Vacatures; SBI 2008; naar economische activiteit en bedrijfsgrootte
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.BedrijfskenmerkenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2015 1e kwartaal2015 2e kwartaal2015 3e kwartaal2015 4e kwartaal2015 jaargem. /jaartotaal2016 1e kwartaal
Openstaande vacaturesJ Informatie en communicatiex 1 00010,19,510,511,610,112,5
K Financiële dienstverlening5,96,56,16,56,16,7
64 Bankwezen4,04,34,14,44,14,1
65 Verzekeraars en pensioenfondsen1,01,31,21,11,11,2
66 Overige financiële dienstverlening1,00,90,70,90,91,3
L Verhuur en handel van onroerend goed1,01,31,21,21,11,0
M-N Zakelijke dienstverlening24,125,224,126,324,428,3
M Specialistische zakelijke diensten15,515,815,116,515,517,2
69-71 Management- en technisch advies12,512,512,012,612,313,3
72 Research0,91,11,01,01,01,2
73-75 Reclame, design, overige diensten2,12,12,12,92,22,7
N Verhuur en overige zakelijke diensten8,69,49,09,88,911,1
78201 Uitzendbureaus1,42,11,81,91,72,1
81 Schoonmaakbedrijven, hoveniers e.d.2,43,02,92,82,73,6
Ontstane vacaturesJ Informatie en communicatie9810103711
K Financiële dienstverlening6657247
64 Bankwezen4324143
65 Verzekeraars en pensioenfondsen111151
66 Overige financiële dienstverlening111252
L Verhuur en handel van onroerend goed122272
M-N Zakelijke dienstverlening3335343613838
M Specialistische zakelijke diensten171817197119
69-71 Management- en technisch advies131313145214
72 Research111151
73-75 Reclame, design, overige diensten3435143
N Verhuur en overige zakelijke diensten171717176719
78201 Uitzendbureaus2433133
81 Schoonmaakbedrijven, hoveniers e.d.7776278
Vervulde vacaturesJ Informatie en communicatie89983511
K Financiële dienstverlening6656237
64 Bankwezen4334134
65 Verzekeraars en pensioenfondsen111151
66 Overige financiële dienstverlening121152
L Verhuur en handel van onroerend goed122272
M-N Zakelijke dienstverlening3134353413436
M Specialistische zakelijke diensten161718186919
69-71 Management- en technisch advies121214135214
72 Research111151
73-75 Reclame, design, overige diensten3434134
N Verhuur en overige zakelijke diensten151617166417
78201 Uitzendbureaus2333123
81 Schoonmaakbedrijven, hoveniers e.d.7676267
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 23-1-2017