Vestigingen van bedrijven; bedrijfstak, regio
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Vestigingen
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2008200920102011201220132014
Bedrijfstakken/branches SBI 2008Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Aantal
503 Binnenvaart (passagiersvaart)Nederland875905840845855840840
Groningen (PV)25302530302530
Friesland (PV)180180175170175170170
Drenthe (PV)101055555
Overijssel (PV)40403540353535
Flevoland (PV)25252525202020
Gelderland (PV)70808075757575
Utrecht (PV)50505050455045
Noord-Holland (PV)270280240240240235240
Zuid-Holland (PV)130140125125135135125
Zeeland (PV)25252525252525
Noord-Brabant (PV)30303540454540
Limburg (PV)20252025252525
504 Binnenvaart (vracht- en sleepvaart)Nederland3 2503 3953 5503 5303 5003 3953 320
Groningen (PV)85808585858585
Friesland (PV)185185180175170165155
Drenthe (PV)45505045404035
Overijssel (PV)160170180175170160170
Flevoland (PV)65709090909090
Gelderland (PV)255285285280275265265
Utrecht (PV)95100100959510095
Noord-Holland (PV)215205190190200180170
Zuid-Holland (PV)1 3751 4551 5401 5401 5151 4801 435
Zeeland (PV)240255280280280270260
Noord-Brabant (PV)295305320330340330330
Limburg (PV)235235245245245230235
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 22-7-2018