Asielverzoeken; nationaliteit, geslacht en leeftijd 2007-2016
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Eerste asielverzoeken
GeslachtPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Totaal mannen en vrouwen incl. onbekend
LeeftijdPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Totaal leeftijd
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2014 januari2014 februari2014 maart2014 april2014 mei2014 juni
NationaliteitPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Totaal nationaliteit1 3809109602 2253 2601 700
Afghaans 504025502540
Albanees 51010050
Armeens 25105101010
Azerbeidzjaans 500050
Bosnisch 1015151555
Burundisch 000000
Chinees 10105555
Congolees 15555015
Egyptisch 15151515105
Eritrees 16570901 0601 840200
Ethiopisch 55552015
Georgisch 351530354010
Guinees 1555555
Indiaas 050500
Iraaks 604535553040
Iraans 555530404030
Ivoriaans 500005
Kameroens 505555
Kosovaars 555050
Libisch 1510105510
Macedonisch 20020151010
Malinees 050505
Marokkaans 505555
Mongools 302550454025
Myanmarees 000000
Nepalees 5155005
Nigeriaans 201010151525
Noord-Koreaans 500000
Oekraïens 5525101515
Pakistaans 201551555
Russisch 151510151010
Burger Servië 151520555
Sierra Leoons 2010101055
Soedanees 1515551520
Somalisch 759035351520
Sri Lankaans 10510050
Syrisch 435240310520640885
Turks 5510500
Ugandees 2515105105
Wit-Russisch 1050055
Zonder / onbekend1006595140320215
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 20-7-2018