OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2010, exclusief provinciale organisaties2015, exclusief provinciale organisaties2016, exclusief provinciale organisaties
Aantal openbare bibliothekenaantal166156154
CollectieTotaal collectiex 1 00031 32325 35624 859
BoekenTotaal boeken28 53223 23122 924
Boeken voor volwassenenTotaal boeken volwassenen16 19411 98611 400
Fictie8 7916 6786 398
Non-fictie7 4035 3085 002
Boeken voor de jeugdTotaal boeken voor de jeugd12 33811 24511 524
Fictie8 9828 5418 905
Non-fictie3 3562 7042 619
Audiovisuele materialenTotaal audiovisuele materialen2 2971 7611 585
Muziek Cd's910450343
Dvd's913948911
Andere audiovisuele materialen475363331
UitleningenTotaal uitleningen100 10278 06973 468
BoekenTotaal uitgeleende boeken93 39872 72868 811
Boeken voor volwassenenTotaal boeken voor volwassenen49 96135 51032 941
Fictie38 25827 40125 401
Non-fictie11 7038 1097 541
Boeken voor de jeugdTotaal boeken voor de jeugd43 43737 21835 870
Fictie36 26931 70430 551
Non-fictie7 1685 5145 319
Bladmuziek255123102
Audiovisuele materialenTotaal audiovisuele materialen6 4505 2174 554
Muziek Cd's1 420667564
Dvd's3 7993 7933 356
Andere audiovisuele middelen1 231756634
Ingeschreven gebruikersTotaal ingeschreven gebruikers3 9963 7843 716
Jeugd2 1132 3062 306
Volwassenen1 8831 4781 410
PersoneelTotaal bezoldigd personeelTotaal personenaantal8 9706 8136 639
Aantal fulltimers920740712
Aantal parttimers8 0506 0735 927
Totaal arbeidsjaren5 1904 1434 076
ExploitatieBatenTotaal batenmln euro574,2520,3519,5
Inkomsten gebruikers71,862,862,7
Inkomsten mobiele diensten1,51,00,7
Subsidies en bijdragenTotaal subsidies en bijdragen473,6428,9427,0
Baten in verband met doorberekeningTotaal baten doorberekening11,918,119,1
Ontvangen rente1,81,10,7
Overige baten13,78,49,3
LastenTotaal lasten567,2517,7512,5
Huisvestingskosten123,2122,2118,5
Personeel in loondienst254,3227,7229,8
Personeel niet in loondienst16,017,317,1
Administratie en automatisering50,546,243,8
Mediakosten77,463,158,7
Overige lasten45,741,044,6
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 15-12-2018