Bevolkingsontwikkeling; levendgeborenen, overledenen en migratie, per dag
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.LevendgeborenenOverledenenHuwelijkssluitingenPartnerschapsregistraties(Echt)scheidingen
Jongens en meisjesMannen en vrouwenTotaal huwelijkenTotaal partnerschappen
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Zaterdag 1 januari 20053943961200
Zondag 2 januari 2005417400402
Maandag 3 januari 2005524394863388
Donderdag 30 juni 200556335932141140
Vrijdag 1 juli 20055183491 19135119
Totaal maart 20153156027
Totaal april 20158184033
Totaal mei 201544110123
Totaal juni 201574145032
Totaal juli 2015116170341
Totaal augustus 201595343122
Totaal september 2015147199241
Totaal oktober 2015229199149
Totaal november 201598170243
Totaal december 20152220316361
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 10-12-2016