Ziekteverzuim; bedrijfstakken (SBI 93), grootteklassen, 2004-3e kw 2011
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Ziekteverzuimpercentage
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.20042005200620072008*2009 1e kwartaal*2009 2e kwartaal*2009 3e kwartaal*2009 4e kwartaal*2009*2010 1e kwartaal*2010 2e kwartaal*2010 3e kwartaal*2010 4e kwartaal*2010*2011 1e kwartaal*2011 2e kwartaal*2011 3e kwartaal*
Bedrijfskenmerken (SBI 1993)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.%
A t/m O Totaal SBI 19934,34,34,44,44,14,53,83,74,44,14,44,03,94,44,24,64,13,8
A, B Landbouw, bosbouw en visserij2,72,82,62,52,52,82,82,82,92,82,62,62,62,62,63,42,62,7
C t/m F Nijverheid en energievoorziening5,15,25,24,84,65,04,54,55,14,85,04,64,44,94,75,24,84,5
C Delfstoffenwinning3,23,43,02,93,03,32,82,63,73,13,13,33,13,03,14,23,83,4
D Industrie5,35,45,75,04,95,44,84,85,55,15,44,94,75,25,05,65,14,8
DA Voedings- en genotmiddelenind.4,64,74,74,54,35,04,24,14,64,54,44,34,24,34,35,14,34,3
22 Grafische industrie4,14,24,54,64,24,54,43,74,64,34,23,73,63,93,84,13,93,8
2300b Aardolie/chem.i/rubber/kunstst.ind4,54,74,14,34,34,54,14,04,54,34,44,44,14,54,34,84,14,1
2700b Metaal(prod-),machine-,vervrmind.4,54,64,24,34,14,43,93,84,44,14,43,93,84,34,14,54,13,8
DN Verv.meubels.ov.ind,voorber recycl7,57,78,77,37,48,37,37,88,78,08,67,67,38,17,98,78,17,8
E Openbare voorzieningsbedrijven4,54,84,03,94,04,73,43,54,64,14,63,93,73,84,04,63,83,4
F Bouwnijverheid4,74,74,34,64,24,44,03,94,44,24,44,23,94,34,24,64,34,1
G t/m K Commerciële dienstverlening3,53,43,83,93,43,63,03,03,63,33,63,33,33,63,53,83,33,1
G Handel3,43,33,73,83,33,63,13,03,53,33,43,23,13,43,33,63,33,0
50 Autohandel en -reparatie3,63,53,43,83,13,42,93,03,43,23,43,13,03,53,33,43,52,9
51 Groothandel3,73,53,73,83,43,73,33,23,73,53,53,43,23,63,53,83,33,1
52 Detailhandel3,13,13,63,93,23,42,92,83,33,13,33,13,03,13,13,53,23,0
H Horeca2,32,23,43,62,52,32,01,92,12,12,22,12,32,42,32,52,52,3
I Vervoer en communicatie4,64,94,74,94,44,64,04,04,44,34,84,54,44,84,64,84,34,2
60 Openbaar vervoer en wegvervoer4,64,94,64,74,24,64,33,94,34,35,04,74,34,74,74,94,24,2
6100b Vervoer (geen land-) + telecom4,65,04,85,04,54,73,84,14,44,34,64,44,54,84,64,74,34,2
J Financiële instellingen4,24,13,43,32,93,22,42,43,22,83,63,02,83,53,23,63,13,0
K Zakelijke dienstverlening3,53,23,63,83,43,62,93,13,83,43,73,33,33,73,53,83,23,1
747 Schoonmaakbedrijven4,84,75,15,04,95,34,84,95,65,15,75,75,65,75,75,95,54,7
748 Zakelijke dienstverlening, n.e.g.3,33,03,53,73,33,52,83,03,63,23,53,13,13,53,33,73,03,0
L t/m O Niet-commerciële dienstverlening5,35,35,25,25,15,64,74,45,25,05,44,84,55,25,05,64,94,5
L Openbaar bestuur5,25,55,35,55,66,14,84,65,65,35,54,94,75,45,16,15,14,8
M Onderwijs5,65,45,24,94,95,55,04,25,35,05,65,24,55,45,15,75,24,4
N Gezondheids- en welzijnszorg5,75,75,45,35,25,84,94,75,35,25,65,04,75,45,25,85,04,7
8511 Ziekenhuis,kliniek met overnachting..4,84,84,85,34,34,35,14,75,24,64,24,94,75,34,64,3
8531 Welzijnszorg met huisvesting..5,95,95,96,65,75,36,15,96,65,85,56,26,06,76,05,3
8532a Welzijnszorg (zonder huisvesting)..5,15,35,15,54,74,55,04,95,34,74,55,04,95,54,74,5
O Cultuur en overige dienstverl.3,63,64,34,33,94,53,63,54,13,93,93,53,43,83,74,03,93,6
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 23-3-2019