Ziekteverzuim volgens werknemers; bedrijfstak en vestigingsgrootte
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2016
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.WerknemersWerknemers die verzuimd hebben
Aandeel werknemers dat heeft verzuimdGemiddelde verzuimfrequentieGemiddelde verzuimduurDuur meest recente verzuimgevalRecentste ziekteverzuim werkgerelateerd
1 tot 5 werkdagen5 tot 20 werkdagen20 tot 210 werkdagen210 werkdagen of meerJa, hoofdzakelijk gevolg van mijn werkJa, voor een deel gevolg van mijn werkNee, geen gevolg van mijn werkWeet niet
BedrijfskenmerkenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.%aantal keeraantal werkdagen%
A-U Alle economische activiteiten45,71,16,868,618,911,41,08,514,971,65,1
A Landbouw, bosbouw en visserij32,61,05,166,821,811,20,213,113,267,36,4
B Delfstoffenwinning...........
C Industrie46,41,18,560,224,913,81,111,214,668,06,1
D Energievoorziening47,41,16,562,426,110,01,54,212,777,35,7
E Waterbedrijven en afvalbeheer52,51,29,052,432,714,00,916,016,064,73,2
F Bouwnijverheid41,61,07,758,625,814,51,011,416,765,16,8
G Handel42,41,05,372,716,610,00,77,813,474,24,5
H Vervoer en opslag40,50,87,156,827,014,51,712,315,465,56,8
I Horeca36,81,13,975,216,28,20,47,714,171,86,4
J Informatie en communicatie49,91,05,578,014,36,80,95,512,278,53,8
K Financiƫle dienstverlening46,11,16,075,815,38,10,94,913,178,33,8
L Verhuur en handel van onroerend goed45,71,04,972,516,410,60,55,210,980,43,5
M Specialistische zakelijke diensten46,11,05,277,613,77,81,05,812,777,34,3
N Verhuur en overige zakelijke diensten42,81,06,265,021,811,91,310,716,865,96,7
O Openbaar bestuur en overheidsdiensten53,31,19,367,220,012,00,87,913,774,54,0
P Onderwijs49,21,67,673,414,810,51,38,117,570,04,4
Q Gezondheids- en welzijnszorg50,31,37,868,317,512,91,37,916,371,34,5
R Cultuur, sport en recreatie43,11,25,774,215,59,40,87,016,770,26,1
S Overige dienstverlening45,81,16,771,515,611,91,08,013,674,93,4
T Huishoudens...........
U Extraterritoriale organisaties...........
1 tot 10 werknemers35,80,94,768,518,412,01,07,814,771,26,4
10 tot 100 werknemers45,81,16,470,218,010,91,08,715,171,05,2
100 of meer werknemers48,61,17,767,519,811,71,08,414,772,24,6
© CBS, TNO 18-11-2017