OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Daklozen absoluutDaklozen percentage
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2009201020112012201320142015201620092010201120122013201420152016
PersoonskenmerkenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.x 1 000%
Totaal personen17,823,324,427,324,826,931,030,5100100100100100100100100
Geslacht: Mannen14,217,619,722,519,921,425,324,18076818281808279
Geslacht: Vrouwen3,65,74,74,84,85,55,76,42024191819201821
Leeftijd: 18 tot 30 jaar4,06,16,46,47,26,88,312,42226262329252741
Leeftijd: 30 tot 50 jaar10,112,713,215,012,814,316,413,15754545552535343
Leeftijd: 50 tot 65 jaar3,74,64,75,94,75,86,25,02120192219222016
Migratieachtergrond: Nederland9,611,511,613,511,713,215,212,75449485047494942
Migratieachtergrond: met migratieacht...8,111,912,813,713,013,815,817,84651525053515158
Migratieachtergrond: westers1,72,62,72,92,52,82,53,091111111010810
Migratieachtergrond: niet-westers6,59,310,010,910,611,013,214,93640414043414349
Ingeschreven: in een van de G46,59,59,712,49,810,412,613,03740404540394143
Ingeschreven: in andere gemeente11,213,914,714,914,916,518,317,56360605560615957
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 21-4-2018