Asielverzoeken; nationaliteit, geslacht en leeftijd 2007-2016
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Totaal asielverzoekenEerste asielverzoeken
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2013 augustus2013 september2016 januari*2013 augustus2013 september2016 januari*
GeslachtPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.LeeftijdPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.NationaliteitPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Totaal mannen en vrouwen incl. onbekendTotaal leeftijdTotaal nationaliteit1 0101 2352 6707401 0252 550
Afghaans 901054002530385
Albanees 5023500230
Armeens 1015510155
Azerbeidzjaans 1055550
Bosnisch 55205520
Burundisch 055055
Chinees 151515151510
Congolees 101555100
Egyptisch 3010102055
Eritrees 1201109511011095
Ethiopisch 155101055
Georgisch 203025102520
Guinees 201030151025
Indiaas 000000
Iraaks 75502804030265
Iraans 85852254550215
Ivoriaans 555005
Kameroens 000000
Kosovaars 0156001560
Libisch 10105555
Macedonisch 55255525
Malinees 000000
Marokkaans 555055
Mongools 55205520
Myanmarees 01000100
Nepalees 1050550
Nigeriaans 201530101525
Noord-Koreaans 1020010200
Oekraïens 05550555
Pakistaans 10202052020
Russisch 15301015305
Burger Servië 202070202070
Sierra Leoons 1055555
Soedanees 10203051525
Somalisch 8510525609020
Sri Lankaans 51555150
Syrisch 180255705180255700
Turks 5105055
Ugandees 51555155
Wit-Russisch 555050
Zonder / onbekend4010513530100130
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 16-7-2018