Bevolkingsontwikkeling; migratieachtergrond en generatie
GeneratiePas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.1e generatie migratieachtergrond
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.ImmigratieEmigratieMigratiesaldo
Emigratie inclusief administratieve c...Migratiesaldo inclusief administratie...
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.201120122013201420152011201220132014201520112012201320142015
MigratieachtergrondPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.aantal
Totaal132 181128 464134 971151 974172 50585 92097 84499 898100 041101 89946 26130 62035 07351 93370 606
Westerse migratieachtergrond80 89681 93383 78992 76894 92850 94459 81661 62862 46963 96629 95222 11722 16130 29930 962
Afghanistan1 7681 3541 2599109709631 0549458759308053003143540
Albanië142178197270331839399101131598598169200
Algerije136107117128140127124120108889-17-32052
Australië9709059851 0231 27393393388386085137-28102163422
Azerbeidzjan4233437560714526233519384937
Botswana1291211104758582735
Brits Territorium in de Indische Oceaan000010000000001
Caymaneilanden030020100002002
Cookeilanden000000000000000
Djibouti734285195-222-5-310
Federale Republiek Joegoslavië               
Georgië41393141502125261432201452718
Guinee-Bissau2914251920173317231412-198-46
Guyana34332927413830332632-43-419
Haïti1924174829131923181465-63015
India3 9494 1134 6225 2386 3252 5632 9403 0513 0903 5471 3861 1731 5712 1482 778
Italië2 7303 2633 8124 6004 9831 8662 2052 3162 5952 9258641 0581 4962 0052 058
Jordanië495754891974156444857811041140
Katar151032258510412131956201266
Kirgizië109141017016671088410
Kosovo065720100105571
Laos249755126972371-4-2
Liechtenstein31023130132-2010
Litouwen1 2241 1281 1831 0421 078442634837798678782494346244400
Luxemburg80769412714351545169722922435871
Madagaskar151016181681217497-2-1147
Maleisië2453092772853142322222272352321387505082
(voormalige) Nederlandse Antillen, Aruba4 0483 5493 2853 2083 2273 0413 4853 3612 7792 6921 00764-76429535
Nepal25620520524720916515616310215891494214551
Niue000000000000000
Noord-Korea192528491167222618192127-25
Rusland (oud)000000000000000
Rwanda62717981557869827470-162-37-15
Saint Pierre en Miquelon000000000000000
San Marino000320000200030
Sao Tomé en Principe9871247124462-438-2
Servië182733414875915121122242636
Sierra Leone157196158142106274257230260248-117-61-72-118-142
Singapore280334343399387213229267296318671057610369
Slowakije7212613220927433375775122398975134152
(voormalige) Sovjet-Unie6 6186 4866 0906 6446 8132 8563 8004 0123 8124 0033 7622 6862 0782 8322 810
Spanje3 1213 9524 4674 1664 1012 2732 5752 8193 0742 9978481 3771 6481 0921 104
Taiwan48138845750554241739639832737464-859178168
Tsjechië12112416521923271687712512450568894108
Turkmenistan011120000001112
Turks- en Caicoseilanden0000100010000-11
Verre eilanden van de VS000000000000000
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 19-12-2018