Uitgesproken faillissementen; bedrijven en instellingen, SBI 2008
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Uitgesproken faillissementen
Type gefailleerdePas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Totaal Natuurlijke personen met eenmanszaakBedrijven en instellingen
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2017 september2017 oktober2017 november**2017 december*2017 september2017 oktober2017 november**2017 december*2017 september2017 oktober2017 november**2017 december*
Bedrijfstakken/branches (SBI 2008)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Aantal
A-U Alle economische activiteiten27133429225047415033224293242217
A Landbouw, bosbouw en visserij215100112140
B Delfstoffenwinning000000000000
C Industrie17261916342114221715
D Energievoorziening002000000020
E Waterbedrijven en afvalbeheer110000001100
F Bouwnijverheid274338237816820352215
G Handel6466794512915752576438
H Vervoer en opslag1620121634431316813
I Horeca252217141074215151312
J Informatie en communicatie8231450200821145
K Financiële dienstverlening31433128000031433128
L Verhuur en handel van onroerend goed498601004886
M Specialistische zakelijke diensten39402141413535391836
N Verhuur en overige zakelijke diensten22171924421418151820
O Openbaar bestuur en overheidsdiensten000000000000
P Onderwijs231501002215
Q Gezondheids- en welzijnszorg712121401207111014
R Cultuur, sport en recreatie435531101245
S Overige dienstverlening258610121574
T Huishoudens000000000000
SBI-code onbekend001100000011
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 21-1-2018