Uitgesproken faillissementen; bedrijven en instellingen, SBI 2008
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Uitgesproken faillissementen
Type gefailleerdePas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Totaal Natuurlijke personen met eenmanszaakBedrijven en instellingen
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2017 december2018 januari2018 februari**2018 maart*2017 december2018 januari2018 februari**2018 maart*2017 december2018 januari2018 februari**2018 maart*
Bedrijfstakken/branches (SBI 2008)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Aantal
A-U Alle economische activiteiten25236626829534534844218313220251
A Landbouw, bosbouw en visserij154111100431
B Delfstoffenwinning000000000000
C Industrie16361622110015351622
D Energievoorziening000200000002
E Waterbedrijven en afvalbeheer040200000402
F Bouwnijverheid23333837811161415222223
G Handel4584506271191138734151
H Vervoer en opslag16202517344213162115
I Horeca1432201128451224166
J Informatie en communicatie5161340021516113
K Financiële dienstverlening28443349000028443349
L Verhuur en handel van onroerend goed663500006635
M Specialistische zakelijke diensten41282733566236222131
N Verhuur en overige zakelijke diensten25201623462421141419
O Openbaar bestuur en overheidsdiensten000000000000
P Onderwijs611410005114
Q Gezondheids- en welzijnszorg141641101111415310
R Cultuur, sport en recreatie587301205753
S Overige dienstverlening6129823144984
T Huishoudens000000000000
SBI-code onbekend112100001121
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 20-4-2018