Nabijheid voorzieningen; afstand locatie, regionale cijfers
Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.'s-Gravenhage (gemeente)
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2006200720082009201020112012201320142015201620172018
Gezondheid en welzijnHuisartsenpraktijkAfstand tot huisartsenpraktijkkm.0,50,40,40,50,50,50,50,50,50,5..
Aantal huisartsenpraktijkenBinnen 1 kmaantal.5,25,25,25,45,14,84,74,84,55,0..
Binnen 3 km.39,339,639,140,438,336,636,537,235,338,6..
Binnen 5 km.89,490,189,091,586,782,882,884,180,387,0..
Afstand tot huisartsenpostkm.3,13,1..3,13,43,22,82,82,8..
Afstand tot apotheek..0,50,60,50,50,50,50,60,50,6..
Ziekenhuis (incl. buitenpolikliniek)Afstand tot ziekenhuis.1,91,91,81,81,81,91,91,91,91,92,02,0
Aantal ziekenhuizenBinnen 5 kmaantal.3,93,84,54,44,44,34,34,85,25,04,34,3
Binnen 10 km.9,29,210,210,110,110,010,010,912,011,29,89,8
Binnen 20 km.17,017,818,617,618,018,118,619,622,623,220,220,3
Ziekenhuis (excl. buitenpolikliniek)Afstand tot ziekenhuiskm.2,22,22,22,22,22,32,32,32,32,32,32,3
Aantal ziekenhuizenBinnen 5 kmaantal.3,63,63,63,53,53,43,43,43,33,33,33,3
Binnen 10 km.6,96,96,96,96,96,96,96,96,96,96,96,9
Binnen 20 km.11,512,212,012,112,012,112,112,112,112,012,012,0
Afstand tot consultatiebureaukm1,2............
FysiotherapeutAfstand tot fysiotherapeut..0,4.0,4.0,4......
Aantal fysiotherapeutenBinnen 1 kmaantal..5,9.5,9.6,1......
Binnen 3 km..46,9.47,6.50,1......
Binnen 5 km..114,6.116,0.121,0......
DetailhandelWinkels dagelijkse boodschappenAfstand tot grote supermarktkm..0,50,50,50,50,50,50,50,50,50,50,5
Aantal grote supermarktenBinnen 1 kmaantal..3,53,63,63,84,04,04,04,14,34,24,4
Binnen 3 km..26,126,526,928,029,830,230,332,433,833,634,9
Binnen 5 km..59,259,760,363,166,767,968,173,477,076,779,7
Afstand tot ov. dagel. levensmiddelenkm..0,30,30,40,40,40,40,40,40,40,40,4
Aantal overige dagelijkse levensmiddelenBinnen 1 kmaantal..35,835,133,232,433,133,433,332,631,330,430,3
Binnen 3 km..266,9261,2249,0241,9248,2251,4251,3248,4242,9239,8238,9
Binnen 5 km..584,1568,9544,3528,2539,1547,3546,9541,8533,6529,2527,1
WarenhuisAfstand tot warenhuiskm..1,41,31,31,31,31,21,21,21,21,31,3
Aantal warenhuizenBinnen 5 kmaantal..9,09,68,89,09,810,811,610,89,59,510,2
Binnen 10 km..19,220,919,920,823,425,626,625,722,122,123,1
Binnen 20 km..33,939,238,840,744,949,149,949,541,941,943,5
HorecaCafés en dergelijkeAfstand tot café e.d.km..0,50,60,60,60,60,60,60,60,60,60,6
Aantal cafés e.d.Binnen 1 kmaantal..19,919,820,120,321,521,320,919,719,417,917,7
Binnen 3 km..151,3151,0152,1152,8159,6158,5157,0150,3151,2140,5139,3
Binnen 5 km..304,5302,4305,0305,7318,1316,8313,6301,0304,6283,9281,8
Cafetaria's en dergelijkeAfstand tot cafetaria e.d.km..0,40,40,40,40,40,40,40,40,40,40,4
Aantal cafetaria's e.d.Binnen 1 kmaantal..17,417,817,617,217,017,417,417,518,218,018,6
Binnen 3 km..141,0145,0143,6142,1141,9145,6147,5150,9158,9159,4164,4
Binnen 5 km..306,8315,0313,9310,9311,3320,8326,3337,6356,6359,0368,8
RestaurantsAfstand tot restaurantkm..0,40,40,40,40,40,40,40,40,40,40,4
Aantal restaurantsBinnen 1 kmaantal..19,619,620,822,023,123,423,623,623,923,223,3
Binnen 3 km..167,3169,6178,1187,4197,0200,2203,8209,5214,2212,6214,2
Binnen 5 km..375,8381,1400,2420,3440,0448,6456,5472,0484,2483,4487,7
Hotels en dergelijkeAfstand tot hotel e.d.km..1,91,91,91,91,61,61,61,61,61,61,6
Aantal hotels e.d.Binnen 5 kmaantal..32,030,930,730,630,831,332,632,932,732,633,2
Binnen 10 km..80,477,577,779,379,279,581,282,483,083,083,9
Binnen 20 km..123,9121,5125,1126,8127,6129,6130,5133,0133,4134,9135,6
KinderopvangKinderdagverblijfAfstand tot kinderdagverblijfkm.0,4.0,40,40,40,40,40,40,40,40,4.
Aantal kinderdagverbijvenBinnen 1 kmaantal.5,1.5,15,56,26,86,66,66,35,85,8.
Binnen 3 km.42,3.42,345,850,255,154,054,652,249,549,9.
Binnen 5 km.97,5.99,0108,4117,6130,0127,1129,0124,5117,5119,1.
Buitenschoolse opvangAfstand tot buitenschoolse opvangkm.0,5.0,40,40,40,40,40,40,50,50,5.
Aantal buitenschoolse opvangBinnen 1 kmaantal.3,5.4,65,04,95,04,64,54,44,54,7.
Binnen 3 km.29,6.38,542,141,943,939,339,339,240,742,9.
Binnen 5 km.69,8.94,4102,1103,1109,499,699,299,4101,8108,4.
OnderwijsBasisonderwijsAfstand tot schoolkm0,40,40,40,40,40,40,40,40,40,40,50,5.
Aantal scholenBinnen 1 kmaantal4,94,84,74,74,74,74,64,54,44,44,34,1.
Binnen 3 km38,037,737,437,237,136,736,636,336,036,135,434,8.
Binnen 5 km86,585,685,084,484,784,384,384,183,583,882,882,0.
Voortgezet onderwijsVoortgezet onderwijs totaalAfstand tot schoolkm1,01,01,01,01,01,01,01,01,01,01,01,0.
Aantal scholenBinnen 3 kmaantal7,77,97,67,97,98,28,07,87,78,18,89,1.
Binnen 5 km20,621,120,421,120,821,521,321,221,221,623,223,7.
Binnen 10 km49,251,049,450,249,751,651,351,352,151,754,455,9.
VmboAfstand tot schoolkm1,11,21,11,11,11,11,11,11,21,11,21,5.
Aantal scholenBinnen 3 kmaantal5,85,55,45,85,85,75,55,44,85,66,04,8.
Binnen 5 km16,215,315,215,915,815,515,315,314,215,216,312,8.
Binnen 10 km40,038,438,339,139,039,038,738,737,438,139,829,5.
Havo/vwoAfstand tot schoolkm1,41,51,51,51,51,51,51,51,31,51,51,2.
Aantal scholenBinnen 3 kmaantal4,24,14,14,14,14,14,34,54,95,24,96,0.
Binnen 5 km11,711,711,611,611,511,612,112,613,614,013,316,0.
Binnen 10 km27,627,527,227,227,328,028,929,331,531,430,439,8.
Werkgelegenheid: aantal banenA-U alle economische activiteiten Binnen 10 kmx 1 000.......331,3.....
Binnen 20 km.......621,4.....
Binnen 50 km.......1 810,3.....
A Landbouw, bosbouw en visserij Binnen 10 km.......3,5.....
Binnen 20 km.......13,4.....
Binnen 50 km.......27,4.....
B-F Nijverheid en energieBinnen 10 km.......18,4.....
Binnen 20 km.......51,1.....
Binnen 50 km.......209,4.....
G-N Commerciële dienstverleningBinnen 10 km.......154,1.....
Binnen 20 km.......298,3.....
Binnen 50 km.......950,1.....
O-U Niet-commerciële dienstverleningBinnen 10 km.......155,3.....
Binnen 20 km.......258,6.....
Binnen 50 km.......623,3.....
GroenvoorzieningenOpenbaar groenAfstand tot openbaar groen totaalkm0,5.0,5.0,5.0,5......
Afstand tot park of plantsoen0,5.0,5.0,5.0,5......
Afstand tot dagrecreatief terrein2,1.2,1.2,1.2,1......
Afstand tot bos2,0.2,2.2,0.2,1......
Afstand tot open natuurlijk terreinAfstand tot open nat. terrein totaal3,2.3,3.3,3........
Afstand tot open droog nat. terrein3,7.3,8.3,8........
Afstand tot open nat natuurlijk terrein8,7.8,9.9,0........
Semi-openbaar groenAfstand tot semi-openbaar groen totaal0,6.0,6.0,6.0,7......
Afstand tot sportterrein0,7.0,7.0,7.0,7......
Afstand tot volkstuin1,3.1,4.1,4.1,4......
Afstand tot verblijfsrecreatief terrein4,9.4,8.4,9.4,9......
Afstand tot begraafplaats1,7.1,7.1,8.1,8......
Afstand tot recreatief binnenwater1,5.1,5.1,5........
Verkeer en vervoerAfstand tot oprit hoofdverkeersweg3,03,03,03,02,92,92,92,93,03,03,03,0.
TreinstationsAfstand tot treinstations totaal.3,13,03,02,92,92,92,92,92,92,93,03,0
Afstand tot belangrijk overstapstation.4,04,04,04,04,04,04,04,04,14,14,14,1
Vrije tijd en cultuurAfstand tot bibliotheek1,01,01,01,0..1,01,21,21,21,01,0.
SportAfstand tot zwembad..1,81,81,81,81,81,91,91,91,91,91,9
Afstand tot kunstijsbaan..6,46,56,46,46,56,56,56,56,66,56,5
MuseumAfstand tot museum1,81,9.1,9.1,9.1,9.2,02,02,0.
Aantal museaBinnen 5 kmaantal14,011,7.10,3.12,1.14,6.14,615,815,5.
Binnen 10 km29,724,3.21,0.25,8.29,1.29,832,931,3.
Binnen 20 km53,646,3.43,3.46,4.53,7.50,553,951,8.
Podiumkunsten (excl. festivals)Afstand tot podiumkunsten totaalkm2,12,12,12,12,02,12,31,71,71,71,71,7.
Aantal podiumkunsten totaalBinnen 5 kmaantal11,211,110,49,610,511,110,410,412,210,711,411,6.
Binnen 10 km19,019,018,617,619,620,619,619,522,420,321,321,3.
Binnen 20 km28,528,528,426,829,531,228,828,731,629,931,231,2.
Afstand tot poppodiumkm15,015,015,014,914,914,914,814,814,914,9.3,8.
BioscoopAfstand tot bioscoop..3,13,13,23,23,23,23,23,23,33,33,3
Aantal bioscopenBinnen 5 kmaantal..3,13,13,13,03,03,03,03,02,92,92,9
Binnen 10 km..6,96,56,56,06,06,06,26,16,46,46,4
Binnen 20 km..12,211,211,210,510,810,812,812,913,813,814,5
RecreatieAfstand tot saunakm..2,82,93,02,73,33,03,43,63,63,63,6
Afstand tot zonnebank..0,80,90,90,90,90,90,90,91,01,01,0
Afstand tot attractie..3,23,23,23,32,82,72,82,82,82,82,8
Aantal attractiesBinnen 10 kmaantal..5,95,35,35,25,36,16,07,07,48,28,2
Binnen 20 km..11,910,911,011,611,612,411,913,114,915,815,8
Binnen 50 km..25,525,527,531,330,334,133,040,841,742,842,8
Afstand tot brandweerkazernekm..1,7...1,71,71,71,71,81,81,8
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 18-6-2019