Personenauto's; voertuigkenmerken, regio's, 1 januari
OnderwerpenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.BouwjarenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele in de richting van de pijl.Pas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar kolommen.PeriodenPas de indeling van de tabel aan. Verplaats variabele naar rijen.20102011201220132014201520162017
Brandstofsoort van personenauto'sDieselBouwjaar 1894aantal00000000
Bouwjaar 189500000000
Bouwjaar 189600000000
Bouwjaar 189700000000
Bouwjaar 189800000000
Bouwjaar 189900000000
Bouwjaar 190000000000
Bouwjaar 190100000000
Bouwjaar 190200000000
Bouwjaar 190300000000
Bouwjaar 190400000000
Bouwjaar 190500000000
Bouwjaar 190600000000
Bouwjaar 190700000000
Bouwjaar 190800000000
Bouwjaar 190900000000
Bouwjaar 191000000000
Bouwjaar 191100000000
Bouwjaar 191200000000
Bouwjaar 191300000000
Bouwjaar 191400000000
Bouwjaar 191500000000
Bouwjaar 191600000000
Bouwjaar 191700000000
Bouwjaar 191800000000
Bouwjaar 191900000000
Bouwjaar 192000000000
Bouwjaar 192100000000
Bouwjaar 192200000000
Bouwjaar 192300000000
Bouwjaar 192400000000
Bouwjaar 192500000000
Bouwjaar 192600000000
Bouwjaar 192700000000
Bouwjaar 192811111111
Bouwjaar 192900000000
Bouwjaar 193000000000
Bouwjaar 193101111111
Bouwjaar 193200000000
Bouwjaar 193300000000
Bouwjaar 193400000000
Bouwjaar 193500000000
Bouwjaar 193601111111
Bouwjaar 193700000000
Bouwjaar 193800000000
Bouwjaar 193900000000
Bouwjaar 194000000000
Bouwjaar 194111111111
Bouwjaar 194211111110
Bouwjaar 194311111111
Bouwjaar 194422333333
Bouwjaar 194500001111
Bouwjaar 194600000000
Bouwjaar 194711111111
Bouwjaar 194812223222
Bouwjaar 194944444444
Bouwjaar 19501918181616161614
Bouwjaar 19512224242728292928
Bouwjaar 19523033363536383937
Bouwjaar 19532526252425272827
Bouwjaar 19541717181717181917
Bouwjaar 19551617191818202219
Bouwjaar 19562930313333343334
Bouwjaar 19572727293031303031
Bouwjaar 19582121232323242728
Bouwjaar 19593538383842434546
Bouwjaar 19604647495252545454
Bouwjaar 19614850535655535249
Bouwjaar 19624139424344444544
Bouwjaar 19632928282828292928
Bouwjaar 19644849505253545154
Bouwjaar 19657270686968686767
Bouwjaar 19661041039910310310210093
Bouwjaar 1967130123114114111103103100
Bouwjaar 1968115121121117114116115114
Bouwjaar 1969118116104105111120121121
Bouwjaar 1970175174163152154157160158
Bouwjaar 1971332315310292287285274266
Bouwjaar 1972465450425403392375377368
Bouwjaar 1973420404393371371378377374
Bouwjaar 1974470454448426405414418408
Bouwjaar 1975561551525501469434437458
Bouwjaar 1976599581562541491444413460
Bouwjaar 19771 0601 0331 006949810702645639
Bouwjaar 19781 3001 2881 2711 1971 009833762728
Bouwjaar 19791 5361 5381 5231 4751 195978867821
Bouwjaar 19801 7271 7651 8101 7581 4211 097955896
Bouwjaar 19812 0182 1212 1442 1261 7041 2961 0971 004
Bouwjaar 19822 6822 9153 0323 0552 4801 7911 5341 391
Bouwjaar 19832 2932 6572 9763 1152 5861 9311 6371 447
Bouwjaar 19842 3753 4324 3274 7543 6492 3641 8601 618
Bouwjaar 19852 1995 0057 3688 6756 6923 9933 0502 539
Bouwjaar 19862 1394 1839 27512 0679 6436 0064 5903 732
Bouwjaar 19871 8091 5021 3491 4161 3911 1721 038945
Bouwjaar 19882 1551 7001 4471 3061 1851 045964908
Bouwjaar 19892 5352 0551 7221 5321 3911 2801 1811 094
Bouwjaar 19903 1302 5352 0771 8011 6191 4651 3311 248
Bouwjaar 19913 8413 0772 5412 2222 0211 8231 7051 603
Bouwjaar 19925 1693 9093 1062 5882 3142 0941 9421 825
Bouwjaar 19934 9253 5882 6542 0581 7461 5391 3821 293
Bouwjaar 19948 4345 9384 0902 9102 2671 8771 6191 452
Bouwjaar 199513 91410 0156 9474 8233 4142 5051 9351 600
Bouwjaar 199621 15615 91111 6108 2335 8594 2853 1462 436
Bouwjaar 199729 18523 21217 80313 50610 1327 5025 6114 316
Bouwjaar 199847 90339 13930 70923 72618 32614 04810 6888 035
Bouwjaar 199972 02260 71449 33339 55431 14824 60218 96114 326
Bouwjaar 200082 33671 15759 32848 98739 94332 21525 63519 923
Bouwjaar 200182 95472 62861 19951 38242 59834 93927 92322 511
Bouwjaar 200287 76879 81569 09159 50950 48242 74035 07028 831
Bouwjaar 200397 80491 81182 19072 96263 35754 74346 05838 582
Bouwjaar 2004111 424108 279100 88392 36282 77272 86162 40152 810
Bouwjaar 2005118 298118 730114 214107 78499 23789 62378 23467 309
Bouwjaar 2006127 484123 489119 956116 297110 100102 12292 06181 154
Bouwjaar 2007139 098126 721100 27887 47682 71977 80972 34266 539
Bouwjaar 2008125 161123 055109 47685 66077 66875 01971 48267 756
Bouwjaar 200977 68479 84078 44968 58457 26054 62853 51351 843
Bouwjaar 2010 98 415101 16799 39491 36682 66780 69979 998
Bouwjaar 2011  156 671159 166156 462146 932133 318131 034
Bouwjaar 2012   141 824146 604145 508133 810124 103
Bouwjaar 2013    101 923107 553106 821104 297
Bouwjaar 2014     104 639109 697111 415
Bouwjaar 2015      122 258136 349
Bouwjaar 2016       70 362
RDW, CBS 19-6-2019