503963565967486-9-2815
Macau26741151110-91-4-6
Maldiven15115203-431-2
Myanmar23191086821161716239152
Namibië25262924151829311080-7
- Sint Maarten            
Nepal120415271169537920016867336711
Polen5 2106 7818 40010 2721 3351 8113 1803 6383 8754 9705 2206 634
Portugal1 0028391 2241 5968948961 1921 022108-5732574
Réunion11103724-2-6-1-4
Saint Pierre en Miquelon000000000000
Saint-Vincent en de Grenadines132313130010
San Marino000000000000
Senegal97664955324757426519-813
Seychellen03262250-21-36
Soedan187191159156769790657517-582-599-498-361
- Azerbeidzjan1511141012100-2311412
- Estland94806476284765356633-141
- Moldavië375812102548
Spanje1 2921 2891 3981 5641 6631 6101 8581 549-371-321-46015
Taiwan345416381404200258387323145158-681
Tanzania128131165185949212115134394434
- Tsjechië47425052515281842272234
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 22-1-2018