Internationale handel; in- en uitvoer; SITC-3, landen(groepen) 1996-2017
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Uitvoerwaarde
Landen(groepen)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Letland
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.20112012 20132014201520162017
SITCPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.1 000 euro
Totaal goederen374 050393 871527 561408 508464 755512 883586 395
0 Voeding en levende dieren80 76060 55563 70569 289108 06197 96399 397
00 Levende dieren, m.u.v. dieren bed...4621 8562 0632 9225725571 129
001 Levende dieren, m.u.v. dieren bed...4621 8562 0632 9225725571 129
01 Vlees en vleesproducten8 7093 1102 9202 5416 2455 0403 423
011 Vlees van runderen, vers, gekoeld...2621093092223 5393 3211 738
012 Ander vlees en eetbare slachtafva...8 3802 9232 5512 1892 5581 5751 547
016 Vlees en eetbare slachtafvallen, ...59553841587250
017 Bereidingen en conserven van vlee...8222289907388
02 Zuivelproducten en eieren3 5442 9142 1222 7092 6361 6692 680
022 Melk, room en melkprodukten, m.u....884291216311376327
023 Boter en ander melkvet.275.193339226
024 Kaas en wrongel3 4452 5651 9922 4452 1421 1852 073
025 Vogeleieren; ovoalbumine113339291506954
03 Vis, schaal- en weekdieren en ber...1 8182 2321 0661 4081 7532 0752 705
034 Vis; vers, gekoeld of bevroren1 6751 4081 0261 3431 4581 5351 251
035 Vis; gedroogd, gerookt of gezouten1037700801
036 Schaal- en weekdieren; vers, geko...5042536312004891 062
037 Bereidingen van vis, schaal- en w...84224338751390
04 Granen en graanproducten1 3983555079911 6182 0102 309
041 Tarwe en mengkoren; niet gemalen....1700
042 Rijst248611481649
043 Gerst; niet gemalen1 084...100
044 Maïs (m.u.v. suikermaïs), niet ge...24382022187267
045 Andere granen; niet gemalen.21759610
046 Meel en bloem van tarwe of van me...00001112
047 Meel en bloem van andere granen1010114
048 Graanpreparaten, m.i.v. vruchteme...2633074739531 5151 9122 178
05 Groenten en fruit35 49631 03536 30437 13366 95349 91057 646
054 Groenten en wortels, vers, gekoel...18 44914 30916 29215 43434 36419 95122 439
056 Groenten en wortels; bereid of ve...625569924401657724772
057 Fruit; vers of gedroogd15 89515 87518 78820 51330 39327 67333 230
058 Bereidingen en conserven van frui...263115215431963899772
059 Ongegiste groente- en vruchtesapp...26416886353575664433
06 Suiker en suikerwerken, honing9478841 1831 7391 9442 2501 896
061 Suiker, melasse en honing5341100227131108331
062 Suikerwerk8958431 0831 5121 8122 1421 566
07 Koffie, thee, cacao, specerijen e...5 5054 9274 5975 6468 5279 95614 168
071 Koffie2 0981 3196201 0622 2092 0541 671
072 Cacao9185009008185242 8744 883
073 Chocolade en bereidingen met cacao1 3481 7731 9791 6062 6362 4635 483
074 Thee en maté5177297011 3771 4711 613922
075 Specerijen6246063987831 6879511 209
08 Veevoeder, m.u.v. niet gemalen gr...16 8676 3036 0035 7968 4116 4154 616
081 Veevoeder (m.u.v. niet gemalen gr...16 8676 3036 0035 7968 4116 4154 616
09 Bereide voedingsmiddelen n.a.g.6 0146 9396 9408 4059 40118 0828 825
091 Margarine en spijsvetten1 425...479392233
098 Bereide voedingsmiddelen n.a.g.4 589...8 92217 6908 591
1 Dranken en tabak8 83815 87116 80714 02512 34113 36816 415
11 Dranken8 4859 28211 7519 0726 5766 85810 414
111 Alcoholvrije dranken n.a.g.3402285168641 0531 055817
112 Alcoholhoudende dranken8 1459 05411 2358 2085 5235 8049 597
12 Tabak en tabaksfabrikaten3536 5885 0564 9535 7656 5106 001
121 Onbewerkte tabak; tabaksafvallen....514.
122 Tabaksfabrikaten (ook indien taba...3536 5885 0564 9535 7606 4966 001
2 Grondstoffen, niet eetbaar, behalv...24 09036 25331 18337 48440 24567 99291 315
21 Ongelooide huiden en vellen....761481
211 Ongelooide huiden en vellen....571072
212 Ruwe pelterijen....1949
22 Oliehoudende zaden en vruchten.6469063231234301
222 Oliehoudende zaden voor fijne oliën.3038171117550
223 Oliehoudende zaden voor andere oliën1726165246121159251
23 Ruwe, synthetische en geregenereb....2653053019468307
231 Natuurlijke rubber, balata, gutta.......21297
232 Synthetische rubber en afval.2653053019256210
24 Kurk en hout1950861884456280328
244 Ruwe natuurkurk en afval (m.i.v. ...0...0.0
245 Brandhout (m.u.v. houtafval) en h...00835124
246 Hout in plakjes, spanen e.d. en a...30001863567
247 Ruw hout3..87155481
248 Hout, enkel bewerkt1250853794110185256
25 Papierstof en papierafval....200170300
251 Papierstof en papierafval....200170300
26 Textielvezels, textielafval en lo...14198608712 1641 3981 485
261 Zijde.......
263 Katoen.0.06202
264 Jute en andere bastvezels, n.e.g.....000000
265 Andere plantaardige textielvezels...0010231
266 Synthetische textielvezels...067.
267 Kunstmatige textielvezels en afva......29.812
268 Wol en fijn en grof haar (m.i.v. ....0..000
269 Oude kleren e.d.; lompen en vodden14198608412 1421 3591 465
27 Natuurlijke meststoffen en ruwe m...1 910930830492564253356
272 Natuurlijke meststoffen311561891116
273 Steen, zand en grind17109555813
274 Zwavel en ijzerpyriet, niet gebrand....90.
277 Natuurlijke slijpmiddelen, n.a.g.2000102
278 Andere ruwe mineralen1 889908816482309234326
28 Metaalertsen en metaalafvallen1 174289273182472300428
281 IJzererts..2.360
282 Schroot, m.i.v. afvalingots, van ......024310258
283 Kopererts en concentraten daarvan.......2..
284 Nikkelerts, nikkelmatte, nikkelox.......0..
285 Aluminiumerts en aluminiumoxyde....61526
286 Uraniumerts en thoriumerts en con..........
287 Andere ertsen van non-ferrometalen244237228.15239
288 Resten van non-ferrometalen930524318220034309
289 Ertsen van edele metalen....211926
29 Andere ruwe dierlijke en plantaar...20 20233 97628 76434 69035 98765 27587 728
291 Ruwe dierlijke producten n.a.g.224102761 6572424987
292 Ruwe plantaardige producten n.a.g.19 97833 87428 68833 03435 74565 22687 642
3 Minerale brandstoffen, smeermiddel...7 3971 62574 0806 7758 5243 8713 492
32 Steenkool, cokes en briketten192261 9234 3945 862717323
321 Steenkool (m.u.v. geagglomereerde...501 8894 3735 567474.
322 Geagglomereerde steenkool, bruink...187263421293244323
325 Cokes en halfcokes, retortenkool....200
33 Ruwe aardolie en aardolieproducten7 1991 58672 1482 3682 6373 1373 149
333 Ruwe olie en ruwe olie uit bitumi.......110
334 Geraffineerde producten van aardolie7 1461 52271 8261 7702 1662 7142 812
335 Residuen van aardoliën.......
34 Aardgas en industriegas7121013261720
342 Propaan en butaan, in vloeibare vorm7101012241520
343 Aardgas....0..
344 Gasvormige koolwaterstoffen n.a.g..201210
345 Steenkoolgas, watergas, generator.......0..
35 Elektrische energie....0..
351 Elektrische energie....0..
4 Dierlijke en plantaardige oliën en...1 2534386011 220259456514
41 Dierlijke oliën en vetten.0.7141663
411 Dierlijke oliën en vetten.0.7141663
42 Plantaardige oliën en vetten1 2534386011 212211422423
421 Plantaardige fijne oliën en vetten905157542712173266122
422 Andere plantaardige oliën en vetten3482805950037156301
43 Was; mengsels en bereidingen van ...0.02351828
431 Bereide oliën en vetten; was; men...0.02351828
5 Chemische producten50 97567 54963 82753 73664 01281 94189 892
51 Organische chemische producten6 3321 6512 3582 4543 2504 6295 222
511 Koolwaterstoffen n.a.g.115512178160132
512 Alcoholen, fenolen en derivaten.5979344987871 4151 098
513 Carbonzuren277643748006577231 049
514 Verbindingen met stikstofhoudende...5683444402855441 3711 462
515 Organische verbindingen van niet-...2652331034513576188
516 Andere organische chemische produ....3635048081 0459841 293
52 Anorganische chemische producten1 5181 7591 072651875483585
522 Anorganische chemische elementen....1 277922.374158139
523 Metaalzouten en peroxozouten van ...309471..361260409
524 Andere anorganische chemische pro...14725281033133
525 Radio-actief en aanverwant materiaal1034.1638344
53 Kleur-, looi- en verfstoffen2 0442 2992 7833 4233 5505 1066 316
531 Synthetische organische kleurstof...748889648183106
532 Extracten voor het verven en het ...43573233497363
533 Pigmenten, verven, vernissen en d...1 9272 1552 6623 3273 4204 9506 148
54 Medicinale en farmaceutische prod...10 97224 40225 14418 24022 80137 40036 639
541 Medicinale en farmaceutische prod...1 3782 3082 673.3 237..
542 Geneesmiddelen (m.i.v. veterinair...9 59522 09422 472.19 564..
55 Etherische oliën, parfumerieën, ze...10 22910 0179 8576 3426 3596 4727 509
551 Etherische oliën en reukstoffen1 3637167909297221 1581 111
553 Parfumerieën en kosmetische artik...8 0778 2757 8433 8344 4944 0624 851
554 Zeep, onderhouds- en reinigingsmi...7891 0261 2241 5791 1431 2511 548
56 Kunstmatige meststoffen9901 3051 5362 1513 9535 8785 223
562 Kunstmatige meststoffen9901 3051 5362 1513 9535 8785 223
57 Kunststof in primaire vormen6 38914 60912 81011 77412 80611 98916 547
571 Polymeren van ethyleen, in primai...1 7752 1612 0222 3171 8452 3756 195
572 Polymeren van styreen, in primair...2 7292 0201 3841 3161 1621 158668
573 Polymeren van vinylchloride of va...20..97212140
574 Polyacetalen, andere polyethers e...5281 0432 1272 5162 3121 9743 593
575 Andere kunststof, in primaire vor...1 3379 3857 1965 3367 3126 0985 817
579 Resten en afval van kunststof..80193153383134
58 Werken van kunststof n.a.g.2 6002 9163 3602 9243 0003 5723 360
581 Buizen, slangen en hulpstukken va...87127123144507153342
582 Platen, vellen, foliën, stroken e...2 4902 7663 2212 7572 4543 3942 980
583 Monofilament alsmede staven en pr...23231623392537
59 Andere chemische producten9 9018 5914 9075 7767 4196 4128 491
591 Ontsmettingsmiddelen; insektendod...2 9022 6098344913253172
592 Zetmeel, inuline en tarwegluten; ...2 9282 5381 7171 7451 5521 4271 516
593 Springstoffen en pyrotechnische a.......612
597 Smeermiddelen, dopes, antivriespr...2 3022 2091 1482 1047752 4223 756
598 Andere chemische produkten n.a.g.1 7701 2361 2091 8784 9502 5083 044
599 Afvallen van de chemische of aanv...0.00400
6 Fabrikaten, hoofdzakelijk gerangsc...31 58835 43069 32648 48632 60631 00038 043
61 Leder en -waren, bereide pelterijen134153141371134124126
611 Leder809574290413440
612 Lederwaren n.a.g.; zadel- en tuig...54586681787985
613 Bereide pelterijen, (m.u.v. bontw...001116111
62 Rubberwaren n.a.g.2 2712 0821 9052 3782 4542 6153 382
621 Rubber in deegvorm, in platen, st...427465137394275450719
625 Buitenbanden en binnenbanden van ...1 6621 4661 5501 4931 5861 5841 991
629 Werken van rubber n.a.g.182150218491592581672
63 Kurk- en houtwaren, behalve meubelen8996513 1491 1891 1441 075966
633 Kurkwaren4223434
634 Fineer-, duplex-, triplex- en mul...1341412 070200338324238
635 Houtwaren, behalve meubelen7625081 077986802748725
64 Papier, karton en artikelen daarvan5 4526 2468 1789 2905 0965 1035 929
641 Papier en karton2 9193 2505 0366 2973 3013 8784 797
642 Artikelen van papier of karton2 5332 9963 1422 9941 7941 2251 133
65 Garens, weefsels e.d.10 9657 8138 40411 5596 9127 6599 272
651 Garens3 4442 4593 5593 843.1 843.
652 Weefsels van katoen181266195199204156246
653 Weefsels vervaardigd van syntheti...3 6292 1801 4851 1278651 1981 246
654 Andere weefsels17151925202217
655 Brei- en haakwerk, n.a.g.115125521223214198396
656 Tule, kant, borduurwerk, lint, pa...32425810360553958
657 Speciale garens en speciale weefs...1 0081 0899771 2571 1721 513.
658 Geconfectioneerde artikelen, gehe...8697205864 0608431 727.
659 Vloerbedekking (w.o. linoleum e.d...1 3777019587659449631 047
66 Fabrikaten van niet-metaalhoudend...1 3991 6501 8392 7375 1204 1262 047
661 Kalk (w.o. voor bemesting), cemen...1617211077109
662 Bouwmaterialen van klei of van vu...3514182241104117
663 Werken van minerale stoffen, n.a....158725574957598457302
664 Glas485137188418479588611
665 Glaswerk4383803499662 656975840
666 Huishoudelijk aardewerk2673776883641 2691 990167
667 Edelstenen, halfedelstenen en par.......120
67 IJzer en staal4 0017 81010 5204 0353 0943 8084 433
671 Ruw gietijzer, spiegelijzer, spon....4868734954
672 Ingots en dergelijke primaire vor.....1.20109
673 Gewalste platte producten van ijz...31615612195320516843
674 Gewalste platte producten van ijz...1 1191 5409391 3991 0431 1231 313
675 Gewalste platte producten van gel...554381201.76123315
676 Walsdraad, staven en profielen (m...422271241275905404780
677 Spoorstaven en andere bestanddele.......400
678 IJzer- en staaldraad111130.265415
679 Buizen, pijpen en holle profielen...1 5795 4038 9192 0036521 5731 153
68 Non-ferrometalen63631726 8168 7511 037817622
681 Zilver en metalen van de platinag....525 1527 864127134
682 Koper en koperlegeringen (ruw, st...70161 241346576552
683 Nikkel en nikkellegeringen (ruw, ....313132226
684 Aluminium en aluminiumlegeringen ...553290313527799734555
685 Lood en loodlegeringen (ruw, stav.......0.0
686 Zink en zinklegeringen (ruw, stav...13.97.1204
687 Tin en tinlegeringen (ruw, staven...00..300
689 Overige onedele non-ferrometalen ...020.1722
69 Metaalwaren n.a.g.5 8308 7078 3758 1757 6155 67311 265
691 Constructiewerken en afgewerkte d...5681 0601 3678575347931 311
692 Bergingsmiddelen van metaal voor ...53362045187312930
693 Kabel en draad van metaal (behalv...216154149172460215462
694 Spijkers, schroeven, moeren, bout...268585728625763517478
695 Gereedschap voor handgebruik en v...1 1081 1381 5191 435592550988
696 Messenmakerswerk, lepels, vorken ...141127931 691801659796
697 Keukengerei en huishoudelijke art...1 0672 7561 9647751 2916963 141
699 Metaalwaren, n.a.g.2 4572 5522 3522 5702 3002 1154 059
7 Machines en vervoermaterieel129 993139 346157 394131 005149 538160 550185 494
71 Generatoren en motoren8 2971 8901 8671 3961 6892 1122 635
711 Stoomgeneratoren (stoomketels) en...53131214518
712 Stoomturbines en andere dampturbines....1..
713 Zuigermotoren met vonkontsteking ...1 6031 4101 1941 1129491 4951 410
714 (turbine)straalmotoren; schroeftu...79011745114142
716 Elektrische roterende machines6 601468562239620368502
718 Andere krachtwerktuigen89961659131562
72 Gespecialiseerde machines11 68812 32323 18210 78314 37315 26114 518
721 Landbouwmachines (behalve tractors)4 0922 7506 2622 8243 3762 8251 881
722 Tractors609627672659477795611
723 Delf- en graafmachines; machines ...2 5042 4643 9953 0792 8302 7514 014
724 Machines voor de textiel- en de l...115274331224360330729
725 Machines voor de papierindustrie9121741212778180
726 Machines voor de drukkerij en de ...840600654991032 141967
727 Machines voor de voedingsindustrie8822 6114 6635672 5283 025729
728 Machines en toestellen n.a.g.2 5562 7806 6013 3204 5733 3175 408
73 Machines voor metaalbewerking4952 9791 1991 0491 747638548
731 Gereedschapswerktuigen voor het v...14635015145547244109
733 Gereedschapswerktuigen voor het n...00.127154744
735 Delen en toebehoren voor de machi...126398311357312192202
737 Andere machines voor metaalbewerk...2232 231873421734195193
74 Diverse machines n.a.g.11 07818 17514 47511 25018 17820 91317 798
741 Verwarmings- en koelmachines4 6248 9347 6822 5408 68012 2225 973
742 Pompen en elevatoren voor vloeist...1 7812 6301 1791 6541 1181 7461 859
743 Andere pompen; compressoren, vent...2 1512 1122 0502 4343 0902 3322 383
744 Mechanisch transportmaterieel1 0223 2241 3612 2022 6021 3852 521
745 Andere niet elektrische machines5543389921 3311 3761 4132 472
746 Kogel-, rol-, naaldlagers e.d.310373292264195396504
747 Kranen e.d. artikelen voor leidin...2293336345065657121 506
748 Drijfwerkassen, krukken, kussenbl...191178213270401477457
749 Niet elektrische delen en onderde...216527149151231122
75 Kantoor- en automatische gegevens...28 91539 83842 33536 36239 45643 16939 353
751 Kantoormachines3 1265 0876 2054 8206 3559 02211 734
752 Automatische gegevens verwerkende...15 04317 67820 26717 48018 90318 40420 174
759 Onderdelen en toebehoren voor mac...10 74617 07315 86414 06214 19815 7437 445
76 Toestellen voor telecommunicatie ...24 98420 15328 30040 03827 98319 52022 490
761 Ontvangtoestellen voor televisie4 7591 9251 9321 4141 3781 1752 072
762 Ontvangtoestellen voor radio-omroep53555412676174114
763 Toestellen voor het weergeven en/...1 60620161765263290453
764 Toestellen voor telecommunicatie;...18 56617 97225 69638 43226 26517 88219 852
77 Elektrische apparaten n.a.g.13 35411 11721 75515 73020 59925 63339 062
771 Elektrische krachtwerktuigen, n.a...1 7401 6441 6041 9301 5822 2753 190
772 Materiaal voor het geleiden en is...2 1831 3152 3451 9802 6983 0694 786
773 Artikelen voor stroomverdeling3525361 062466564601783
774 Elektromedische- en radiologische...3 2771 9843 1331263353 7613 557
775 Apparaten voor huishoudelijk gebruik1 4502 0002 0052 0271 8011 8172 337
776 Elektronenbuizen, transistors en ...6171 3025 7812 6524 0497 89417 579
778 Elektrische machines, apparaten e...3 7352 3375 8256 5499 5706 2176 830
78 Voertuigen voor wegvervoer26 52331 39422 42314 19525 01233 05348 768
781 Automobielen voor personenvervoer8 1204 3915 1303 3235 2154 3944 662
782 Automobielen voor goederenvervoer...6 2919 8795 7372 9293 6773 25511 494
783 Overige automobielen5 4289 4484 2631 5168 07615 30720 020
784 Delen en onderdelen voor automobi...1 8851 4892 0551 9583 4685 1908 023
785 Motorrijwielen, rijwielen met of ...2 0692 5162 7132 9502 5831 9971 989
786 Aanhangwagens, containers en ande...2 7293 6712 5251 5181 9942 9092 581
79 Ander vervoermaterieel4 6581 4771 858201502250323
791 Spoorwegmaterieel....18813
792 Luchtvaartuigen; ruimtevaartuigen...4 5031 3481 8271262649459
793 Schepen en boten1551293175219147251
8 Diverse gefabriceerde goederen38 82736 36649 93145 63348 15754 61260 628
81 Geprefabriceerde bouwwerken, sani...1 3871 2487 0132 0642 5052 4984 953
811 Geprefabriceerde bouwwerken551144 4752588171673
812 Sanitaire artikelen, installaties...5356028249941 1901 1751 084
813 Verlichtingstoestellen n.a.g.7975321 7148121 2341 2523 196
82 Meubelen en toebehoren, artikelen...5025148626261 1471 6331 481
821 Meubelen en toebehoren e.d. art.5025148626261 1471 6331 481
83 Reisartikelen, handtassen e.d.7971 1005 3081 2191 4243 1261 766
831 Reisartikelen, handtassen en derg...7971 1005 3081 2191 4243 1261 766
84 Kleding en toebehoren7 5978 7577 4017 8827 9589 98310 012
841 Heren- en jongenskleding van text...1 3131 8471 5651 6591 9372 1932 107
842 Dames- en meisjeskleding van text...1 4781 6451 3111 8861 6992 4132 325
843 Heren- en jongenskleding van brei...196188217376295516528
844 Dames- en meisjeskleding van brei...881563499448454675655
845 Kleding en kledingtoebehoren van ...2 8013 5662 5732 6062 2182 7023 166
846 Kledingtoebehoren van textielstoffen288277340286399440430
848 Kleding en kledingtoebehoren van ...6406728966229561 044802
85 Schoeisel2 5362 7992 2813 4392 8553 3885 866
851 Schoeisel2 5362 7992 2813 4392 8553 3885 866
87 Instrumenten en apparaten voor be...9 3797 8619 55410 8769 0619 87811 831
871 Optische instrumenten en apparaten562561 79723519594132
872 Medische instrumenten en apparaten2 4931 9842 0493 8592 5553 0713 746
873 Verbruiksmeters en telinstrumenten273023317986203
874 Meet-, controle- en analyseinstru...6 8035 5925 6856 7516 2326 6277 750
88 Apparaten en benodigdheden voor f...1 8001 8232 3562 3753 1572 8922 945
881 Toestellen voor de fotografie en ...22612727413491
882 Produkten voor fotografie en cine...3426129601 4101 9121 1081 903
883 Cinematografische films; belicht .........0
884 Optische elementen en brillen9177681 0066419331 321602
885 Uurwerken519436380252238330348
89 Diverse fabrikaten, n.a.g.14 82912 26315 15617 15120 05021 21421 773
891 Wapens en munitie1012..533
892 Drukwerk.......
893 Werken van kunstmatige plastische...6 5033 5614 8075 1305 3295 2946 129
894 Kinderwagens, speelgoed, spellen ...2 6262 2633 5413 8396 5374 4035 409
895 Kantoor- en schrijfbenodigdheden...284605520507569753742
896 Kunstvoorwerpen, voorwerpen voor ...1100934
897 Juwelen, goud- en zilversmidswerken44373233725383246
898 Muziekinstrumenten; delen en toeb...1 5252 3702 1272 5353 0035 4143 837
899 Gefabriceerde artikelen, n.a.g.3 3582 5473 4664 3363 6954 5594 239
9 Niet afzonderlijk genoemde goederen3294397068551 0121 1301 206
91 Goederen vervoerd per post n.a.g........
911 Postpaketten, behalve diamant.......
93 Boordprovisie en benodigdheden vo...2894397018559821 1241 205
931 Boordprovisie en benodigdheden vo....4397018559821 1241 205
94 Complete fabrieksinstallaties....1..
941 Complete fabrieksinstallaties....1..
96 Niet in circulatie zijnde munten.......10.
961 Niet in circulatie zijnde munten.......10.
97 (Niet)-monetair goud40.5.2761
971 Niet-monetair goud....2761
972 Monetair goud; Gouden munten; Mun...40.5....
Niet elders genoemde goederen........
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 18-6-2019