Dienstenprijzen; commerciële dienstverlening en transport, index 2010 = 100
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.PrijsindexcijfersJaarmutaties
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2016 4e kwartaal2016 jaargemiddelde2017 1e kwartaal2017 2e kwartaal2017 3e kwartaal2017 4e kwartaal**2017 jaargemiddelde**2016 4e kwartaal2016 jaargemiddelde2017 1e kwartaal2017 2e kwartaal2017 3e kwartaal2017 4e kwartaal**2017 jaargemiddelde**
CPA2008Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.2010 = 100%
Dienstenprijsindex (DPI)103,2103,0103,7104,1104,2104,7104,10,30,40,91,10,91,41,1
H Vervoer en opslag103,0103,6103,4104,7104,5104,2104,2-1,8-1,6-0,30,90,61,20,6
49 Vervoer te land en via pijpleidingen106,6106,2107,4107,7107,7108,0107,70,70,11,61,41,31,41,4
50 Vervoer over water85,486,785,288,785,387,886,8-8,1-7,5-4,81,90,42,80,0
51 Luchtvaart..............
52 Opslag en vervoerondersteuning106,6107,6105,6106,4105,8105,6105,9-1,00,7-1,1-2,2-2,3-1,0-1,6
53 Post- en koeriersdiensten..............
I Verschaffen van accommodatie en ................
J Informatie en communicatie94,494,494,394,794,894,694,6-0,7-0,90,30,30,10,20,2
61 Telecommunicatie..............
62 Computerprogrammering, advisering ..90,590,891,392,391,591,891,7-0,9-1,50,60,81,11,41,0
63 Diensten op het gebied van informatie..............
K Financiële diensten en verzekeringen..............
L Exploitatie en handel onroerend goed111,3110,5111,3111,5112,9113,0112,21,51,61,51,71,41,51,5
68 Exploitatie en handel onroerend goed111,3110,5111,3111,5112,9113,0112,21,51,61,51,71,41,51,5
M Vrije beroepen en wetenschappelijke ..100,7100,5101,1101,3101,4102,6101,60,40,70,81,00,51,91,1
69 Rechtskundige en boekhoudkundige ..103,8103,3104,0103,8104,2104,9104,20,90,61,40,90,31,00,9
70 Advies inzake bedrijfsbeheer; ..96,496,596,697,095,497,896,7-0,4-0,10,20,9-1,71,40,2
71 Architecten en ingenieurs; ..100,499,9100,5100,0101,4101,6100,91,01,11,10,31,41,21,0
72 Speur- en ontwikkelingswerk op ................
73 Reclame en marktonderzoek101,6101,7101,6103,1105,6107,1104,4-1,20,8-0,41,34,35,42,6
N Administratieve en ondersteunende ..108,4108,2110,1110,3109,6110,5110,11,51,41,71,61,72,01,7
77 Verhuur en lease101,7101,8102,9102,4101,6102,1102,20,60,20,90,30,10,40,4
78 Arbeidsbemiddeling en personeels- ..110,6110,4112,6113,2112,0113,4112,81,82,02,02,02,22,62,2
80 Beveiligings- en opsporingsdiensten107,0107,0108,9109,5109,6109,5109,41,61,31,82,32,42,32,2
81 Diensten in verband met gebouwen ..111,7111,3113,2113,3113,9114,1113,61,61,62,02,12,12,12,1
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 22-4-2018