OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.RegioaanduidingBevolkingSociale zekerheidBedrijfsvestigingen, SBI 2008MotorvoertuigenOppervlaktePostcodeStedelijkheid
GemeentenaamSoort regioIndelingswijziging wijken en buurtenAantal inwonersLeeftijdsgroepenPersonen met een migratieachtergrondPersonen per soort uitkering; WWBedrijfsvestigingen totaalBedrijfsvestigingen naar activiteitPersonenauto'sMotorfietsenOppervlakte landMeest voorkomende postcodeMate van stedelijkheid
65 jaar of ouderNiet-westersG+I Handel en horecaPersonenauto's per huishouden
Niet-westers totaal
Wijken en buurtenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.naamomschrijvingcodeaantalper huishoudenaantalhacode
NederlandNederlandLand.16 900 7263 007 6852 038 509423 4601 418 820317 4501,0652 3353 368 631.2
OmmenOmmenGemeente.17 3413 5213944401 5954151,31 09517 995.5
OmmenOmmenWijk111 8202 5853453009352901,26705 413.4
Ommen CentrumOmmenBuurt1525751020140801,0351877314
Buurtschap OmmeresOmmenBuurt1500....08077315
Kern Ommen - LaarakkersOmmenBuurt11 415525303090251,0805977313
Buurtschap Ommen ten zuiden van de VechtOmmenBuurt14050.5..522277315
Kern Ommen - IndustrieterreinOmmenBuurt1705008035.104377314
Buurtschap JunneOmmenBuurt175150015..51 11677315
Buurtschap EerdeOmmenBuurt1601015010..085577315
Buurtschap BestmenOmmenBuurt1190500102551,61059077315
Buurtschap VarsenOmmenBuurt1560105203070151,3451 19477315
Buurtschap Ommerbos - OmmerkanaalOmmenBuurt114525002051,51031877315
Buurtschap EmslandOmmenBuurt118520003552,51532377315
Buurtschap ZeesseOmmenBuurt11000.0..015877315
Kern Ommen Zuid - ten N. van het spoorOmmenBuurt143016051050151,33010077314
Kern Ommen Zuid - ten Z. van het spoorOmmenBuurt143515501040151,5258277315
Kern Ommen - Dante NoordOmmenBuurt11 275280603050101,2654477314
Kern Ommen - Dante ZuidOmmenBuurt11 61027040504551,21104777314
Kern Ommen - Zeeheldenbuurt - LodderholtOmmenBuurt11 030405302050100,9453477314
Kern Ommen - StrangenOmmenBuurt11 415225704040101,1652677314
Kern Ommen - Alteveer Wonen 5-6OmmenBuurt19607015204051,3302477315
Kern Ommen - RotbrinkOmmenBuurt12000.15..02577314
Kern Ommen - Alteveer Wonen 1-4OmmenBuurt11 1109020204551,4602477314
Kern Ommen - Alteveer BedrijvenOmmenBuurt113050106025.101777314
Kern Ommen - Alteveer VoorzieningenOmmenBuurt180400010..5877315
Kern Ommen - HavengebiedOmmenBuurt12000.0..0477313
ArriënOmmenWijk13707001055101,6351 593.5
Buurtschap Arriën Sportpark WestbroekOmmenBuurt1000.5..52577355
Buurtschap ArriërveldOmmenBuurt18050015..1585277355
Buurtschap ArriënOmmenBuurt129065004051,51571677355
BeerzeOmmenWijk1220350030101,615911.5
Buurtschap BeerzeOmmenBuurt1220350030101,61591177365
BeerzerveldOmmenWijk11 04515053085151,560905.5
Kern BeerzerveldOmmenBuurt1525655202551,4302176855
Kern KloosterdijkOmmenBuurt19010005..5876855
Buurtschap BeerzerveldOmmenBuurt14257001055101,83087576855
DalmsholteOmmenWijk1320500104051,420957.5
Buurtschap DalmsholteOmmenBuurt1320500104051,42095781465
GiethmenOmmenWijk12003501035151,310757.5
Buurtschap GiethmenOmmenBuurt12003501035151,31075781475
LemeleOmmenWijk11 350240030115251,51002 158.5
Kern LemeleOmmenBuurt174513002065201,64010481485
Buurtschap LemeleOmmenBuurt1520850104551,5501 34081485
Buurtschap ArchemOmmenBuurt180200010..1071481485
StegerenOmmenWijk15059052075201,3351 732.5
Buurtschap StegerveldOmmenBuurt13506552050151,32084277375
Buurtschap StegerenOmmenBuurt115520002051,21589077375
VilsterenOmmenWijk13809001050101,5301 107.5
Kern VilsterenOmmenBuurt1205350015.1,4103977345
Buurtschap VilsterenOmmenBuurt117550003551,5151 06877345
VinkenbuurtOmmenWijk14207001070101,7451 069.5
Buurtschap VinkenbuurtOmmenBuurt1275400105051,83564977395
Buurtschap OmmerschansOmmenBuurt114525002551,51042077395
WitharenOmmenWijk1620751010100101,6751 394.5
Kern WitharenOmmenBuurt165100010..20677385
Buurtschap WitharenOmmenBuurt1400505070101,7451 06677385
Buurtschap OmmerveldOmmenBuurt115515502001,21032277385
KrimpenerwaardKrimpenerwaardGemeente.54 20810 6212 5481 0305 0259951,12 53014 994.4
Wijk 00 LekkerkerkKrimpenerwaardWijk37 6901 6052251606601601,13952 190.4
TiendhoekKrimpenerwaardBuurt21 24013045305051,1552929414
SchuwachtKrimpenerwaardBuurt3305555103551,44012229414
OpperduitKrimpenerwaardBuurt263090510105201,55029029415
Tiendweg-WestKrimpenerwaardBuurt322555003551,8540129414
Lekkerkerk-OostKrimpenerwaardBuurt21 505220553065151,1601829413
PrinsessenbuurtKrimpenerwaardBuurt2520140101030101,0251629413
KoninginnenbuurtKrimpenerwaardBuurt21 035290353080251,0501829413
Wibautsraat en LorentzwegKrimpenerwaardBuurt2685185502035100,8251029413
Molenwerf en omstrekenKrimpenerwaardBuurt270527015104051,0251129413
Voorstraat en CentrumKrimpenerwaardBuurt27301651010115401,2501629413
IndustrieterreinKrimpenerwaardBuurt23550.5025.01929413
Verspr. huizen LekkerkerkKrimpenerwaardBuurt3100150020..51 24029415
Wijk 01 Krimpen aan de LekKrimpenerwaardWijk36 4701 2902451305351151,1325587.4
HoofdstraatKrimpenerwaardBuurt21 7553956530105150,9702229314
Binnen KrimpenKrimpenerwaardBuurt21 435355853080101,0452329314
BeroepenbuurtKrimpenerwaardBuurt2765140302050100,9451429314
Krimpen-OostKrimpenerwaardBuurt330565101050151,5305229314
ZaagKrimpenerwaardBuurt23550.4510.56129314
Tiendweg NoordKrimpenerwaardBuurt21 345155403065101,2502729314
Krimpen CentrumKrimpenerwaardBuurt2330105101040151,0101029314
Industrieterrein KrimpenKrimpenerwaardBuurt2551050255.10729314
LekdijkKrimpenerwaardBuurt2430650065201,4559729314
Verspr. huizen Krimpen aan de LekKrimpenerwaardBuurt335100.5..027429314
Wijk 02 Ouderkerk aan den IJsselKrimpenerwaardWijk35 6401 06013080520801,22801 725.5
Ouderkerk aan den IJsselKrimpenerwaardBuurt24 04584510050345651,215522629354
Verspr. huizen Ouderkerk NoordKrimpenerwaardBuurt31 4101953020150151,411056929355
Verspr. huizen Ouderkerk OostKrimpenerwaardBuurt319025002551,11093129355
Wijk 03 GouderakKrimpenerwaardWijk32 61045512540245601,195982.4
GouderakKrimpenerwaardBuurt32 61045512540245601,19598228314
Wijk 04 BergambachtKrimpenerwaardWijk25 2701 05524590460751,11851 615.4
Bergambacht-DorpKrimpenerwaardBuurt21 0953201520145451,0305228614
Kadijk en KadijkselaanKrimpenerwaardBuurt2801500200.03328615
Uitbreiding DorpKrimpenerwaardBuurt23 40559022060180201,01054728614
Benedenberg en ZuidbroekKrimpenerwaardBuurt243080101070101,53080128615
TussenlanenKrimpenerwaardBuurt21053000200.534928615
Bovenberg westelijk van de FransekadeKrimpenerwaardBuurt216030003002,1533228615
Wijk 05 BergstoepKrimpenerwaardWijk31 5903254530245551,485763.4
BergstoepKrimpenerwaardBuurt21 1252253520165401,36012528614
Lekdijk-West en Provinciale weg (ged.)KrimpenerwaardBuurt2165300040102,1532328615
Lekdijk-Oost en Provinciale weg (ged.)KrimpenerwaardBuurt37555020..011928615
BovenstadKrimpenerwaardBuurt31604551015.1,2109628615
Provinciale weg (ged.) De Hem en HogedijKrimpenerwaardBuurt27025005..59928615
Wijk 06 AmmerstolKrimpenerwaardWijk31 5653053550115201,17059.5
AmmerstolKrimpenerwaardBuurt31 5653053550115201,1705928655
Wijk 07 BerkenwoudeKrimpenerwaardWijk21 6652952020150201,4651 074.5
BerkenwoudeKrimpenerwaardBuurt21 3952502010120151,45562528255
AchterbroekKrimpenerwaardBuurt2270450103551,4544928255
Wijk 08 HaastrechtKrimpenerwaardWijk34 0709009570435801,12351 802.5
Haastrecht-DorpskernKrimpenerwaardBuurt26651051510140401,2605528514
Boven-HaastrechtKrimpenerwaardBuurt222040003551,4159928515
Beneden-HaastrechtKrimpenerwaardBuurt280150015..06828514
RozendaalKrimpenerwaardBuurt2852050205.104428515
Stolwijkersluis (ged.)KrimpenerwaardBuurt2110205015..52528513
HofkampKrimpenerwaardBuurt23951701003551,1151228514
AgterpoortKrimpenerwaardBuurt251512510102500,9251428514
SteinKrimpenerwaardBuurt21 11032535206550,9551428514
Verspr. huizen Haastrecht NoordKrimpenerwaardBuurt21502000255.1039228515
Verspr. huizen Haastrecht ZuidKrimpenerwaardBuurt3951500205.51 06328515
BergvlietKrimpenerwaardBuurt26706010203551,1351628515
Wijk 10 StolwijkKrimpenerwaardWijk35 06096513560530901,22502 611.5
StolwijkKrimpenerwaardBuurt23 69073512050300701,117511228215
BovenkerkKrimpenerwaardBuurt320520002001,2516728215
BenedenkerkKrimpenerwaardBuurt2260655055102,21031028215
BenedenheulKrimpenerwaardBuurt222530503501,61542328215
GoudsewegKrimpenerwaardBuurt345150.5..05328215
Het BeijerscheKrimpenerwaardBuurt33455510105551,43557728215
KoolwijkKrimpenerwaardBuurt21002000250.545028215
SchoonouwenKrimpenerwaardBuurt31453000205.536528215
BilwijkKrimpenerwaardBuurt365150010..515428215
Wijk 11 VlistKrimpenerwaardWijk364011510108551,640959.5
VlistKrimpenerwaardBuurt35058510106551,63568728555
BonrepasKrimpenerwaardBuurt2140355015..527328555
Wijk 12 SchoonhovenKrimpenerwaardWijk211 9302 2701 2252901 0452251,0505628.3
Schoonhoven-Oude StadKrimpenerwaardBuurt23 5107351551004851350,91607928713
Schoonhoven-NoordKrimpenerwaardBuurt32 17046541050110300,9803928713
Schoonhoven-WestKrimpenerwaardBuurt34 090800560100215201,11405528713
ZevenderKrimpenerwaardBuurt280100015..011528714
Willige-LangerakKrimpenerwaardBuurt21 8402209550200401,39510528714
Vlist, Bovenberg en LekdijkKrimpenerwaardBuurt2255505102501,33023428714
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 16-10-2018