Ziekteverzuimpercentage; bedrijfstakken (SBI 2008) en bedrijfsgrootte
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Ziekteverzuimpercentage
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.199619972016 4e kwartaal20162017 1e kwartaal*2017 2e kwartaal*2017 3e kwartaal*2017 4e kwartaal*2017*
Bedrijfskenmerken (SBI 2008)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.%
A-U Alle economische activiteiten4,74,64,13,94,33,93,74,24,0
A Landbouw, bosbouw en visserij3,63,52,52,52,62,52,42,42,5
B-F Nijverheid en energie4,95,24,64,54,94,44,24,84,6
G-N Commerciële dienstverlening4,13,93,33,13,43,13,13,53,3
O-U Niet-commerciële dienstverlening6,06,15,25,05,54,84,65,35,0
B Delfstoffenwinning3,53,23,63,44,13,33,03,43,4
C Industrie5,25,55,04,85,44,84,65,35,0
D Energievoorziening5,45,44,34,24,83,63,74,34,1
E Waterbedrijven en afvalbeheer5,85,35,45,05,24,34,35,04,7
F Bouwnijverheid4,24,53,73,73,93,63,33,73,6
G Handel3,73,33,23,13,53,13,03,53,3
H Vervoer en opslag5,15,04,84,54,84,44,65,04,7
I Horeca3,22,72,32,22,32,22,22,32,2
J Informatie en communicatie3,63,62,92,82,92,72,53,22,8
K Financiële dienstverlening4,03,83,13,03,42,72,53,33,0
L Verhuur en handel van onroerend goed4,73,53,53,23,53,12,73,43,2
M Specialistische zakelijke diensten3,33,12,72,62,92,62,52,82,7
N Verhuur en overige zakelijke diensten5,55,33,53,43,63,43,33,73,5
O Openbaar bestuur en overheidsdiensten5,76,45,85,35,85,15,05,65,4
P Onderwijs..5,14,95,44,94,25,14,9
Q Gezondheids- en welzijnszorg6,76,95,35,15,75,14,95,65,3
R Cultuur, sport en recreatie3,83,63,13,13,52,82,83,23,1
S Overige dienstverlening4,23,83,43,43,93,43,23,73,5
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 20-4-2018