Internationale handel; in- en uitvoer; SITC-3, landen(groepen) 1996-2017
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Invoerwaarde
Landen(groepen)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Israël
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.20112012 20132014201520162017
SITCPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.1 000 euro
Totaal goederen1 753 5992 087 9341 948 9851 546 7241 801 3041 785 0371 823 565
0 Voeding en levende dieren170 482196 768160 546152 730146 547138 225123 713
00 Levende dieren, m.u.v. dieren bed...3 3682 7203 3493 8174 3185 7296 160
001 Levende dieren, m.u.v. dieren bed...3 3682 7203 3493 8174 3185 7296 160
01 Vlees en vleesproducten96437559342274223
011 Vlees van runderen, vers, gekoeld.......1..
012 Ander vlees en eetbare slachtafva...96437559342244223
016 Vlees en eetbare slachtafvallen, .......0..
017 Bereidingen en conserven van vlee.......1..
02 Zuivelproducten en eieren3 2613 2174 8775 5615 7641 090147
022 Melk, room en melkprodukten, m.u....3 2613 2104 8775 5615 7641 090147
023 Boter en ander melkvet....0..
024 Kaas en wrongel.7..00.
025 Vogeleieren; ovoalbumine.......
03 Vis, schaal- en weekdieren en ber...569591448411363145165
034 Vis; vers, gekoeld of bevroren566587447410359142164
035 Vis; gedroogd, gerookt of gezouten.......
036 Schaal- en weekdieren; vers, geko...3421321
037 Bereidingen van vis, schaal- en w.......1..
04 Granen en graanproducten7366768971 0001 3712 0842 837
041 Tarwe en mengkoren; niet gemalen0...054
042 Rijst..0.0..
043 Gerst; niet gemalen.......
044 Maïs (m.u.v. suikermaïs), niet ge.......0..
045 Andere granen; niet gemalen.0.0030.
046 Meel en bloem van tarwe of van me...00.1020
047 Meel en bloem van andere granen01..04.
048 Graanpreparaten, m.i.v. vruchteme...7356758979981 3672 0742 833
05 Groenten en fruit146 203174 353135 818121 359116 658109 624104 802
054 Groenten en wortels, vers, gekoel...86 12892 69869 82047 74643 83139 51828 320
056 Groenten en wortels; bereid of ve...403435262480822690722
057 Fruit; vers of gedroogd43 21056 49645 76855 31750 39754 32160 983
058 Bereidingen en conserven van frui...3 1566 0796 5256 5439 5663 7983 969
059 Ongegiste groente- en vruchtesapp...13 30718 64513 44311 27412 04211 29810 808
06 Suiker en suikerwerken, honing4 8706 2823 4963 0851 5492 0321 265
061 Suiker, melasse en honing4 8666 2753 4893 0811 5051 9901 145
062 Suikerwerk47854442121
07 Koffie, thee, cacao, specerijen e...525604756768757299357
071 Koffie3452115020
072 Cacao001.612
073 Chocolade en bereidingen met cacao99621121322
074 Thee en maté111059127331244
075 Specerijen501580685599691273269
08 Veevoeder, m.u.v. niet gemalen gr...2772 0771 1484 2241 3214228
081 Veevoeder (m.u.v. niet gemalen gr...2772 0771 1484 2241 3214228
09 Bereide voedingsmiddelen n.a.g.10 5775 8109 19812 16314 42017 1397 929
091 Margarine en spijsvetten.00.1.0
098 Bereide voedingsmiddelen n.a.g.10 5775 8109 19812 16314 41917 1397 929
1 Dranken en tabak37068237532 450676524459
11 Dranken36968237532 421674523459
111 Alcoholvrije dranken n.a.g.20157093091401
112 Alcoholhoudende dranken36868236031 712365384458
12 Tabak en tabaksfabrikaten0.029210
121 Onbewerkte tabak; tabaksafvallen0...1..
122 Tabaksfabrikaten (ook indien taba.....029210
2 Grondstoffen, niet eetbaar, behalv...97 172.82 77881 06685 03579 02382 831
21 Ongelooide huiden en vellen..397...536
211 Ongelooide huiden en vellen..397...536
212 Ruwe pelterijen.......
22 Oliehoudende zaden en vruchten644.1 4231 0801 1911 3212 665
222 Oliehoudende zaden voor fijne oliën609507742548581483432
223 Oliehoudende zaden voor andere oliën35.6815326098382 233
23 Ruwe, synthetische en geregenereb...803022258.
231 Natuurlijke rubber, balata, gutta.......0..
232 Synthetische rubber en afval803022258.
24 Kurk en hout....1..
244 Ruwe natuurkurk en afval (m.i.v. ..........
245 Brandhout (m.u.v. houtafval) en h.......0..
246 Hout in plakjes, spanen e.d. en a..........
247 Ruw hout....0..
248 Hout, enkel bewerkt....1..
25 Papierstof en papierafval95387..2.31
251 Papierstof en papierafval95387..2.31
26 Textielvezels, textielafval en lo...56473457467638728.
261 Zijde.......
263 Katoen324..0..
264 Jute en andere bastvezels, n.e.g...........
265 Andere plantaardige textielvezels..........
266 Synthetische textielvezels.427437461638728.
267 Kunstmatige textielvezels en afva...2214.....
268 Wol en fijn en grof haar (m.i.v. ..........
269 Oude kleren e.d.; lompen en vodden2282071.1
27 Natuurlijke meststoffen en ruwe m...34 41447 54026 75125 23126 37928 75823 635
272 Natuurlijke meststoffen30 83443 91623 60822 53822 96324 94720 573
273 Steen, zand en grind1 5439843232792737054
274 Zwavel en ijzerpyriet, niet gebrand....0..
277 Natuurlijke slijpmiddelen, n.a.g.17...0..
278 Andere ruwe mineralen2 0202 6412 8202 4143 1433 7413 009
28 Metaalertsen en metaalafvallen13 59612 6407 89111 4589 2044 5996 029
281 IJzererts....0..
282 Schroot, m.i.v. afvalingots, van ...10 67011 0706 3489 3298 0123 0934 215
283 Kopererts en concentraten daarvan.......0..
284 Nikkelerts, nikkelmatte, nikkelox..........
285 Aluminiumerts en aluminiumoxyde1.5011.
286 Uraniumerts en thoriumerts en con..........
287 Andere ertsen van non-ferrometalen...02..
288 Resten van non-ferrometalen2 9251 5571 5382 1281 0861 5061 815
289 Ertsen van edele metalen.13..103..
29 Andere ruwe dierlijke en plantaar...48 35956 81745 82842 80747 59643 61049 416
291 Ruwe dierlijke producten n.a.g.0.104.1
292 Ruwe plantaardige producten n.a.g.48 35956 81745 82742 80747 59243 61049 415
3 Minerale brandstoffen, smeermiddel...4 59415 8305 1684 1003 21618 93226 393
32 Steenkool, cokes en briketten....2..
321 Steenkool (m.u.v. geagglomereerde.......2..
322 Geagglomereerde steenkool, bruink..........
325 Cokes en halfcokes, retortenkool.......
33 Ruwe aardolie en aardolieproducten4 59415 8305 1674 1003 21418 93226 393
333 Ruwe olie en ruwe olie uit bitumi....00.2..
334 Geraffineerde producten van aardolie3 21411 1713 123.3 21118 93020 676
335 Residuen van aardoliën.......
34 Aardgas en industriegas..1.1.0
342 Propaan en butaan, in vloeibare vorm....1..
343 Aardgas.......
344 Gasvormige koolwaterstoffen n.a.g...1.0.0
345 Steenkoolgas, watergas, generator..........
35 Elektrische energie.......
351 Elektrische energie.......
4 Dierlijke en plantaardige oliën en...204.2127272 1272 3515 768
41 Dierlijke oliën en vetten....0.0
411 Dierlijke oliën en vetten....0.0
42 Plantaardige oliën en vetten186.2127272 1271 8593 757
421 Plantaardige fijne oliën en vetten2...3333861 651
422 Andere plantaardige oliën en vetten184...1 7931 4732 105
43 Was; mengsels en bereidingen van ...18...04922 011
431 Bereide oliën en vetten; was; men...18...04922 011
5 Chemische producten1 030 7851 238 2891 183 542691 493839 624780 405830 167
51 Organische chemische producten46 90766 81595 83441 20432 57030 90837 625
511 Koolwaterstoffen n.a.g..5 0197 69014 625...
512 Alcoholen, fenolen en derivaten13354.357.348334
513 Carbonzuren.4 238.6 8855 6834 5695 572
514 Verbindingen met stikstofhoudende...5 4353 2413 8327482 971..
515 Organische verbindingen van niet-...22 45452 03268 20616 36519 72118 33117 747
516 Andere organische chemische produ...2 4691 9312 3852 2233 7374 6086 321
52 Anorganische chemische producten155 409174 084178 867150 744164 804177 833145 032
522 Anorganische chemische elementen....112 378116 99685 923110 737125 500104 705
523 Metaalzouten en peroxozouten van ...53 071.59 29763 61754 032..
524 Andere anorganische chemische pro...7102 5731 204122563
525 Radio-actief en aanverwant materiaal25..02311
53 Kleur-, looi- en verfstoffen44 79336 92643 92847 28053 65350 55149 228
531 Synthetische organische kleurstof...3455453411
532 Extracten voor het verven en het ...04035200
533 Pigmenten, verven, vernissen en d...44 78936 87743 92347 24153 59850 54749 216
54 Medicinale en farmaceutische prod...571 620735 852621 666221 033408 064346 714440 011
541 Medicinale en farmaceutische prod...11 8483 3433 023.3 0365 1243 578
542 Geneesmiddelen (m.i.v. veterinair...559 772732 509618 643.405 028341 590436 433
55 Etherische oliën, parfumerieën, ze...7 90110 47421 16757 32614 45815 17314 874
551 Etherische oliën en reukstoffen523723169268612340226
553 Parfumerieën en kosmetische artik...3 1273 6224 92318 7826 7386 6868 683
554 Zeep, onderhouds- en reinigingsmi...4 2516 13016 07538 2767 1098 1465 965
56 Kunstmatige meststoffen77 34088 36586 74365 32659 02082 81590 937
562 Kunstmatige meststoffen77 34088 36586 74365 32659 02082 81590 937
57 Kunststof in primaire vormen11 68920 09811 76914 09810 6416 4229 203
571 Polymeren van ethyleen, in primai...1 753711.4071 8201 6421 161
572 Polymeren van styreen, in primair...962000150622
573 Polymeren van vinylchloride of va....0..0.3
574 Polyacetalen, andere polyethers e...170.66545056
575 Andere kunststof, in primaire vor...9 80619 36611 56713 6098 603.7 981
579 Resten en afval van kunststof16.8151372.
58 Werken van kunststof n.a.g.16 31713 39021 15921 00322 95915 81815 283
581 Buizen, slangen en hulpstukken va...2 9303 2643 9993 1756 4436 7956 917
582 Platen, vellen, foliën, stroken e..........
583 Monofilament alsmede staven en pr...2614..1531
59 Andere chemische producten98 81092 286102 40873 47873 45354 17127 973
591 Ontsmettingsmiddelen; insektendod...96 18990 37599 25270 61970 20051 53725 195
592 Zetmeel, inuline en tarwegluten; ...1 271161161264380541332
593 Springstoffen en pyrotechnische a........3.
597 Smeermiddelen, dopes, antivriespr...279405256120279206168
598 Andere chemische produkten n.a.g.1 068....1 8762 277
599 Afvallen van de chemische of aanv...31129871
6 Fabrikaten, hoofdzakelijk gerangsc...67 67969 59074 38888 58576 67679 04178 622
61 Leder en -waren, bereide pelterijen1445834810
611 Leder....0..
612 Lederwaren n.a.g.; zadel- en tuig...1445834810
613 Bereide pelterijen, (m.u.v. bontw.......0..
62 Rubberwaren n.a.g.6 55810 26813 50413 16611 13310 18811 724
621 Rubber in deegvorm, in platen, st...89262433928814184149
625 Buitenbanden en binnenbanden van ...4 9188 38012 37811 7689 5278 33310 040
629 Werken van rubber n.a.g.7471 2647871 1101 4651 7721 536
63 Kurk- en houtwaren, behalve meubelen348275514342422637282
633 Kurkwaren....0190
634 Fineer-, duplex-, triplex- en mul......3181
635 Houtwaren, behalve meubelen348275514339421610281
64 Papier, karton en artikelen daarvan1 8192 2752 1373 0462 2561 9381 988
641 Papier en karton557285426184252368367
642 Artikelen van papier of karton1 2621 9901 7102 8622 0031 5701 621
65 Garens, weefsels e.d.39 76837 31840 32548 64842 65042 64843 486
651 Garens1 7251 521712..585271
652 Weefsels van katoen4246110.0
653 Weefsels vervaardigd van syntheti...3 4621 0191 0851 6702 8973 2772 218
654 Andere weefsels1122141
655 Brei- en haakwerk, n.a.g.77117758814339955
656 Tule, kant, borduurwerk, lint, pa...56157222297
657 Speciale garens en speciale weefs...33 82334 49938 09944 86039 00438 33339 384
658 Geconfectioneerde artikelen, gehe...476139221.155380645
659 Vloerbedekking (w.o. linoleum e.d...10778191215
66 Fabrikaten van niet-metaalhoudend...2 5291 8871 1111 7361 5141 6801 402
661 Kalk (w.o. voor bemesting), cemen...1 1835411613316014443
662 Bouwmaterialen van klei of van vu...720..11.
663 Werken van minerale stoffen, n.a....727275147476228149290
664 Glas1106743411514010091
665 Glaswerk692541681661818851
666 Huishoudelijk aardewerk53939614214
667 Edelstenen, halfedelstenen en par...3647101619407911 196913
67 IJzer en staal3 8942 8971 9333421 6832 1973 167
671 Ruw gietijzer, spiegelijzer, spon.......570.
672 Ingots en dergelijke primaire vor...00.0.1.
673 Gewalste platte producten van ijz.......10.0
674 Gewalste platte producten van ijz..........
675 Gewalste platte producten van gel.....570.0.2
676 Walsdraad, staven en profielen (m...3.190.3116
677 Spoorstaven en andere bestanddele..........
678 IJzer- en staaldraad2 9932 670..110
679 Buizen, pijpen en holle profielen...898227.341.2 1633 148
68 Non-ferrometalen7597881 9312 5332 2292 0101 218
681 Zilver en metalen van de platinag...21241.308743
682 Koper en koperlegeringen (ruw, st...212201 2051 8421 5781 375780
683 Nikkel en nikkellegeringen (ruw, ....3.2300
684 Aluminium en aluminiumlegeringen ...488254227.301198196
685 Lood en loodlegeringen (ruw, stav......430.126
686 Zink en zinklegeringen (ruw, stav....01110.
687 Tin en tinlegeringen (ruw, staven...166240391291251287.
689 Overige onedele non-ferrometalen ...81596551676473
69 Metaalwaren n.a.g.11 99113 87712 92918 76314 75617 73515 344
691 Constructiewerken en afgewerkte d...1 5712 5833 7403 4123 1892 7193 070
692 Bergingsmiddelen van metaal voor ...2 2754 7822 7456 3754 2976 6682 865
693 Kabel en draad van metaal (behalv...174610106252631
694 Spijkers, schroeven, moeren, bout...3873984125666071 013714
695 Gereedschap voor handgebruik en v...2 1012 2381 8831 6471 6092 5492 657
696 Messenmakerswerk, lepels, vorken ...1 9901594513 2316326971 083
697 Keukengerei en huishoudelijke art...1031621421411167774
699 Metaalwaren, n.a.g.3 5473 5103 5463 3813 6813 9874 850
7 Machines en vervoermaterieel298 029365 640358 240389 844525 139558 217558 310
71 Generatoren en motoren1 8992 8452 5263 2203 00316 7465 241
711 Stoomgeneratoren (stoomketels) en........8.
712 Stoomturbines en andere dampturbines.374.16235163
713 Zuigermotoren met vonkontsteking ...641194225641362
714 (turbine)straalmotoren; schroeftu...44625121212319213 7341 379
716 Elektrische roterende machines1 3582 4491 5931 7082 5042 7472 932
718 Andere krachtwerktuigen32226051 36481210704
72 Gespecialiseerde machines16 42220 65024 99220 83139 05852 62353 899
721 Landbouwmachines (behalve tractors)9 8957 9978 80012 70827 10634 66226 790
722 Tractors....1010.
723 Delf- en graafmachines; machines ...6624 0511 924570124951 402
724 Machines voor de textiel- en de l...14753152721
725 Machines voor de papierindustrie523611334155531744
726 Machines voor de drukkerij en de ...9659733546223 4837 59614 250
727 Machines voor de voedingsindustrie62148331948837324
728 Machines en toestellen n.a.g.4 7727 43813 7646 7008 0779 66610 368
73 Machines voor metaalbewerking251532424315683476642
731 Gereedschapswerktuigen voor het v...1014731.598048
733 Gereedschapswerktuigen voor het n...4100.4052.
735 Delen en toebehoren voor de machi...202244356312580308341
737 Andere machines voor metaalbewerk...35130373636253
74 Diverse machines n.a.g.24 66731 31936 11447 51858 30076 49566 224
741 Verwarmings- en koelmachines1 8432 2692 6152 3582 5545 4315 394
742 Pompen en elevatoren voor vloeist...6276456435171 1391 6401 799
743 Andere pompen; compressoren, vent...4 7384 2385 1786 4149 14210 90611 020
744 Mechanisch transportmaterieel5611 1675471 6874821 7282 473
745 Andere niet elektrische machines12 15817 66420 65428 10035 79845 73536 794
746 Kogel-, rol-, naaldlagers e.d.240468307286448314371
747 Kranen e.d. artikelen voor leidin...3 6103 8445 3967 2527 2209 2917 117
748 Drijfwerkassen, krukken, kussenbl...6999646258661 1661 3001 194
749 Niet elektrische delen en onderde...191611504035214963
75 Kantoor- en automatische gegevens...154 036194 672173 365192 951265 328270 017268 149
751 Kantoormachines116 752167 324151 072165 904225 622236 227233 583
752 Automatische gegevens verwerkende...28 01519 20514 92319 12628 73025 42327 539
759 Onderdelen en toebehoren voor mac...9 2698 1427 3717 92110 9778 3677 028
76 Toestellen voor telecommunicatie ...47 59058 80350 76956 22573 61170 12276 776
761 Ontvangtoestellen voor televisie234496603396879349615
762 Ontvangtoestellen voor radio-omroep2081040192112
763 Toestellen voor het weergeven en/...7438973391614815177
764 Toestellen voor telecommunicatie;...46 40557 40049 82355 66772 66569 73975 972
77 Elektrische apparaten n.a.g.49 53853 53666 04864 69377 99464 21274 565
771 Elektrische krachtwerktuigen, n.a...4 4083 9383 3842 0123 1653 5593 511
772 Materiaal voor het geleiden en is...6 5049 2008 5068 6558 0949 49310 071
773 Artikelen voor stroomverdeling4 1273 8587 6923 5521 9992 4121 603
774 Elektromedische- en radiologische...14 59012 52611 08213 51213 52213 71321 057
775 Apparaten voor huishoudelijk gebruik1 8101 3211 9249 60813 0297 1252 923
776 Elektronenbuizen, transistors en ...3 7512 9114 2045 3705 2333 9898 431
778 Elektrische machines, apparaten e...14 34919 78129 25721 98532 95223 92126 968
78 Voertuigen voor wegvervoer7501 4195889918262 1742 261
781 Automobielen voor personenvervoer289188.1861294917
782 Automobielen voor goederenvervoer...2451..0727164
783 Overige automobielen1434.....
784 Delen en onderdelen voor automobi...229527314426402628553
785 Motorrijwielen, rijwielen met of ...68302134257413379353
786 Aanhangwagens, containers en ande...12731714012110146273
79 Ander vervoermaterieel2 8751 8653 4143 0996 3365 35210 554
791 Spoorwegmaterieel1.....1
792 Luchtvaartuigen; ruimtevaartuigen...2 8751 7163 4143 0996 3335 35210 552
793 Schepen en boten.149..3..
8 Diverse gefabriceerde goederen84 22880 00883 649105 639122 218128 274117 217
81 Geprefabriceerde bouwwerken, sani...2 9022 2292 5962 9592 5873 2822 696
811 Geprefabriceerde bouwwerken1 6761 2271 3011 8431 3092 3411 804
812 Sanitaire artikelen, installaties...110.300610
813 Verlichtingstoestellen n.a.g.1 2151 0011 2951 0861 278879892
82 Meubelen en toebehoren, artikelen...1 8521 8161 4141 1241 9041 4081 400
821 Meubelen en toebehoren e.d. art.1 8521 8161 4141 1241 9041 4081 400
83 Reisartikelen, handtassen e.d.77159300320276328162
831 Reisartikelen, handtassen en derg...77159300320276328162
84 Kleding en toebehoren20 33815 63212 21915 48721 0669 3432 550
841 Heren- en jongenskleding van text...7416112573179349
842 Dames- en meisjeskleding van text...18311747139750442346
843 Heren- en jongenskleding van brei...1 7032 8281 6063 5443 3433 33497
844 Dames- en meisjeskleding van brei...5 3843 7823 2173 9955 2021 683194
845 Kleding en kledingtoebehoren van ...7 6795 4394 8584 7819 3852 7041 110
846 Kledingtoebehoren van textielstoffen5 2173 2642 0182 8662 133822298
848 Kleding en kledingtoebehoren van ...97187461136179179155
85 Schoeisel284932542414656
851 Schoeisel284932542414656
87 Instrumenten en apparaten voor be...27 27929 43532 34837 00839 55737 12442 893
871 Optische instrumenten en apparaten9043 4402 0592 7944 760866783
872 Medische instrumenten en apparaten9 3389 18512 18217 30320 35622 42525 381
873 Verbruiksmeters en telinstrumenten4742223514566682 442783
874 Meet-, controle- en analyseinstru...16 56316 58817 75516 45513 77311 39015 945
88 Apparaten en benodigdheden voor f...1 7412 0801 29265887011 1481 109
881 Toestellen voor de fotografie en ...146523850963040
882 Produkten voor fotografie en cine...127355811279..
883 Cinematografische films; belicht ...20...0.
884 Optische elementen en brillen1 3721 9091 12039159510 978773
885 Uurwerken94847610510078166
89 Diverse fabrikaten, n.a.g.29 75528 56533 47947 54055 91665 59566 351
891 Wapens en munitie1192833596102726
892 Drukwerk8139346697491 0539081 363
893 Werken van kunstmatige plastische...20 76819 33422 20922 43423 40233 29732 192
894 Kinderwagens, speelgoed, spellen ...4 0783 3503 4313 3402 8942 7721 972
895 Kantoor- en schrijfbenodigdheden...5149261 10146931624772
896 Kunstvoorwerpen, voorwerpen voor ...324177279404256204282
897 Juwelen, goud- en zilversmidswerken1 1831 0161 2289821 6741 7481 852
898 Muziekinstrumenten; delen en toeb...1 3491 6401 1582 2201 035707705
899 Gefabriceerde artikelen, n.a.g.7151 1783 37716 91024 69125 61027 187
9 Niet afzonderlijk genoemde goederen551008889464586
91 Goederen vervoerd per post n.a.g........
911 Postpaketten, behalve diamant.......
93 Boordprovisie en benodigdheden vo...14454974452676
931 Boordprovisie en benodigdheden vo....454974452676
94 Complete fabrieksinstallaties.......
941 Complete fabrieksinstallaties.......
96 Niet in circulatie zijnde munten...17121..0
961 Niet in circulatie zijnde munten...17121..0
97 (Niet)-monetair goud2453371411910
971 Niet-monetair goud2421331111910
972 Monetair goud; Gouden munten; Mun...03242...
Niet elders genoemde goederen........
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 18-6-2019