Beroepsbevolking; kerncijfers provincie 1987-2014
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.BeroepsbevolkingWerkloosheidspercentage
Totaal beroepsbevolkingWerkzame beroepsbevolkingWerkloze beroepsbevolking
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.x 1 000%
2014Nederland7 8707 2156568,3
Groningen (PV)261235269,9
Friesland (PV)293266279,2
Drenthe (PV)216199178,0
Overijssel (PV)520477438,3
Flevoland (PV)1941712311,7
Gelderland (PV)936861758,0
Utrecht (PV)605562437,2
Noord-Holland (PV)1 3361 2311057,9
Zuid-Holland (PV)1 6721 5151579,4
Zeeland (PV)170161105,8
Noord-Brabant (PV)1 1681 078907,7
Limburg (PV)499460397,8
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 18-11-2018