Vacatures; seizoengecorrigeerd, SBI2008
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Vacatures seizoengecorrigeerd
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2014 1e kwartaal2014 2e kwartaal2014 3e kwartaal2014 4e kwartaal2015 1e kwartaal2015 2e kwartaal2015 3e kwartaal2015 4e kwartaal2016 1e kwartaal2016 2e kwartaal2016 3e kwartaal2016 4e kwartaal2017 1e kwartaal*2017 2e kwartaal*2017 3e kwartaal*
SBI 2008, part. bedrijven, overheidPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.x 1 000
A-U Alle economische activiteiten104,1107,5113,4118,8124,9130,3132,9142,7149,5154,8162,0171,2184,3204,4213,5
A Landbouw, bosbouw en visserij0,80,90,91,21,01,01,01,11,11,01,11,21,51,41,7
C Industrie9,59,410,29,310,911,111,111,412,712,613,314,115,416,217,4
F Bouwnijverheid3,63,84,14,44,35,15,55,95,76,47,17,99,310,912,6
G Handel19,620,321,723,024,425,626,527,328,229,230,733,037,241,642,7
H Vervoer en opslag3,93,94,14,65,25,65,05,15,36,17,07,37,57,98,9
I Horeca8,08,59,19,310,110,510,211,512,012,914,414,815,518,618,3
J Informatie en communicatie8,38,48,69,210,19,410,511,712,112,011,511,813,113,813,2
K Financiële dienstverlening5,95,55,75,95,96,36,26,66,56,46,46,57,18,58,8
L Verhuur en handel van onroerend goed1,01,01,00,91,01,31,11,21,01,11,11,11,21,51,3
M Specialistische zakelijke diensten11,912,713,415,215,115,515,616,716,816,816,516,817,819,120,0
N Verhuur en overige zakelijke diensten6,87,17,57,58,29,09,310,310,810,910,811,211,413,514,8
O Openbaar bestuur en overheidsdiensten5,45,15,85,85,65,65,66,37,37,77,88,59,211,112,1
P Onderwijs3,23,33,23,23,74,03,84,14,64,84,95,15,35,85,3
Q Gezondheids- en welzijnszorg11,512,413,013,514,515,516,517,119,720,823,224,825,726,628,0
R Cultuur, sport en recreatie1,41,41,51,91,71,91,91,91,81,92,02,32,72,82,7
S Overige dienstverlening2,02,32,62,72,31,82,22,62,72,72,83,12,93,44,1
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 20-11-2017