Uitgenodigde vluchtelingen; nationaliteit, geslacht en leeftijd
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Uitgenodigde vluchtelingen
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2008200920102011201220132014201520162017*
GeslachtPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.LeeftijdPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.NationaliteitPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Totaal mannen en vrouwenTotaal leeftijdTotaal nationaliteit6953704305404303107904506952 265
Bhutaans 25404555000000
Burundisch 45000000000
Congolees 255020208515000
Congolees (Democratische Republiek) 55100152502575250
Eritrees 2515357540651903055
Ethiopisch 70455854556510350
Iraaks 165901258010040455105
Laotiaans 00350000000
Myanmarees 1355458095300000
Pakistaans 00003035354000
Sri Lankaans 1510040251515000
Syrisch 00000152451755752 185
Onbekend55570500070451055
Staatloos45105000103500
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 14-12-2018