Gemiddeld inkomen van personen naar kenmerken en naar regio
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2014
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Gemiddeld persoonlijk inkomenMediaan persoonlijk inkomen
PopulatiePas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Met heel jaar inkomen, excl. studentenMet heel jaar inkomen, excl. studenten
Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.NederlandNoord-Nederland (LD)Oost-Nederland (LD)West-Nederland (LD)Zuid-Nederland (LD)NederlandNoord-Nederland (LD)Oost-Nederland (LD)West-Nederland (LD)Zuid-Nederland (LD)
PersoonskenmerkenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.1 000 euro
Totaal personen32,328,930,634,431,125,723,725,027,024,8
Man40,335,638,442,739,233,931,033,335,333,4
Vrouw23,921,822,425,822,419,518,018,520,618,5
Nooit gehuwd geweest28,525,726,130,527,124,322,222,925,723,5
Gehuwd35,331,133,437,933,827,925,727,329,626,7
Verweduwd26,324,425,327,725,520,719,420,021,820,3
Gescheiden32,630,131,933,731,825,524,125,526,025,1
Totaal hoofdkostwinner39,635,238,241,538,632,930,132,734,032,3
Hoofdkostwinner zonder partner30,527,529,032,129,224,322,023,525,623,4
Hoofdkostwinner met partner46,140,543,849,244,639,035,438,041,038,1
Partner van hoofdkostwinner23,120,421,625,021,918,616,617,920,017,8
Minderjarig kind2,42,32,42,52,32,02,01,92,02,0
Meerderjarig kind16,115,316,116,216,312,812,312,912,912,9
Overig huishoudenslid21,120,120,421,720,817,216,616,817,717,2
Leeftijd: tot 15 jaar2,22,12,12,32,21,51,51,51,51,6
Leeftijd: 15 tot 25 jaar12,011,511,812,411,79,19,08,99,48,8
Leeftijd: 25 tot 35 jaar30,827,429,232,230,228,625,727,729,928,4
Leeftijd: 35 tot 45 jaar39,033,736,241,837,633,429,931,935,332,6
Leeftijd: 45 tot 55 jaar41,136,138,843,939,633,731,232,935,332,8
Leeftijd: 55 tot 65 jaar39,035,737,541,237,732,230,431,633,631,1
Leeftijd: 65 tot 75 jaar25,523,624,527,024,319,318,618,920,318,6
Leeftijd: 75 jaar en ouder20,919,420,222,020,116,916,016,417,616,5
Herkomst: Nederland33,029,231,235,631,826,624,125,728,525,6
Herkomst: Westers land33,228,729,836,829,125,122,423,527,522,6
Herkomst: Niet-westers land25,222,523,725,923,819,617,319,220,019,1
1 Actief39,335,136,841,837,933,631,132,235,332,7
1.1 Werknemer particulier bedrijf38,033,335,240,836,832,429,731,034,131,7
1.2 Ambtenaar46,044,144,447,046,043,241,342,043,943,4
1.3 Directeur-grootaand. (niet-verz.)67,461,464,470,564,959,454,957,861,357,5
1.4 Zelfstandige37,935,937,039,236,529,128,329,029,528,6
1.5 Overig actief15,413,613,417,414,79,07,67,410,58,5
2 Niet-actief21,019,920,421,720,616,516,016,216,916,4
2.1 Ontv. van werkloosheidsuitkering24,724,224,225,324,322,722,522,523,022,5
2.2 Bijstandsontvanger14,214,214,014,313,915,615,715,415,715,4
2.3 Ontv. overige sociale voorziening15,615,415,615,815,415,915,915,915,915,9
2.4 Arbeidsongeschikte22,222,022,122,422,020,520,620,420,520,4
2.5 Pensioenontvanger tot 65 jaar36,131,634,538,136,026,824,626,727,227,1
2.6 Pensioenontvanger 65 jaar e.o.22,420,921,723,521,517,616,817,218,417,1
2.7 Overig niet-actief8,18,07,98,47,96,86,76,66,96,7
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 24-6-2017