OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.RegioaanduidingBevolkingSociale zekerheidBedrijfsvestigingen, SBI 2008MotorvoertuigenOppervlaktePostcodeStedelijkheid
GemeentenaamSoort regioIndelingswijziging wijken en buurtenAantal inwonersLeeftijdsgroepenPersonen met een migratieachtergrondPersonen per soort uitkering; WWBedrijfsvestigingen totaalBedrijfsvestigingen naar activiteitPersonenauto'sMotorfietsenOppervlakte landMeest voorkomende postcodeMate van stedelijkheid
65 jaar of ouderNiet-westersG+I Handel en horecaPersonenauto's per huishouden
Niet-westers totaal
Wijken en buurtenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.naamomschrijvingcodeaantalper huishoudenaantalhacode
NederlandNederlandLand.16 900 7263 007 6852 038 509423 4601 418 820317 4501,0652 3353 368 631.2
PuttenPuttenGemeente.24 3774 5656355102 4805451,29608 519.4
Wijk 00 PuttenPuttenWijk121 9604 1156004202 1304701,28355 971.3
Putten-CentrumPuttenBuurt11 30553035302651400,9603938812
Putten-Zuid-OostPuttenBuurt16 2351 385215140375751,123515538813
Putten-NoordPuttenBuurt12 6157556050200201,28516438814
Putten-Zuid-WestPuttenBuurt13 46550515590170201,21556338823
Putten-Stationsstraat industriegebiedPuttenBuurt14 23034511080350801,211513138824
Verspreide huizen Hell en DiermenPuttenBuurt1330605070101,52097638825
Verspr.h. Huinen en HalvinkhuizenPuttenBuurt11 4302151010310551,5551 10938825
Verspreide huizen GervenPuttenBuurt14406501090201,6201 00738825
Verspr.h. Norden, Bijsteren en HoefPuttenBuurt11 4952201520220401,5801 09538825
Verspreide huizen NuldePuttenBuurt14055010080151,3101 23438825
Wijk 01 Bosgebied en KrachtighuizenPuttenWijk12 3854553590350801,21252 548.5
KoudhoornPuttenBuurt14108010103550,91512338815
Verspr.h. Krachtighuizen en omgevingPuttenBuurt11 8903552570285701,210077538815
Verspreide huizen bosgebiedPuttenBuurt1852550255.101 65038815
KrimpenerwaardKrimpenerwaardGemeente.54 20810 6212 5481 0305 0259951,12 53014 994.4
Wijk 00 LekkerkerkKrimpenerwaardWijk37 6901 6052251606601601,13952 190.4
TiendhoekKrimpenerwaardBuurt21 24013045305051,1552929414
SchuwachtKrimpenerwaardBuurt3305555103551,44012229414
OpperduitKrimpenerwaardBuurt263090510105201,55029029415
Tiendweg-WestKrimpenerwaardBuurt322555003551,8540129414
Lekkerkerk-OostKrimpenerwaardBuurt21 505220553065151,1601829413
PrinsessenbuurtKrimpenerwaardBuurt2520140101030101,0251629413
KoninginnenbuurtKrimpenerwaardBuurt21 035290353080251,0501829413
Wibautsraat en LorentzwegKrimpenerwaardBuurt2685185502035100,8251029413
Molenwerf en omstrekenKrimpenerwaardBuurt270527015104051,0251129413
Voorstraat en CentrumKrimpenerwaardBuurt27301651010115401,2501629413
IndustrieterreinKrimpenerwaardBuurt23550.5025.01929413
Verspr. huizen LekkerkerkKrimpenerwaardBuurt3100150020..51 24029415
Wijk 01 Krimpen aan de LekKrimpenerwaardWijk36 4701 2902451305351151,1325587.4
HoofdstraatKrimpenerwaardBuurt21 7553956530105150,9702229314
Binnen KrimpenKrimpenerwaardBuurt21 435355853080101,0452329314
BeroepenbuurtKrimpenerwaardBuurt2765140302050100,9451429314
Krimpen-OostKrimpenerwaardBuurt330565101050151,5305229314
ZaagKrimpenerwaardBuurt23550.4510.56129314
Tiendweg NoordKrimpenerwaardBuurt21 345155403065101,2502729314
Krimpen CentrumKrimpenerwaardBuurt2330105101040151,0101029314
Industrieterrein KrimpenKrimpenerwaardBuurt2551050255.10729314
LekdijkKrimpenerwaardBuurt2430650065201,4559729314
Verspr. huizen Krimpen aan de LekKrimpenerwaardBuurt335100.5..027429314
Wijk 02 Ouderkerk aan den IJsselKrimpenerwaardWijk35 6401 06013080520801,22801 725.5
Ouderkerk aan den IJsselKrimpenerwaardBuurt24 04584510050345651,215522629354
Verspr. huizen Ouderkerk NoordKrimpenerwaardBuurt31 4101953020150151,411056929355
Verspr. huizen Ouderkerk OostKrimpenerwaardBuurt319025002551,11093129355
Wijk 03 GouderakKrimpenerwaardWijk32 61045512540245601,195982.4
GouderakKrimpenerwaardBuurt32 61045512540245601,19598228314
Wijk 04 BergambachtKrimpenerwaardWijk25 2701 05524590460751,11851 615.4
Bergambacht-DorpKrimpenerwaardBuurt21 0953201520145451,0305228614
Kadijk en KadijkselaanKrimpenerwaardBuurt2801500200.03328615
Uitbreiding DorpKrimpenerwaardBuurt23 40559022060180201,01054728614
Benedenberg en ZuidbroekKrimpenerwaardBuurt243080101070101,53080128615
TussenlanenKrimpenerwaardBuurt21053000200.534928615
Bovenberg westelijk van de FransekadeKrimpenerwaardBuurt216030003002,1533228615
Wijk 05 BergstoepKrimpenerwaardWijk31 5903254530245551,485763.4
BergstoepKrimpenerwaardBuurt21 1252253520165401,36012528614
Lekdijk-West en Provinciale weg (ged.)KrimpenerwaardBuurt2165300040102,1532328615
Lekdijk-Oost en Provinciale weg (ged.)KrimpenerwaardBuurt37555020..011928615
BovenstadKrimpenerwaardBuurt31604551015.1,2109628615
Provinciale weg (ged.) De Hem en HogedijKrimpenerwaardBuurt27025005..59928615
Wijk 06 AmmerstolKrimpenerwaardWijk31 5653053550115201,17059.5
AmmerstolKrimpenerwaardBuurt31 5653053550115201,1705928655
Wijk 07 BerkenwoudeKrimpenerwaardWijk21 6652952020150201,4651 074.5
BerkenwoudeKrimpenerwaardBuurt21 3952502010120151,45562528255
AchterbroekKrimpenerwaardBuurt2270450103551,4544928255
Wijk 08 HaastrechtKrimpenerwaardWijk34 0709009570435801,12351 802.5
Haastrecht-DorpskernKrimpenerwaardBuurt26651051510140401,2605528514
Boven-HaastrechtKrimpenerwaardBuurt222040003551,4159928515
Beneden-HaastrechtKrimpenerwaardBuurt280150015..06828514
RozendaalKrimpenerwaardBuurt2852050205.104428515
Stolwijkersluis (ged.)KrimpenerwaardBuurt2110205015..52528513
HofkampKrimpenerwaardBuurt23951701003551,1151228514
AgterpoortKrimpenerwaardBuurt251512510102500,9251428514
SteinKrimpenerwaardBuurt21 11032535206550,9551428514
Verspr. huizen Haastrecht NoordKrimpenerwaardBuurt21502000255.1039228515
Verspr. huizen Haastrecht ZuidKrimpenerwaardBuurt3951500205.51 06328515
BergvlietKrimpenerwaardBuurt26706010203551,1351628515
Wijk 10 StolwijkKrimpenerwaardWijk35 06096513560530901,22502 611.5
StolwijkKrimpenerwaardBuurt23 69073512050300701,117511228215
BovenkerkKrimpenerwaardBuurt320520002001,2516728215
BenedenkerkKrimpenerwaardBuurt2260655055102,21031028215
BenedenheulKrimpenerwaardBuurt222530503501,61542328215
GoudsewegKrimpenerwaardBuurt345150.5..05328215
Het BeijerscheKrimpenerwaardBuurt33455510105551,43557728215
KoolwijkKrimpenerwaardBuurt21002000250.545028215
SchoonouwenKrimpenerwaardBuurt31453000205.536528215
BilwijkKrimpenerwaardBuurt365150010..515428215
Wijk 11 VlistKrimpenerwaardWijk364011510108551,640959.5
VlistKrimpenerwaardBuurt35058510106551,63568728555
BonrepasKrimpenerwaardBuurt2140355015..527328555
Wijk 12 SchoonhovenKrimpenerwaardWijk211 9302 2701 2252901 0452251,0505628.3
Schoonhoven-Oude StadKrimpenerwaardBuurt23 5107351551004851350,91607928713
Schoonhoven-NoordKrimpenerwaardBuurt32 17046541050110300,9803928713
Schoonhoven-WestKrimpenerwaardBuurt34 090800560100215201,11405528713
ZevenderKrimpenerwaardBuurt280100015..011528714
Willige-LangerakKrimpenerwaardBuurt21 8402209550200401,39510528714
Vlist, Bovenberg en LekdijkKrimpenerwaardBuurt2255505102501,33023428714
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 11-12-2018