OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.RegioaanduidingBevolkingOppervlakte
CoderingAantal inwonersOppervlakte totaalOppervlakte land
Wijken en buurtenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.codeaantalha
VeghelGM086037 4657 8927 817
CentrumBU086000003 700113113
WestBU086000012 4708783
LeestBU086000022 8955252
Veghel-ZuidBU086000033 790101100
BundersBU086000047 905180180
Amert-DorshoutBU08600005245154153
DubbelenBU0860000630292268
VenBU086000074 3509795
NoordBU08600008250310310
Heuvel-HaveltBU08600009415587581
Sportpark-KnokertBU08600010255323320
Doornhoek-KempkensBU0860001130240238
MariaheideBU086001009754444
Verspreide huizen MariaheideBU08600101455365365
ZijtaartBU086002001 020147143
ZondveldBU08600201460496494
JekschotBU08600202165366366
EerdeBU086003001 0504949
Verspreide huizen EerdeBU08600301310303303
ErpBU086004003 505120119
Erp-ZuidBU08600401405177177
Bolst-HamBU08600402255566562
Kraanmeer-VeluweBU08600403360647642
BossenBU08600404145490489
KeldonkBU08600500730167166
Verspreide huizen KeldonkBU08600501280424422
GeregtBU08600502185498488
BoerdonkBU086006005256969
Verspreide huizen BoerdonkBU08600601245430428
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 10-12-2018