Internationale handel; in- en uitvoer; SITC-3, landen(groepen) 1996-2017
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Uitvoerwaarde
Landen(groepen)Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.Tsjechië (Republiek)
PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.20112012 20132014201520162017
SITCPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.1 000 euro
Totaal goederen5 946 7455 992 1966 014 8326 543 7456 569 3556 706 3426 982 815
0 Voeding en levende dieren403 181419 835465 119476 984536 688589 127558 076
00 Levende dieren, m.u.v. dieren bed...7 9147 9064 5604 9205 1162 7653 482
001 Levende dieren, m.u.v. dieren bed...7 9147 9064 5604 9205 1162 7653 482
01 Vlees en vleesproducten68 08195 08092 41094 386112 347101 01189 048
011 Vlees van runderen, vers, gekoeld...9 76815 55314 56415 79222 69326 37230 006
012 Ander vlees en eetbare slachtafva...52 70267 94048 03544 47348 95146 72245 462
016 Vlees en eetbare slachtafvallen, ...3 7899 87724 79125 89230 99719 7447 577
017 Bereidingen en conserven van vlee...1 8211 7105 0218 2299 7068 1746 002
02 Zuivelproducten en eieren17 22018 62223 21223 25528 84630 41931 082
022 Melk, room en melkprodukten, m.u....1 7321 6011 7192 2753 3662 7342 485
023 Boter en ander melkvet9123332 0331 3323 4911 4382 737
024 Kaas en wrongel9 68911 75112 51814 38917 48921 09320 264
025 Vogeleieren; ovoalbumine4 8884 9376 9425 2584 5005 1535 595
03 Vis, schaal- en weekdieren en ber...10 72310 6679 1199 32210 41411 10413 070
034 Vis; vers, gekoeld of bevroren8 2847 3815 7485 5925 4334 8924 582
035 Vis; gedroogd, gerookt of gezouten113193379453666206311
036 Schaal- en weekdieren; vers, geko...1 2001 3291 2711 4671 5342 2523 864
037 Bereidingen van vis, schaal- en w...1 1261 7651 7211 8092 7823 7544 313
04 Granen en graanproducten8 2387 8688 87610 09511 65512 46116 304
041 Tarwe en mengkoren; niet gemalen6933421718955
042 Rijst2655708201 3951 3181 3161 278
043 Gerst; niet gemalen1017.4300
044 Maïs (m.u.v. suikermaïs), niet ge...2020792134
045 Andere granen; niet gemalen.756611687193137186
046 Meel en bloem van tarwe of van me...5995120230131148121
047 Meel en bloem van andere granen14483629504279
048 Graanpreparaten, m.i.v. vruchteme...7 7557 0567 7228 3379 65210 79214 601
05 Groenten en fruit175 538165 157177 877177 430200 370245 504234 061
054 Groenten en wortels, vers, gekoel...92 59378 67988 09286 48595 28196 98487 812
056 Groenten en wortels; bereid of ve...18 43716 67716 33916 22718 48921 34720 399
057 Fruit; vers of gedroogd50 42154 33359 23460 28168 701106 433105 304
058 Bereidingen en conserven van frui...8 7929 6089 2029 7299 07611 02211 063
059 Ongegiste groente- en vruchtesapp...5 2955 8595 0114 7088 8229 7189 483
06 Suiker en suikerwerken, honing10 4899 2299 6458 67210 00013 09012 408
061 Suiker, melasse en honing3 8823 9164 1923 589..4 872
062 Suikerwerk6 6075 3135 4545 083..7 536
07 Koffie, thee, cacao, specerijen e...43 89638 88756 71968 28977 74369 91963 363
071 Koffie6 1866 0579 0778 55510 50412 25810 702
072 Cacao24 36318 02127 49639 72747 05538 68326 528
073 Chocolade en bereidingen met cacao6 3766 7677 2808 0539 0498 36314 062
074 Thee en maté2 3242 0142 3913 1734 0214 2064 993
075 Specerijen4 6476 02810 4758 7807 1156 4097 078
08 Veevoeder, m.u.v. niet gemalen gr...23 29823 65929 58232 18334 74452 22448 606
081 Veevoeder (m.u.v. niet gemalen gr...23 29823 65929 58232 18334 74452 22448 606
09 Bereide voedingsmiddelen n.a.g.37 78342 75953 11948 43345 45250 63046 654
091 Margarine en spijsvetten4 3791 8012 5332 6752 217.1 272
098 Bereide voedingsmiddelen n.a.g.33 40440 95850 58645 75743 235.45 381
1 Dranken en tabak31 40440 51053 38238 49031 69524 70926 208
11 Dranken21 02526 70934 93526 71127 20718 76618 357
111 Alcoholvrije dranken n.a.g.15 57021 17029 49117 33717 4927 9347 401
112 Alcoholhoudende dranken5 4555 5395 4449 3749 71510 83210 956
12 Tabak en tabaksfabrikaten10 37913 80018 44711 7794 4895 9427 852
121 Onbewerkte tabak; tabaksafvallen4271 4621 873693321631
122 Tabaksfabrikaten (ook indien taba...9 95212 33816 57411 0864 4565 7797 851
2 Grondstoffen, niet eetbaar, behalv...224 330220 266166 710173 346193 551209 563222 725
21 Ongelooide huiden en vellen62124193.5161 6021 472
211 Ongelooide huiden en vellen62124193.4211 5791 364
212 Ruwe pelterijen....9524108
22 Oliehoudende zaden en vruchten1 9904 0725 4496 598..6 342
222 Oliehoudende zaden voor fijne oliën1 6043 6204 2724 9685 0335 2195 516
223 Oliehoudende zaden voor andere oliën3874521 1771 630..826
23 Ruwe, synthetische en geregenereb...27 14830 61917 71219 326...
231 Natuurlijke rubber, balata, gutta.....34792199453570
232 Synthetische rubber en afval27 14830 61917 36519 234...
24 Kurk en hout17 67815 06513 67513 01114 27212 80018 667
244 Ruwe natuurkurk en afval (m.i.v. ....0.11.1
245 Brandhout (m.u.v. houtafval) en h...0223625465439
246 Hout in plakjes, spanen e.d. en a...20131125384122317
247 Ruw hout1901411322 251763356
248 Hout, enkel bewerkt17 65714 94013 48712 82711 58911 86017 955
25 Papierstof en papierafval25 50834 8891 9111731 0632 5724 637
251 Papierstof en papierafval25 50834 8891 9111731 0632 5724 637
26 Textielvezels, textielafval en lo...5684913162841 0918481 721
261 Zijde.......
263 Katoen050196117129
264 Jute en andere bastvezels, n.e.g....0703637972
265 Andere plantaardige textielvezels...5412358134184207
266 Synthetische textielvezels4916110565106116.
267 Kunstmatige textielvezels en afva...72.0.02
268 Wol en fijn en grof haar (m.i.v. ...1214000
269 Oude kleren e.d.; lompen en vodden15228116176813424436
27 Natuurlijke meststoffen en ruwe m...4 9577 5527 38112 1669 9758 2977 829
272 Natuurlijke meststoffen3035771 0581 0081 2201 3201 172
273 Steen, zand en grind395294164986413647
274 Zwavel en ijzerpyriet, niet gebrand11.9793948
277 Natuurlijke slijpmiddelen, n.a.g.564910920913233740
278 Andere ruwe mineralen4 5586 8736 12010 7777 5586 1885 922
28 Metaalertsen en metaalafvallen26 91415 2176 6217 9649 8309 331.
281 IJzererts2961743210.56
282 Schroot, m.i.v. afvalingots, van ...2543511 1512 0792 6252 577508
283 Kopererts en concentraten daarvan......032.13
284 Nikkelerts, nikkelmatte, nikkelox.......0..
285 Aluminiumerts en aluminiumoxyde8673434153806791 171429
286 Uraniumerts en thoriumerts en con..........
287 Andere ertsen van non-ferrometalen1 7411 3641 0491 112554..
288 Resten van non-ferrometalen24 02013 1543 9894 3505 6165 1885 989
289 Ertsen van edele metalen4...11462
29 Andere ruwe dierlijke en plantaar...119 505112 237113 452113 825129 356144 999146 821
291 Ruwe dierlijke producten n.a.g.6 2288 8436 2084 6933 9594 8595 485
292 Ruwe plantaardige producten n.a.g.113 278103 393107 244109 131125 397140 140141 336
3 Minerale brandstoffen, smeermiddel...17 09561 60339 06369 04153 06751 27860 652
32 Steenkool, cokes en briketten146250539292628384413
321 Steenkool (m.u.v. geagglomereerde...7651183..
322 Geagglomereerde steenkool, bruink...139244534291412383411
325 Cokes en halfcokes, retortenkool....3302
33 Ruwe aardolie en aardolieproducten9 22312 12411 46412 29016 00716 73813 801
333 Ruwe olie en ruwe olie uit bitumi.......162.
334 Geraffineerde producten van aardolie8 0059 0868 6858 50411 78713 49310 051
335 Residuen van aardoliën.......
34 Aardgas en industriegas7 72649 23027 06056 45936 43334 15646 438
342 Propaan en butaan, in vloeibare vorm7 72249 20926 35156 42836 38231 34136 113
343 Aardgas....0..
344 Gasvormige koolwaterstoffen n.a.g.42170931512 81510 325
345 Steenkoolgas, watergas, generator.......0..
35 Elektrische energie....0..
351 Elektrische energie....0..
4 Dierlijke en plantaardige oliën en...23 79520 38421 56019 02821 20117 55322 623
41 Dierlijke oliën en vetten1 8241 7542 2843 6476 0116 3055 372
411 Dierlijke oliën en vetten1 8241 7542 2843 6476 0116 3055 372
42 Plantaardige oliën en vetten14 40114 41413 54410 68710 4138 09912 375
421 Plantaardige fijne oliën en vetten8603471 3081 9571 2027911 624
422 Andere plantaardige oliën en vetten13 54114 06712 2368 7309 2127 30910 751
43 Was; mengsels en bereidingen van ...7 5714 2165 7324 6944 7773 1484 876
431 Bereide oliën en vetten; was; men...7 5714 2165 7324 6944 7773 1484 876
5 Chemische producten823 363785 623779 667769 084872 282925 213873 515
51 Organische chemische producten148 823123 383116 81791 912137 072158 337134 513
511 Koolwaterstoffen n.a.g.64 64138 10748 04632 19975 38594 29770 341
512 Alcoholen, fenolen en derivaten.17 24520 85916 80221 99927 76821 797
513 Carbonzuren16 11917 68418 51918 90418 04715 96918 211
514 Verbindingen met stikstofhoudende...9 0858 3738 4007 1768 9148 7859 047
515 Organische verbindingen van niet-...6 9486 3678 11010 9354 8433 5395 155
516 Andere organische chemische produ....35 60812 8825 8957 8847 9809 963
52 Anorganische chemische producten21 83615 65321 11822 59625 23029 48727 530
522 Anorganische chemische elementen....10 43815 731.14 45718 27816 877
523 Metaalzouten en peroxozouten van ...2 9482 7672 9992 2064 9356 6366 062
524 Andere anorganische chemische pro...598597578.3 4051 417953
525 Radio-actief en aanverwant materiaal2 9281 8511 8091 8782 4343 1563 638
53 Kleur-, looi- en verfstoffen27 59230 92132 26032 57032 07235 48445 034
531 Synthetische organische kleurstof...1 3381 4731 2071 7801 8051 9802 256
532 Extracten voor het verven en het ...6747596619311 3031 3101 538
533 Pigmenten, verven, vernissen en d...25 58028 68930 39329 85928 96432 19541 239
54 Medicinale en farmaceutische prod...320 996280 060268 256257 810290 801311 300271 652
541 Medicinale en farmaceutische prod.......56 262..
542 Geneesmiddelen (m.i.v. veterinair.......234 539..
55 Etherische oliën, parfumerieën, ze...28 62437 60637 69048 26654 05155 19252 173
551 Etherische oliën en reukstoffen5 1085 9265 9925 6545 9617 2577 719
553 Parfumerieën en kosmetische artik...11 86020 77619 52230 58437 36738 20630 888
554 Zeep, onderhouds- en reinigingsmi...11 65610 90412 17612 02910 7229 72913 566
56 Kunstmatige meststoffen3 4242 7532 9204 0066 5173 6053 829
562 Kunstmatige meststoffen3 4242 7532 9204 0066 5173 6053 829
57 Kunststof in primaire vormen164 901186 876163 375195 471213 753214 774195 219
571 Polymeren van ethyleen, in primai...9 49611 08013 84520 40130 50743 50036 961
572 Polymeren van styreen, in primair...40 66538 36639 49253 39356 13742 60826 658
573 Polymeren van vinylchloride of va...6 0015 6912 7923 1182 3873 1903 592
574 Polyacetalen, andere polyethers e...68 18477 56459 92762 00267 28263 94359 454
575 Andere kunststof, in primaire vor...39 94353 71244 75754 87055 91960 11667 324
579 Resten en afval van kunststof6114642 5621 6861 5211 4151 229
58 Werken van kunststof n.a.g.33 36040 37339 94942 16437 89047 36255 362
581 Buizen, slangen en hulpstukken va...7 6707 4076 9777 3596 1346 8547 175
582 Platen, vellen, foliën, stroken e...25 27432 43832 47034 36131 24635 70543 224
583 Monofilament alsmede staven en pr...4165295024435114 8044 964
59 Andere chemische producten73 80767 99797 28174 28974 89569 67188 204
591 Ontsmettingsmiddelen; insektendod...12 35213 22116 77912 4489 4084 5382 249
592 Zetmeel, inuline en tarwegluten; ...15 50313 16716 81013 50415 18418 29221 182
593 Springstoffen en pyrotechnische a...0...32.0
597 Smeermiddelen, dopes, antivriespr...9 89610 41112 17111 0788 6529 3479 445
598 Andere chemische produkten n.a.g.36 05331 19751 52237 25941 58337 44455 278
599 Afvallen van de chemische of aanv...32..375149
6 Fabrikaten, hoofdzakelijk gerangsc...438 056409 901417 244549 453498 721548 761621 399
61 Leder en -waren, bereide pelterijen365365342455820555783
611 Leder130102130148361207279
612 Lederwaren n.a.g.; zadel- en tuig...233259208302372300475
613 Bereide pelterijen, (m.u.v. bontw...3355874829
62 Rubberwaren n.a.g.39 88034 73422 54632 58032 20645 21658 427
621 Rubber in deegvorm, in platen, st...19 26514 9473 3964 1393 8716 7424 495
625 Buitenbanden en binnenbanden van ...14 76115 67515 32624 73024 49429 98941 079
629 Werken van rubber n.a.g.5 8554 1123 8243 7113 8428 48412 853
63 Kurk- en houtwaren, behalve meubelen4 1375 4045 6007 1776 1486 3617 939
633 Kurkwaren50163315261620
634 Fineer-, duplex-, triplex- en mul...1 0081 1011 1941 9731 0321 0631 545
635 Houtwaren, behalve meubelen3 0794 2874 3745 1905 0895 2836 374
64 Papier, karton en artikelen daarvan73 78863 49460 42561 00575 11077 76787 369
641 Papier en karton38 87031 82931 88433 27341 52546 59148 003
642 Artikelen van papier of karton34 91831 66428 54227 73133 58531 17639 366
65 Garens, weefsels e.d.56 08053 98666 03163 48664 859115 391118 846
651 Garens21 85020 80130 50628 488.24 903.
652 Weefsels van katoen1 2721 0321 3741 4271 6762 2922 362
653 Weefsels vervaardigd van syntheti...1 9092 1613 0532 5362 5593 3793 514
654 Andere weefsels269485420620540623638
655 Brei- en haakwerk, n.a.g.5011 2101 1191 1941 2591 6202 281
656 Tule, kant, borduurwerk, lint, pa...1 1089323796516045151 056
657 Speciale garens en speciale weefs...6 1537 4587 7558 80011 52252 140.
658 Geconfectioneerde artikelen, gehe...6 4374 8364 7393 1173 9256 26414 411
659 Vloerbedekking (w.o. linoleum e.d...16 57915 07116 68616 65216 94523 65524 783
66 Fabrikaten van niet-metaalhoudend...16 75112 88818 41617 25020 44423 98723 414
661 Kalk (w.o. voor bemesting), cemen...439418462371582.662
662 Bouwmaterialen van klei of van vu...2 1361 3731 9017651 161.2 022
663 Werken van minerale stoffen, n.a....6 2525 6549 0518 72612 70012 91110 311
664 Glas4 3571 6112 6501 4082 1131 8092 925
665 Glaswerk2 5882 8233 0042 6922 6074 6675 457
666 Huishoudelijk aardewerk9801 0081 3493 2881 2611 4932 035
667 Edelstenen, halfedelstenen en par.......2112
67 IJzer en staal87 44282 48287 735113 926121 873104 057115 631
671 Ruw gietijzer, spiegelijzer, spon...3 6555 6934 0789 1649 9266 5536 588
672 Ingots en dergelijke primaire vor...9 2936 7553 2493 1454 6411 330515
673 Gewalste platte producten van ijz...9 15614 39215 29815 51712 77311 43415 288
674 Gewalste platte producten van ijz...18 47815 72020 48729 76237 06933 85542 991
675 Gewalste platte producten van gel...13 47910 45116 74927 14733 89824 35224 415
676 Walsdraad, staven en profielen (m...7 2485 7307 9345 3004 8325 4675 339
677 Spoorstaven en andere bestanddele....15295726236
678 IJzer- en staaldraad4 1015 8387 9779 0157 5775 6194 562
679 Buizen, pijpen en holle profielen...22 03217 88711 66914 80511 09415 44415 927
68 Non-ferrometalen80 83974 17968 008140 96285 52677 92476 442
681 Zilver en metalen van de platinag...2076142818 6111 7101 878594
682 Koper en koperlegeringen (ruw, st...4 51615 7819 678.1 8412 3182 888
683 Nikkel en nikkellegeringen (ruw, ....12 5178 730.14 8588 5577 550
684 Aluminium en aluminiumlegeringen ...27 64136 26041 05267 64359 15760 49854 326
685 Lood en loodlegeringen (ruw, stav...16719174266214140
686 Zink en zinklegeringen (ruw, stav...7 3035 5184 4584 5364 6672 7108 116
687 Tin en tinlegeringen (ruw, staven...3 2082 2943 0373 7412 6081 8132 730
689 Overige onedele non-ferrometalen ...1 2631 0046981 543471136237
69 Metaalwaren n.a.g.78 77482 37088 140112 61391 73597 504132 548
691 Constructiewerken en afgewerkte d...5 4496 3806 81213 32417 3669 7898 582
692 Bergingsmiddelen van metaal voor ...2 0321 3031 9443 5824 2346 5956 276
693 Kabel en draad van metaal (behalv...1 9711 5211 1262 4272 8521 9282 907
694 Spijkers, schroeven, moeren, bout...10 9299 47511 78512 79113 20117 45725 782
695 Gereedschap voor handgebruik en v...20 15623 67223 39126 6387 98310 59215 116
696 Messenmakerswerk, lepels, vorken ...9278869921 9388574561 539
697 Keukengerei en huishoudelijke art...2 5912 7282 4432 5187 2102 9474 703
699 Metaalwaren, n.a.g.34 71936 40539 64749 39438 03147 73967 643
7 Machines en vervoermaterieel3 493 4733 527 8323 486 4413 822 6693 641 7203 568 1303 672 291
71 Generatoren en motoren24 76174 25340 38238 64921 46011 94017 662
711 Stoomgeneratoren (stoomketels) en...31142926475146563 112
712 Stoomturbines en andere dampturbines.329..5..
713 Zuigermotoren met vonkontsteking ...3 8063 7594 0933 9174 8224 5776 295
714 (turbine)straalmotoren; schroeftu...3209139505143175
716 Elektrische roterende machines18 85165 91224 85524 02910 8724 2674 898
718 Andere krachtwerktuigen1 7623 82411 07910 5895 1102 8983 182
72 Gespecialiseerde machines59 32569 19065 22579 46290 94081 77390 669
721 Landbouwmachines (behalve tractors)12 64316 25913 37916 64913 75916 77013 506
722 Tractors4 1733 2544 1965 4743 9822 5793 479
723 Delf- en graafmachines; machines ...8 4828 3129 06415 63821 30219 07919 646
724 Machines voor de textiel- en de l...1 6682 1222 4661 9002 2341 8001 784
725 Machines voor de papierindustrie8641 5891 4137 5584 0983 8644 700
726 Machines voor de drukkerij en de ...5 3025 4084 9303 5098 8481 8913 305
727 Machines voor de voedingsindustrie7 43510 51410 52910 0318 0337 48511 776
728 Machines en toestellen n.a.g.18 75921 73219 24718 70428 68428 30432 473
73 Machines voor metaalbewerking28 96726 34021 41335 69120 81918 69334 297
731 Gereedschapswerktuigen voor het v...6 7084 6133 6277 3953 1514 5417 889
733 Gereedschapswerktuigen voor het n...3 9923 2091 8644 8135 4112 8674 227
735 Delen en toebehoren voor de machi...11 9088 1717 1048 3763 2043 0255 421
737 Andere machines voor metaalbewerk...6 35910 3478 81715 1089 0538 26016 760
74 Diverse machines n.a.g.120 209120 635123 749149 299155 664158 731171 480
741 Verwarmings- en koelmachines15 58019 71426 47225 61429 24123 29415 763
742 Pompen en elevatoren voor vloeist...19 80611 22512 10517 81014 84611 92914 328
743 Andere pompen; compressoren, vent...11 79314 14413 31614 23117 23723 87024 738
744 Mechanisch transportmaterieel24 30731 02322 18631 13935 31039 04349 016
745 Andere niet elektrische machines9 87213 96111 03412 82914 81917 42818 354
746 Kogel-, rol-, naaldlagers e.d.13 15011 61712 58817 27417 13717 16218 788
747 Kranen e.d. artikelen voor leidin...21 20814 42916 70717 03617 27214 81919 966
748 Drijfwerkassen, krukken, kussenbl...2 9333 0896 9808 4925 3296 1155 320
749 Niet elektrische delen en onderde...1 5601 4342 3614 8754 4735 0715 207
75 Kantoor- en automatische gegevens...2 234 0542 279 3392 260 9392 415 3532 338 9422 071 935491 496
751 Kantoormachines136 931173 138209 545212 718182 812176 493176 991
752 Automatische gegevens verwerkende...445 865423 862344 850404 099208 603138 414231 713
759 Onderdelen en toebehoren voor mac...1 651 2581 682 3381 706 5451 798 5371 947 5271 757 02882 792
76 Toestellen voor telecommunicatie ...440 340334 799319 562435 012384 270402 766507 466
761 Ontvangtoestellen voor televisie179 93276 09946 86356 91143 40442 68654 194
762 Ontvangtoestellen voor radio-omroep4695565241 3631 0181 3751 343
763 Toestellen voor het weergeven en/...2 2601 8141 5762 6871 4412 7033 342
764 Toestellen voor telecommunicatie;...257 680256 330270 598374 051338 407356 002448 587
77 Elektrische apparaten n.a.g.299 553366 191376 913361 636326 681472 9002 058 852
771 Elektrische krachtwerktuigen, n.a...39 59839 63733 36239 02831 32030 91037 138
772 Materiaal voor het geleiden en is...46 03446 28447 24146 44744 41847 78851 025
773 Artikelen voor stroomverdeling24 41423 21922 62034 16424 85623 78429 040
774 Elektromedische- en radiologische...17 77428 35619 50717 02222 62215 01918 278
775 Apparaten voor huishoudelijk gebruik3 97680 512111 44191 54681 13082 94991 597
776 Elektronenbuizen, transistors en ...98 83084 67185 29983 90676 710231 5761 774 057
778 Elektrische machines, apparaten e...68 92663 51357 44449 52245 62540 87457 716
78 Voertuigen voor wegvervoer274 373254 839277 119306 048297 492336 915290 744
781 Automobielen voor personenvervoer93 66076 99956 56774 09620 81520 15926 177
782 Automobielen voor goederenvervoer...31 41930 22844 55341 55849 45754 12548 250
783 Overige automobielen101 369106 582133 273144 907158 844175 425121 287
784 Delen en onderdelen voor automobi...29 21120 12425 38424 65336 97441 78149 749
785 Motorrijwielen, rijwielen met of ...14 30114 12011 49512 86222 68731 34032 558
786 Aanhangwagens, containers en ande...4 4136 7865 8477 9738 71514 08512 723
79 Ander vervoermaterieel11 8922 2451 1381 5175 45212 4779 625
791 Spoorwegmaterieel1 4361 1155829221 0403 3343 451
792 Luchtvaartuigen; ruimtevaartuigen...3362824965433 4347 9455 256
793 Schepen en boten10 12184860539781 198919
8 Diverse gefabriceerde goederen489 521486 280582 188622 784717 086767 902921 201
81 Geprefabriceerde bouwwerken, sani...17 54013 60414 06012 42511 77014 36323 104
811 Geprefabriceerde bouwwerken1 864853771 5602 0562 1586 907
812 Sanitaire artikelen, installaties...11 2797 8147 6524 0155 3456 5376 144
813 Verlichtingstoestellen n.a.g.4 3985 7056 0316 8504 3685 66810 052
82 Meubelen en toebehoren, artikelen...9 3589 7628 83310 95013 42814 43715 856
821 Meubelen en toebehoren e.d. art.9 3589 7628 83310 95013 42814 43715 856
83 Reisartikelen, handtassen e.d.7 4677 6528 2138 49311 37615 61218 148
831 Reisartikelen, handtassen en derg...7 4677 6528 2138 49311 37615 61218 148
84 Kleding en toebehoren47 10453 01756 74872 54073 20283 545115 524
841 Heren- en jongenskleding van text...4 5956 0457 11610 30310 23211 42114 698
842 Dames- en meisjeskleding van text...5 8356 5345 8678 3679 00010 60216 545
843 Heren- en jongenskleding van brei...3 3833 1683 7605 6856 3018 3169 065
844 Dames- en meisjeskleding van brei...6 2807 5248 98210 84911 17513 03217 389
845 Kleding en kledingtoebehoren van ...18 16920 16120 88126 01524 47727 46141 583
846 Kledingtoebehoren van textielstoffen5 1406 5545 9026 5016 8846 1897 793
848 Kleding en kledingtoebehoren van ...3 7023 0304 2414 8205 1326 5248 451
85 Schoeisel24 06730 90937 68937 42842 45446 15760 922
851 Schoeisel24 06730 90937 68937 42842 45446 15760 922
87 Instrumenten en apparaten voor be...183 684164 929202 866204 920281 889268 154290 302
871 Optische instrumenten en apparaten52 45536 76432 59644 595121 390118 268154 457
872 Medische instrumenten en apparaten67 52265 07894 07772 86582 26680 75178 955
873 Verbruiksmeters en telinstrumenten1 0932 6576873371 0421 7422 676
874 Meet-, controle- en analyseinstru...62 61460 43175 50687 12477 19167 39354 215
88 Apparaten en benodigdheden voor f...21 42033 71438 37139 20860 38164 99465 405
881 Toestellen voor de fotografie en ...9719329819461 8989751 335
882 Produkten voor fotografie en cine...8 37210 92410 75916 18720 41519 07420 712
883 Cinematografische films; belicht ...00..0..
884 Optische elementen en brillen11 45020 76925 39720 89534 43440 71241 474
885 Uurwerken6281 0891 2341 1793 6354 2341 883
89 Diverse fabrikaten, n.a.g.178 882172 693215 408236 821222 585260 641331 941
891 Wapens en munitie685.973376
892 Drukwerk.......
893 Werken van kunstmatige plastische...29 01339 58353 57359 24159 09955 16355 529
894 Kinderwagens, speelgoed, spellen ...17 26613 74915 37531 10430 02933 88141 507
895 Kantoor- en schrijfbenodigdheden...34 45532 26032 91830 22828 40126 87321 169
896 Kunstvoorwerpen, voorwerpen voor ...28231544433153888
897 Juwelen, goud- en zilversmidswerken3351 4403085441 3451 078869
898 Muziekinstrumenten; delen en toeb...61 36547 14567 81869 89668 31196 532159 141
899 Gefabriceerde artikelen, n.a.g.28 63630 68136 70126 45427 97941 18347 094
9 Niet afzonderlijk genoemde goederen2 52719 9613 4582 8663 3434 1064 124
91 Goederen vervoerd per post n.a.g........
911 Postpaketten, behalve diamant.......
93 Boordprovisie en benodigdheden vo...2 0992 4483 2292 7362 9354 0914 119
931 Boordprovisie en benodigdheden vo....2 4483 2292 7362 9354 0914 119
94 Complete fabrieksinstallaties....12..
941 Complete fabrieksinstallaties....12..
96 Niet in circulatie zijnde munten...322181200.
961 Niet in circulatie zijnde munten...322181200.
97 (Niet)-monetair goud39617 492220128375165
971 Niet-monetair goud017 455..375165
972 Monetair goud; Gouden munten; Mun...39637220128...
Niet elders genoemde goederen........
© Centraal Bureau voor de Statistiek, Den Haag/Heerlen 19-6-2019