PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.201220132014201520162017
MargesPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.WaardeMargesWaardeMargesWaardeMargesWaardeMargesWaardeMargesWaardeMarges
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.NederlandNederlandNederlandNederlandNederlandNederlandNederlandNederlandNederlandNederlandNederlandNederland
(On)veiligheidsbeleving AlgemeenOnveiligheidsgevoelensVoelt zich wel eens onveilig%36,60,436,70,435,90,435,60,434,70,434,10,4
BuurtOnveiligheidsgevoelensVoelt zich wel eens onveilig in buurt18,00,418,80,318,20,318,10,316,40,316,40,3
WoonplaatsRondom uitgaansgelegenheden% wel eens onveilig ('vaak'/'soms')25,40,424,70,323,30,423,30,322,10,321,70,3
Op plekken waar jongeren rondhangen44,40,543,10,441,10,440,90,439,80,438,80,4
In centrum van woonplaats18,90,418,00,317,00,316,70,315,90,315,50,3
In winkelgebied/winkelcentrum14,70,314,20,313,10,313,20,312,60,312,00,2
In openbaar vervoer19,40,418,60,317,40,317,90,317,90,316,70,3
Bij treinstation in woonplaats19,60,419,10,317,80,317,80,317,20,316,50,3
In eigen huis8,90,39,20,29,10,28,90,27,90,27,60,2
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 16-12-2018