OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Milieu en bodemgebruik
Bodemgebruik
Oppervlakte
Land
Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.km²
Aa en Hunze2016276,25
Aalburg201650,41
Aalsmeer201620,13
Aalten201696,54
Achtkarspelen2016102,26
Alblasserdam20168,79
Albrandswaard201621,73
Alkmaar2016110,46
Almelo201667,31
Almere2016129,24
Alphen aan den Rijn2016126,47
Alphen-Chaam201693,03
Ameland201658,65
Amersfoort201662,77
Amstelveen201641,21
Amsterdam2016165,33
Apeldoorn2016339,90
Appingedam201623,78
Arnhem201697,91
Assen201681,88
Asten201670,17
Baarle-Nassau201676,16
Baarn201632,54
Barendrecht201619,85
Barneveld2016175,94
Bedum201644,54
Beek (L.)201621,03
Beemster201670,58
Beesel201628,08
Bellingwedde2016108,37
Berg en Dal201686,49
Bergeijk2016101,01
Bergen (L.)2016103,47
Bergen (NH.)201697,10
Bergen op Zoom201679,91
Berkelland2016258,50
Bernheze201689,73
Best201634,30
Beuningen201643,65
Beverwijk201618,31
het Bildt201692,33
De Bilt201666,13
Binnenmaas201669,30
Bladel201675,37
Blaricum201611,15
Bloemendaal201639,72
Bodegraven-Reeuwijk201675,68
Boekel201634,51
Ten Boer201645,31
Borger-Odoorn2016274,51
Borne201626,00
Borsele2016141,74
Boxmeer2016111,44
Boxtel201663,73
Breda2016125,96
Brielle201627,54
Bronckhorst2016283,51
Brummen201683,96
Brunssum201617,21
Bunnik201636,97
Bunschoten201630,44
Buren2016134,05
Capelle aan den IJssel201614,22
Castricum201649,51
Coevorden2016295,96
Cranendonck201676,36
Cromstrijen201654,43
Cuijk201651,15
Culemborg201629,29
Dalfsen2016165,12
Dantumadiel201684,91
Delft201622,85
Delfzijl2016133,13
Deurne2016116,93
Deventer2016131,25
Diemen201611,99
Dinkelland2016175,71
Doesburg201611,55
Doetinchem201679,05
Dongen201629,29
Dongeradeel2016166,51
Dordrecht201678,61
Drechterland201658,95
Drimmelen201695,46
Dronten2016333,70
Druten201637,70
Duiven201633,90
Echt-Susteren2016103,11
Edam-Volendam201654,36
Ede2016318,22
Eemnes201631,04
Eemsmond2016189,31
Eersel201682,46
Eijsden-Margraten201677,43
Eindhoven201687,65
Elburg201663,82
Emmen2016335,17
Enkhuizen201612,68
Enschede2016140,99
Epe2016156,23
Ermelo201685,63
Etten-Leur201655,34
Ferwerderadiel201697,84
Franekeradeel2016102,59
De Fryske Marren2016351,66
Geertruidenberg201626,65
Geldermalsen201699,87
Geldrop-Mierlo201631,01
Gemert-Bakel2016122,22
Gennep201647,66
Giessenlanden201663,51
Gilze en Rijen201665,49
Goeree-Overflakkee2016261,92
Goes201692,57
Goirle201642,09
Gooise Meren201641,60
Gorinchem201618,87
Gouda201616,82
Grave201627,18
's-Gravenhage (gemeente)201682,69
Groningen (gemeente)201678,85
Grootegast201686,71
Gulpen-Wittem201673,18
Haaksbergen2016104,82
Haaren201657,71
Haarlem201629,17
Haarlemmerliede en Spaarnwoude201619,22
Haarlemmermeer2016178,29
Halderberge201674,48
Hardenberg2016312,26
Harderwijk201638,86
Hardinxveld-Giessendam201616,92
Haren201645,42
Harlingen201624,96
Hattem201623,08
Heemskerk201627,22
Heemstede20169,18
Heerde201678,74
Heerenveen2016190,13
Heerhugowaard201638,28
Heerlen201644,97
Heeze-Leende2016104,01
Heiloo201618,70
Den Helder201645,10
Hellendoorn2016137,98
Hellevoetsluis201631,49
Helmond201653,19
Hendrik-Ido-Ambacht201610,61
Hengelo (O.)201660,89
's-Hertogenbosch2016110,51
Heumen201639,82
Heusden201678,88
Hillegom201612,87
Hilvarenbeek201694,90
Hilversum201645,61
Hof van Twente2016212,61
Hollands Kroon2016357,61
Hoogeveen2016127,52
Hoogezand-Sappemeer201666,46
Hoorn201620,36
Horst aan de Maas2016188,71
Houten201655,07
Huizen201615,81
Hulst2016201,61
IJsselstein201621,10
Kaag en Braassem201663,27
Kampen2016142,27
Kapelle201637,13
Katwijk201624,61
Kerkrade201621,91
Koggenland201680,32
Kollumerland en Nieuwkruisland2016109,60
Korendijk201676,15
Krimpen aan den IJssel20167,68
Krimpenerwaard2016149,66
Laarbeek201655,36
Landerd201670,36
Landgraaf201624,58
Landsmeer201622,53
Langedijk201623,90
Lansingerland201654,18
Laren (NH.)201612,41
Leek201663,18
Leerdam201633,78
Leeuwarden2016154,41
Leeuwarderadeel201640,90
Leiden201621,97
Leiderdorp201611,55
Leidschendam-Voorburg201632,63
Lelystad2016230,56
Leudal2016162,77
Leusden201658,61
Lingewaal201650,39
Lingewaard201662,21
Lisse201615,69
Littenseradiel2016130,67
Lochem2016213,14
Loon op Zand201650,01
Lopik201675,66
Loppersum2016111,04
Losser201698,76
Maasdriel201666,13
Maasgouw201645,71
Maassluis20168,49
Maastricht201656,34
De Marne2016170,40
Marum201664,46
Medemblik2016121,45
Meerssen201626,96
Menameradiel201668,84
Menterwolde201680,25
Meppel201655,55
Middelburg (Z.)201648,47
Midden-Delfland201647,35
Midden-Drenthe2016340,75
Mill en Sint Hubert201652,23
Moerdijk2016159,17
Molenwaard2016118,28
Montferland2016105,70
Montfoort201637,64
Mook en Middelaar201617,38
Neder-Betuwe201659,99
Nederweert201699,86
Neerijnen201665,99
Nieuwegein201623,57
Nieuwkoop201678,27
Nijkerk201669,42
Nijmegen201653,61
Nissewaard201683,23
Noord-Beveland201685,88
Noordenveld2016200,16
Noordoostpolder2016460,05
Noordwijk201635,78
Noordwijkerhout201622,59
Nuenen, Gerwen en Nederwetten201633,72
Nunspeet2016128,79
Nuth201633,10
Oegstgeest20167,30
Oirschot2016101,78
Oisterwijk201663,86
Oldambt2016226,73
Oldebroek201697,65
Oldenzaal201621,55
Olst-Wijhe2016113,99
Ommen2016179,96
Onderbanken201621,16
Oost Gelre2016109,64
Oosterhout201671,49
Ooststellingwerf2016223,97
Oostzaan201611,53
Opmeer201641,52
Opsterland2016224,48
Oss2016163,19
Oud-Beijerland201618,73
Oude IJsselstreek2016136,32
Ouder-Amstel201624,08
Oudewater201639,07
Overbetuwe2016109,19
Papendrecht20169,41
Peel en Maas2016159,37
Pekela201649,07
Pijnacker-Nootdorp201637,32
Purmerend201623,19
Putten201685,21
Raalte2016171,03
Reimerswaal2016101,84
Renkum201645,95
Renswoude201618,42
Reusel-De Mierden201677,92
Rheden201681,77
Rhenen201642,08
Ridderkerk201623,72
Rijnwaarden201639,60
Rijssen-Holten201694,12
Rijswijk (ZH.)201614,05
Roerdalen201688,22
Roermond201660,84
De Ronde Venen201699,97
Roosendaal2016106,47
Rotterdam2016215,64
Rozendaal201627,90
Rucphen201664,41
Schagen2016167,73
Scherpenzeel201613,79
Schiedam201618,01
Schiermonnikoog201637,04
Schijndel201641,53
Schinnen201624,06
Schouwen-Duiveland2016229,97
Simpelveld201616,03
Sint Anthonis201699,27
Sint-Michielsgestel201658,43
Sint-Oedenrode201664,41
Sittard-Geleen201679,01
Sliedrecht201612,83
Slochteren2016150,52
Sluis2016279,36
Smallingerland2016117,66
Soest201646,24
Someren201680,27
Son en Breugel201625,95
Stadskanaal2016117,64
Staphorst2016134,18
Stede Broec201614,55
Steenbergen2016146,37
Steenwijkerland2016289,51
Stein (L.)201621,10
Stichtse Vecht201696,25
Strijen201650,26
Súdwest-Fryslân2016455,36
Terneuzen2016250,51
Terschelling201683,45
Texel2016162,18
Teylingen201628,44
Tholen2016146,77
Tiel201632,89
Tilburg2016117,21
Tubbergen2016147,01
Twenterand2016106,28
Tynaarlo2016143,32
Tytsjerksteradiel2016149,28
Uden201667,05
Uitgeest201619,17
Uithoorn201618,22
Urk201611,51
Utrecht (gemeente)201694,15
Utrechtse Heuvelrug2016132,01
Vaals201623,89
Valkenburg aan de Geul201636,73
Valkenswaard201654,90
Veendam201676,00
Veenendaal201619,48
Veere2016132,75
Veghel201678,16
Veldhoven201631,73
Velsen201644,80
Venlo2016124,45
Venray2016163,32
Vianen201639,17
Vlaardingen201623,64
Vlagtwedde2016167,40
Vlieland201635,44
Vlissingen201634,24
Voerendaal201631,51
Voorschoten201611,17
Voorst2016123,08
Vught201633,50
Waalre201622,39
Waalwijk201664,61
Waddinxveen201627,96
Wageningen201630,42
Wassenaar201651,16
Waterland201652,11
Weert2016104,42
Weesp201622,80
Werkendam2016102,06
West Maas en Waal201677,17
Westerveld2016278,50
Westervoort20167,03
Westland201681,24
Weststellingwerf2016220,71
Westvoorne201653,15
Wierden201694,73
Wijchen201666,21
Wijdemeren201647,61
Wijk bij Duurstede201647,62
Winsum2016101,10
Winterswijk2016137,95
Woensdrecht201691,68
Woerden201689,24
De Wolden2016224,68
Wormerland201638,59
Woudenberg201636,53
Woudrichem201649,39
Zaanstad201673,87
Zaltbommel201679,61
Zandvoort201632,11
Zederik201673,46
Zeewolde2016247,48
Zeist201648,51
Zevenaar201653,27
Zoetermeer201634,51
Zoeterwoude201621,26
Zuidhorn2016125,48
Zuidplas201659,64
Zundert2016120,70
Zutphen201640,96
Zwartewaterland201682,67
Zwijndrecht201620,35
Zwolle2016111,31
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 25-3-2017