Huishoudens in bezit van auto of motor; huishoudkenmerken, 2010-2015
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Huishoudens in bezit van autoHuishoudens in bezit van motor
% Huishoudens in bezit van auto % Huishoudens in bezit van motor
Aantal voertuigen in huishoudenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Minimaal één voertuigEén voertuigTwee voertuigenDrie of meer voertuigenMinimaal één voertuigEén voertuigTwee voertuigenDrie of meer voertuigen
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.HuishoudkenmerkenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.%
2015*Particuliere huishoudens71,348,218,84,26,35,00,90,3
Type: Eenpersoonshuishouden45,142,22,50,53,12,60,40,1
Type: Meerpersoonshuishouden87,152,028,66,58,26,51,30,5
Gestandaardiseerd inkomen: 1e 20%-groep38,031,55,21,32,42,00,30,1
Gestandaardiseerd inkomen: 2e 20%-groep60,551,18,01,43,32,70,40,2
Gestandaardiseerd inkomen: 3e 20%-groep79,059,916,42,76,25,10,80,3
Gestandaardiseerd inkomen: 4e 20%-groep88,055,827,05,29,07,21,30,5
Gestandaardiseerd inkomen: 5e 20%-groep92,844,837,410,610,68,11,80,7
Gestandaardiseerd inkomen: onbekend13,411,21,70,51,31,10,20,1
Bron: 1 Inkomen uit arbeid80,448,926,05,58,56,91,20,4
Bron: 2 Inkomen uit eigen onderneming84,247,327,79,110,78,11,80,8
Bron: 3 Overdrachtsinkomen57,449,46,91,12,01,70,30,1
Bron: 31 Uitkering inkomensverzekering66,156,58,21,42,31,90,30,1
Bron: 32 Uitkering sociale voorziening20,118,71,30,20,80,70,10,0
Bron: 33 Overig overdrachtsinkomen69,864,74,60,51,31,20,10,0
Bron: 4 Zonder bekend inkomen13,411,21,70,51,31,10,20,1
Stedelijkheid: zeer sterk stedelijk52,640,610,21,83,52,80,50,2
Stedelijkheid: sterk stedelijk71,249,618,23,55,94,70,80,3
Stedelijkheid: matig stedelijk79,651,722,85,17,05,61,00,4
Stedelijkheid: Weinig stedelijk82,751,724,66,48,56,61,30,5
Stedelijkheid: niet stedelijk84,451,025,87,69,77,51,60,7
Stedelijkheid: onbekend23,217,74,31,22,11,60,40,1
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 20-5-2019