Ziekteverzuim volgens werknemers; bedrijfstak en vestigingsgrootte
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2017
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.WerknemersWerknemers die verzuimd hebben
Aandeel werknemers dat heeft verzuimdGemiddelde verzuimfrequentieGemiddelde verzuimduurDuur meest recente verzuimgevalRecentste ziekteverzuim werkgerelateerd
1 tot 5 werkdagen5 tot 20 werkdagen20 tot 210 werkdagen210 werkdagen of meerJa, hoofdzakelijk gevolg van mijn werkJa, voor een deel gevolg van mijn werkNee, geen gevolg van mijn werkWeet niet
BedrijfskenmerkenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.%aantal keeraantal werkdagen%
A-U Alle economische activiteiten44,01,07,069,918,210,81,19,214,770,65,6
A Landbouw, bosbouw en visserij31,80,94,373,017,29,10,612,314,964,58,3
B Delfstoffenwinning32,00,66,166,024,18,90,97,18,175,59,3
C Industrie44,91,08,063,124,112,00,89,913,668,97,7
D Energievoorziening49,90,88,068,118,512,21,29,111,774,74,5
E Waterbedrijven en afvalbeheer51,01,29,560,126,611,81,516,711,766,74,9
F Bouwnijverheid40,71,08,260,325,213,41,114,614,864,75,9
G Handel42,21,05,674,016,18,90,98,414,271,65,8
H Vervoer en opslag39,30,98,756,327,514,51,712,914,865,96,3
I Horeca32,80,94,076,015,08,10,910,013,569,96,6
J Informatie en communicatie50,01,15,278,913,57,10,56,711,478,04,0
K Financiƫle dienstverlening45,61,05,376,915,67,00,67,411,178,33,2
L Verhuur en handel van onroerend goed40,50,77,970,117,311,01,76,212,177,54,2
M Specialistische zakelijke diensten44,31,04,978,413,47,70,56,211,677,74,4
N Verhuur en overige zakelijke diensten38,40,96,569,718,610,21,511,515,865,57,3
O Openbaar bestuur en overheidsdiensten51,21,29,568,118,811,91,26,414,474,24,9
P Onderwijs48,61,47,274,214,210,61,18,318,967,25,5
Q Gezondheids- en welzijnszorg47,31,18,467,917,113,61,49,716,868,94,6
R Cultuur, sport en recreatie42,21,15,171,717,49,81,27,116,772,43,8
S Overige dienstverlening46,61,17,873,815,59,11,57,013,175,64,3
T Huishoudens...........
U Extraterritoriale organisaties...........
1 tot 10 werknemers35,00,95,470,517,710,91,09,314,670,85,3
10 tot 100 werknemers43,21,16,671,417,210,41,09,514,869,95,8
100 of meer werknemers47,41,17,768,619,111,11,28,814,671,25,4
© CBS, TNO 19-7-2018