Dienstenprijzen; commerciële dienstverlening en transport, index 2010 = 100
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.PrijsindexcijfersJaarmutaties
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2015 4e kwartaal2015 jaargemiddelde2016 1e kwartaal2016 2e kwartaal2016 3e kwartaal2016 4e kwartaal**2016 jaargemiddelde**2015 4e kwartaal2015 jaargemiddelde2016 1e kwartaal2016 2e kwartaal2016 3e kwartaal2016 4e kwartaal**2016 jaargemiddelde**
CPA2008Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.2010 = 100%
Dienstenprijsindex (DPI)102,9102,6102,8102,9103,3103,2103,01,10,90,20,20,80,30,4
H Vervoer en opslag104,8105,3103,7103,8103,9103,0103,60,50,8-1,0-1,9-1,7-1,8-1,6
49 Vervoer te land en via pijpleidingen105,8106,0105,7106,2106,3106,6106,2-0,6-0,4-0,3-0,10,20,70,1
50 Vervoer over water92,993,889,587,185,085,486,70,1-1,3-4,9-8,2-8,9-8,1-7,5
51 Luchtvaart..............
52 Opslag en vervoerondersteuning107,7106,9106,8108,8108,2106,6107,61,10,61,71,30,9-1,00,7
53 Post- en koeriersdiensten..............
I Verschaffen van accommodatie en ................
J Informatie en communicatie95,095,294,194,494,794,494,42,0-0,4-1,6-0,9-0,3-0,7-0,9
61 Telecommunicatie..............
62 Computerprogrammering, advisering ..91,492,290,891,590,590,590,81,92,1-3,9-0,5-0,5-0,9-1,5
63 Diensten op het gebied van informatie..............
K Financiële diensten en verzekeringen..............
L Exploitatie en handel onroerend goed109,6108,7109,7109,6111,3111,3110,51,72,32,01,61,41,51,6
68 Exploitatie en handel onroerend goed109,6108,7109,7109,6111,3111,3110,51,72,32,01,61,41,51,6
M Vrije beroepen en wetenschappelijke ..100,399,9100,3100,3100,8100,7100,51,00,80,40,21,70,40,7
69 Rechtskundige en boekhoudkundige ..102,9102,6102,5102,9103,9103,8103,30,10,6-0,10,11,70,90,6
70 Advies inzake bedrijfsbeheer; ..96,796,696,596,197,096,396,51,10,5-0,6-1,31,9-0,4-0,1
71 Architecten en ingenieurs; ..99,498,899,499,7100,0100,499,90,50,10,91,11,21,01,1
72 Speur- en ontwikkelingswerk op ................
73 Reclame en marktonderzoek102,8100,8102,1101,8101,2101,6101,72,52,02,31,11,2-1,20,8
N Administratieve en ondersteunende ..106,8106,7108,2108,6107,8108,4108,20,51,00,91,41,91,51,4
77 Verhuur en lease101,2101,7102,0102,0101,5101,7101,8-1,3-0,9-0,70,40,30,60,2
78 Arbeidsbemiddeling en personeels- ..108,6108,2110,4111,0109,5110,6110,41,01,61,41,82,91,82,0
80 Beveiligings- en opsporingsdiensten105,4105,7107,0107,0107,1107,0107,00,81,20,91,11,61,61,3
81 Diensten in verband met gebouwen ..109,9109,6111,0111,0111,6111,7111,31,51,81,51,61,61,61,6
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 23-3-2017