Population; sex, age, migration background and generation, 1 January
AgePas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Total
SexPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Males and females
Marital statusPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Total marital status
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Total personsFirst generation migration backgroundSecond generation migration background
Total second generation2nd generation: one parent born abroad2nd generation: both parents born abroad
Migration backgroundPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodsPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.number
Total201817 181 0842 079 3291 892 5301 061 661830 869
Dutch background201813 209 225    
With migration background20183 971 8592 079 3291 892 5301 061 661830 869
Non-western migration background20182 242 8431 243 151999 692346 464653 228
Western migration background20181 729 016836 178892 838715 197177 641
Africa2018673 908334 809339 09995 384243 715
America2018683 250363 643319 607167 243152 364
Asia2018909 910493 814416 096248 598167 498
Europe (excluding Dutch background)20181 681 584878 210803 374537 029266 345
Oceania201823 2078 85314 35413 407947
European Union (excluding Dutch backg...20181 095 055568 744526 311451 36274 949
Afghanistan201847 77634 99312 78395711 826
Albania20182 8522 004848484364
Algeria20188 3883 9874 4011 9982 403
American Samoa201810110
American Virgin Islands20182317633
Andorra20182925413
Angola20188 5614 7693 7921 5282 264
Anguilla20182719826
Antarctica201800000
Antigua and Barbuda2018513120146
Argentina20186 0303 5292 5012 055446
Australia201816 9636 33510 6289 908720
Austria201815 9165 87310 0439 209834
Bahamas2018915041338
Bahrain2018218123957718
Bangladesh20182 3271 3221 005506499
Barbados20181558570628
Belgium2018118 72545 49273 23367 5025 731
Belize20182821752
Benin201846027818211765
Bermuda2018503416151
Bhutan2018359285741361
Bolivia20181 34580154444599
Botswana2018230142887810
Brazil201826 98417 1559 8298 2531 576
British Virgin Islands20181961394
British Indian Ocean Territory201873413
Brunei201873423150346340
Bulgaria201830 89926 3084 5911 6012 990
Burkina Faso201864137226919376
Burundi20183 3072 1291 178304874
Cambodia20181 190741449197252
Canada201816 2406 18910 0519 448603
Cape Verde201822 40511 71610 6893 2007 489
Cameroon20183 0771 7211 356854502
Cayman Islands20181513202
Central African Republic2018916328226
Channel Islands2018685513103
Chile20185 9883 3052 6832 058625
China201874 23451 53222 7024 84717 855
Colombia201817 3759 8147 5615 5921 969
Comoros201826121486
Congo20181 527837690277413
Congo (Democratic Republic)20188 4704 5753 8951 3892 506
Cook Islands2018156990
Costa Rica20181 13371142234973
Cuba20182 1841 343841715126
Cyprus20181 08186022118734
(former) Czechoslovakia201818 35611 8266 5305 0351 495
Slovakia20181 2201 188321220
Czech Republic20181 0411 019221111
Czechoslovakia (old)201816 0959 6196 4765 0121 464
Democratic People's Republic of Korea20181079116412
Denmark20186 6403 5253 1152 764351
Djibouti201823611811815103
Dominica201813281513714
Dominican Republic201814 7258 9515 7742 6443 130
Ecuador20183 6992 3921 307998309
Egypt201825 05714 44010 6175 4205 197
El Salvador201869440029421777
Eritrea201814 95213 3571 595571 538
Ethiopia201821 53615 5296 0071 4454 562
Equatorial Guinea2018674225205
Faroe Islands2018129312
Falkland Islands (Malvinas)201862440
Micronesia (Federated States of)201822000
Fiji20181186652457
Finland20185 4543 6121 8421 597245
France201845 55825 10820 45017 3953 055
French Guyana2018807507300149151
French Polynesia20182518761
Gabon201814871776314
Gambia20181 470913557398159
Germany2018354 136105 355248 781229 95918 822
Ghana201823 80913 9939 8162 8326 984
Gibraltar2018532924222
Grenada2018674225178
Greece201823 93516 9247 0115 1921 819
Greenland2018147761
Guadeloupe20183652351307456
Guam201855000
Guatemala201895253441837840
Guinea20184 4032 4331 9704841 486
Guinea-Bissau201841924217710374
Guyana20184 2382 2352 0039621 041
Haiti2018819409410289121
Honduras201876842734129447
Hungary201823 68915 0548 6356 8011 834
Hong-Kong201818 4109 6278 7832 2956 488
Iceland201867551216313627
India201842 11432 2859 8294 3275 502
Indonesia2018361 594100 922260 672191 90868 764
Iraq201861 25543 86417 3912 64014 751
Iran201842 46432 34910 1154 1595 956
Ireland20189 7615 7214 0403 545495
Israel20189 7805 5354 2453 590655
Italy201853 70331 37522 32818 9403 388
Ivory Coast20181 8541 102752356396
Jamaica20181 7401 036704498206
Japan20188 4406 4392 0011 536465
Jordan20182 1161 295821359462
Kenya20184 5282 5921 9361 619317
Kiribati201831220
Kuwait20182 3231 596727259468
Lao People's Democratic Republic20183312021297158
Lesotho20181325082766
Lebanon20186 7203 8592 8611 5341 327
Liberia20182 9821 5441 438842596
Libya20182 2801 676604286318
Liechtenstein2018107330
Luxembourg20182 0021 05694686383
Macao20181248737631
Madagascar201830815215613026
Malawi201847518628927415
Malaysia20185 7993 4062 3931 505888
Maldives2018321814140
Mali201833617316310558
Malta201862839423420727
Man20182013761
Marshall-islands201865110
Martinique20181186751474
Mauritania20184222931298247
Mauritius201865932833124784
Mayotte201862413
Mexico20186 9454 8292 1161 897219
Monaco20181066343358
Mongolia201875853722177144
Montserrat201896312
Morocco2018396 539169 018227 52146 202181 319
Mozambique20181 00158142035169
Myanmar20181 4901 20728394189
Namibia201841626215412430
Nauru201811000
Nepal20182 2861 747539319220
(former) Net Antilles, Aruba2018157 11484 52672 58840 94931 639
Aruba20185 1964 573623290333
Caribbean Netherlands20184747000
Curaçao2018686686000
Saint Maarten20188787000
Netherlands Antilles (old)2018151 09879 13371 96540 65931 306
Nicaragua201877945632328439
New Caledonia20182315853
New Zealand20185 7342 2733 4613 258203
Niger20183892361539360
Nigeria201812 6006 4496 1513 9682 183
Niue201800000
Northern Marianas201800000
Norway20184 6712 5252 1461 966180
Norfolk Islands201800000
Oman201852439812610719
Pakistan201822 89712 9449 9532 7387 215
Palau201821110
Panama201852630821818830
Papua New Guinea20182078212511312
Paraguay201836619317313736
Peru20186 8913 9472 9442 582362
Philippines201822 00013 7408 2606 4541 806
Pitcairn201800000
Poland2018173 050134 99938 05119 82418 227
Portugal201826 38317 8938 4905 0183 472
Puerto Rico2018242163795821
Qatar2018232210221210
Remote Islands of the United States201810110
South Korea20188 6014 7333 8683 270598
Réunion2018733637325
Romania201829 41723 4395 9783 8872 091
Rwanda20181 6411 020621309312
Saint Helena201882660
St Kitts and Nevis201810669371522
Saint Lucia2018915734286
St Pierre and Miquelon201800000
Saint Vincent and the Grenadines201811062482820
Samoa2018361719181
San Marino201844000
Sao Tomé and Principe20182911641275077
Saudi Arabia20183 4772 664813457356
Senegal20181 9331 016917673244
Seychelles20181318249409
Sierra Leone20185 6063 6521 9545871 367
Singapore20185 3173 0842 2331 721512
Solomon Islands2018291019190
Somalia201839 73725 64514 09298113 111
South Africa201821 87810 94310 9359 7391 196
South Sudan20181212000
(former) Soviet Union201890 25166 54223 70912 63711 072
Armenia201897688294589
Azerbaijan201890786344539
Belarus20184524401275
Estonia20181 6231 218405300105
Georgia201845542530822
Kazakhstan2018421415624
Kyrgyzstan20189593202
Latvia20185 1404 305835471364
Lithuania20187 3716 1891 182630552
Republic of Moldavia2018697692532
Russian Federation20184 3294 233962769
Russia (old)2018381038135031
Soviet Union (old)201864 59444 03820 55610 8059 751
Tajikistan20187873541
Turkmenistan20183029110
Ukraine20182 4652 425401624
Uzbekistan201823722215312
Spain201844 71527 28317 43213 2114 221
Sri Lanka201813 0316 9696 0622 5943 468
Sudan20187 4865 2342 2526031 649
Surinam2018351 681176 412175 26968 329106 940
Swaziland201813763746410
Sweden20187 4144 5332 8812 517364
Switzerland201811 7935 5856 2085 634574
Syria201890 77181 8118 9601 0357 925
Taiwan20183 8503 090760476284
Tanzania20182 2769951 2811 114167
Thailand201820 69114 0016 6905 6291 061
Timor Leste20181710743
Togo20181 9221 117805354451
Tokelau201800000
Tonga201822814140
Trinidad and Tobago20181 078571507367140
Chad201816880886523
Tunisia20189 9284 6795 2493 0462 203
Turkey2018404 459191 513212 94651 899161 047
Turks and Caicos islands201811000
Tuvalu201800000
Uganda20182 7271 863864486378
Uruguay20181 181618563455108
Vanuatu2018148660
Vatican City201800000
Venezuela20186 8943 9292 9652 503462
United Kingdom201888 39049 35839 03234 6884 344
United Arab Emirates20181 6791 396283163120
United States of America201842 35427 04815 30613 7501 556
Vietnam201822 74113 6709 0712 0487 023
Wallis and Futuna islands201800000
Yemen20181 101801300133167
(former) Yugoslavia201886 72953 33633 39314 25319 140
Bosnia and Herzegovina20181 019933863749
Federal Republic of Yugoslavia2018     
Croatia201863261022184
Kosovo20184141000
Macedonia201839537223617
Montenegro20181010000
Serbia2018236236000
Serbia and Montenegro2018982946361422
Slovenia2018437434312
Yugoslavia (old)201882 97749 75433 22314 17719 046
Zambia20181 536646890777113
Zimbabwe20182 2041 1741 030896134
© Statistics Netherlands, Den Haag/Heerlen 21-11-2018