Onderwijsuitgaven per einddiploma; gemiddelde route 1998-2015
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Totale uitgavenUitgaven primair onderwijsUitgaven secundair onderwijsUitgaven tertiair onderwijs
Totaal primair onderwijsBasisonderwijs (bao)Totaal secundair onderwijsVoortgezet onderwijs (vo)Beroepsonderwijs en volwasseneneducatieTotaal tertiair onderwijsHoger beroepsonderwijs (hbo)Wetenschappelijk onderwijs (wo)
Totaal voortgezet onderwijsTotaal bveTotaal hboTotaal wo
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.EinddiplomaPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.1 000 euro
2015*Primair onderwijs57,357,349,1      
Vmbo96,156,150,339,939,90,0   
Havo98,351,950,846,446,00,5   
Vwo102,250,650,351,751,40,3   
Mbo-bbl2139,359,348,779,743,536,20,30,30,0
Mbo-bbl3154,756,150,298,140,757,30,50,50,0
Mbo-bbl4162,654,950,6106,339,167,21,41,40,0
Mbo-bol2136,361,348,074,947,127,80,00,00,0
Mbo-bol3138,256,150,281,940,141,80,20,20,0
Mbo-bol4139,954,650,884,837,847,00,50,50,0
Hbo158,752,650,759,844,015,846,445,40,9
Wo (bachelor)143,150,750,351,750,90,840,71,838,9
Wo (master)162,751,050,451,749,81,960,011,049,0
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 17-12-2018