Regionale rekeningen; economische groei 2008-2013
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Bbp, volumemutaties
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.2008200920102011**2012*2013*
Regio'sPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.%
Nederland1,8-3,71,50,9-1,2-0,8
Groningen (PV)8,7-3,210,9-3,90,12,7
Friesland (PV)0,5-3,00,70,9-1,5-0,9
Drenthe (PV)1,0-5,4-0,73,2-1,3-0,9
Overijssel (PV)2,9-2,91,11,6-1,6-1,6
Flevoland (PV)0,1-5,43,41,3-1,3-0,6
Gelderland (PV)1,9-3,20,01,1-1,6-1,2
Utrecht (PV)1,5-1,1-1,01,3-1,3-1,2
Noord-Holland (PV)2,2-3,41,71,1-1,1-0,7
Zuid-Holland (PV)1,0-4,00,70,7-1,2-1,2
Zeeland (PV)2,9-4,54,1-0,9-0,2-0,7
Noord-Brabant (PV)1,8-4,82,82,3-1,7-1,1
Limburg (PV)1,0-4,81,61,4-1,0-1,5
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 19-6-2019