Beroepsbevolking; kerncijfers provincie 1987-2014
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.BeroepsbevolkingWerkloosheidspercentage
Totaal beroepsbevolkingWerkloze beroepsbevolking
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.200520062007200820092005200620072008200920052006200720082009
Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.x 1 000%
Nederland7 4557 5077 6537 8017 8464824103443003776,55,54,53,84,8
Groningen (PV)25225026526326025171915179,97,07,15,96,5
Friesland (PV)28428028929730021171412167,36,14,84,15,3
Drenthe (PV)20621221522222316141110147,76,55,24,76,2
Overijssel (PV)49549351252552334292622286,95,95,14,15,3
Flevoland (PV)1791781831901921513108118,57,45,44,35,5
Gelderland (PV)87690191492792554423634376,24,74,03,64,0
Utrecht (PV)55956858759460129262219255,24,73,83,24,2
Zuid-Holland (PV)1 5931 5991 6171 6401 659103927368796,55,84,54,14,8
Noord-Brabant (PV)1 1071 1151 1391 1641 16761534438535,54,83,93,34,5
Rotterdam264265275282278282620192310,69,87,26,98,1
's-Gravenhage22622722522723317151110137,66,64,74,35,5
Utrecht1401451521601611087787,55,54,44,55,1
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 21-11-2018